بهینه ساز هوشمند

با استفاده از این برنامه میزان حافظه رم خود را بهینه نموده و سرعت گوشی خود را افزایش دهید. مصرف باتری خود را به حداقل برسانید و از شر فایل های اضافی خود راحت شوید. همچنین دمای سی پی یو خود را همیشه خنک نگه دارید.

دانلود رایگان
آنتی ویروس پیشرفته

آنتی ویروس پیشرفته برای افزایش امنیت دستگاه اندرویدی شما مقابله با برنامه های مخرب و بدافزار

دانلود رایگان
ببین و دیده شو – معرفی برنامه ویدانما

ببین و دیده شو – معرفی برنامه ویدانما

ببین و دیده شو - معرفی برنامه ویدانماReviewed by آسیه شیرانی on Feb 12Rating: 5.0ببین و دیده شو - معرفی برنامه ویدانمابا برنامه ویدانما می تواند لحظه ها را ثبت کنید و برای کاربران دیگر به اشتراک بگذارید. هم چنین ویدئو های کاربران دیگر را نیز مشاهده، دانلود و مدیریت کنید....

به تازگی سرویس های اشتراک محتوا و شبکه های اجتماعی، بسیار زیاد و گسترده شده اند؛ اما برنامه ای که بتواند مخاطبان زیادی را به سمت خود جذب کند، باید ویژگی های منحصر به فردی داشته باشد. یکی از این ویژگی ها این است که به یک موضوع، نگاه تخصصی تری داشته باشد. به عنوان مثال برنامه ای که تنها به ویدئو بپردازد، می تواند کاربران مخصوص به خود را جذب کند؛ مانند کاربرانی که به دنبال ویدئو های جذاب هستند و یا به دنبال بستری برای شتراک ویدئوهای خود می گردند. یکی از این سرویس های اشتراک محتوای ویدئویی، برنامه ویدانما است. شما می تواند لحظه ها را ثبت کنید و برای کاربران دیگر به اشتراک بگذارید. هم چنین ویدئو های کاربران دیگر را نیز مشاهده، دانلود و مدیریت کنید. در ادامه با امکانات برنامه ویدانما به صورت کامل آشنا می شوید. با ذره بین همراه باشید…

با برنامه ویدانما بیشتر آشنا شوید…

برنامه ویدانما یک سرویس اشتراک محتوای ویدئویی است. در ویدانما می توانید کانال رایگان داشته باشید و ویدئوها را در کانال شخصی خود به اشتراک بگذارید. هم چنین کانال های دیگر را دنبال کنید و ویدئوهای دیگران را لایک کنید، تعداد بازدیدکنندگان ویدئو را مشاهده کنید، ویدئو را به لیست علاقه مندی های خود اضافه کنید، دانلود کنید، نظر بدهید و از چندیدن ویژگی جذاب برنامه ویدانما بهره مند شوید. هر ویدئو یک صفحه اختصاصی دارد. در قسمت پایین صفحه ویدئو های مرتبط و هم چنین ویدئو های دیگرکانال را می توانید مشاهده کنید.

یکی از امکانات جالب برنامه ویدانما این است که می توانید از برنامه های مختلف که در فضای مجازی تولید می شود لذت ببرید. به عنوان مثال برنامه وقت خواب با اجرای آقای احسان کرمی نمونه ی بارز همین برنامه هاست. فیلم یا ویدئوی مورد نظر خود را می توانید برای دوستان خود در شبکه های اجتماعی دیگر به اشتراک بگذارید. منو برنامه ویدانما نسبتا منوی کاملی است و دسترسی به قسمت های مختلف برنامه را به راحتی امکان پذیر می کند. منو شامل قسمت های مدیریت ارسال محتوا، مدیریت دانلودها، لیست علاقه مندی ها، و لیست کانال هایی که دنبال می کنید است. برنامه برای ویدئوها یک سری دسته بندی معین کرده است تا شما به راحتی به ویدئوی مورد نظر خود دسترسی داشته باشید. 

کانال ها را با حزئیات کامل در اختیار دارید؛ به این صورت که ویدئوها، نظرات کانال، دنبال کنندگان و تمام ویژگی های کانال ها برای شما قابل مشاهده است و این یکی از ویژگی های خوب این برنامه است. یکی دیگر از ویژگی های خوب برنامه پشتیبانی از چهار زبان است. این زبان ها عبارت اند از: فارسی، انگلیسی، عربی و ترکی. شایان ذکر است که برنامه از گرافیک زیبا و با رنگ های مناسبی برخوردار است و تمام آیکون ها مرتبط و هماهنگ و زیبا مورد استفاده قرار گرفته اند.

امکانات منحصر به فرد برنامه:

 • قابلیت انتشار فیلم
 • لایک کردن ویدئو ها
 • مشاهده تعداد لایک ها
 • قابلیت ارسال نظر
 • دسته بندی ویدئوها
 • امکان داشتن کانال شخصی
 • گزارش تخلف برای کانال
 • دانلود و مدیریت دانلودها
 • امکان دیدن تعداد بازدیدکنندگان ویدئو
 • اضافه کردن ویدئو به لیست علاقه مندیها
 •  اشتراک گذاری ویدئوها در شبکه های اجتماعی

دریافت برنامه ویدانما از کافه بازار

برنامه ویدانما

ببین و دیده شو – معرفی برنامه ویدانما
۴٫۱۳ (۸۲٫۶۷%) ۱۵ votes

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *