بهینه ساز هوشمند

با استفاده از این برنامه میزان حافظه رم خود را بهینه نموده و سرعت گوشی خود را افزایش دهید. مصرف باتری خود را به حداقل برسانید و از شر فایل های اضافی خود راحت شوید. همچنین دمای سی پی یو خود را همیشه خنک نگه دارید.

دانلود رایگان
آنتی ویروس پیشرفته

آنتی ویروس پیشرفته برای افزایش امنیت دستگاه اندرویدی شما مقابله با برنامه های مخرب و بدافزار

دانلود رایگان
بازگشت ماریو – معرفی بازی قارچ خور

بازگشت ماریو – معرفی بازی قارچ خور

بازگشت ماریو - معرفی بازی قارچ خورReviewed by فرزانه نظری on Feb 14Rating: 5.0بازگشت ماریو - معرفی بازی قارچ خورگروه بازی سازی خاطره سازان دست به کارشده تا لذت بازی قارچ خور را باگرافیکی جذاب روی تلفن همراهتان تجربه کنید و دوباره طعم هیجان این بازی نوستالژی رابچشید...

ماریو قارچ خور که برای نجات جان پرنسس باید مسیری را طی کند و از موانع سد راهش بگذرد، یکی از خاطره ساز ترین بازی های قدیمی است که ساعت ها با دسته های بازی پلی استیشن یا سگا مشغولمان می کرد. بازی قارچ خور با وجود محیط ساده و دوبعدی و تصاویر پیکسلی در بین بازی های قدیمی طرفداران بسیاری داشت. این بار استدیو بازی سازی خاطره سازان دست به کار شده تا لذت بازی قارچ خور را با گرافیکی جذاب روی تلفن همراهتان تجربه کنید و دوباره طعم هیجان این بازی نوستالژی را بچشید. برای آشنایی بیشتر با بازی قارچ خور اندرویدی با ذره بین همراه باشید.

با بازی قارچ خور بیشتر آشنا شوید:

قارچ خور باید طی چندین مرحله موانعی که پیش رویش قرار دارد را پشت سر بگذارد، دشمنانش را از بین ببرد یا از آن ها عبور کند، سکه ها و قارچ هایی که در طول مسیرش قرار دارند را جمع آوری کند و به پرنسس برسد. پس می بینید که عملکرد نسخه اندرویدی بازی قارچ خور همانند همان قارچ خور قدیمی و محبوبمان است. اما این گیم پلی خاطره انگیز و جذاب در کنار گرافیک زیبا و محیط روان بازی باعث شده تا چیزی از بازی های گرافیکی جدید کم نداشته باشد.

با ورود به بازی، ۴ دکمه جهت دار که برای حرکت قارچ خور به چهار جهت بالا، پایین، راست و چپ است را در سمت چپ صفحه مشاهده خواهید کرد. دو گزینه ی A و B نیز در سمت راست صفحه قرار دارد که در حین بازی به کمک قارچ خور خواهند آمد. دکمه A برای پرش قارچ خور استفاده می شود و دکمه B برای شلیک گلوله است. برای شروع باید از لوله شروع پایین بروید تا مرحله اول بازی شروع شود. در حین بازی با پریدن از روی دشمنانی که به سمتتان می آیند باید جان سالم به در ببرید. اگر به موقع نپرید و دشمنان به شما برخورد کنند، یکی از تعداد جان هایتان کم خواهد شد و آن مرحله را باید دوباره از اول بازی کنید. زمانی که به جعبه های علامت سوال رسیدید به زیرشان ضربه بزنید و شانس خود را امتحان کنید. اگر قارچ از جعبه خارج شد با خوردن قارچ، ماریو کوچکمان به سوپر ماریو تبدیل می شود. وقتی دشمنان به سوپر ماریو برخورد کنند، نمی بازید و فقط سوپر ماریو دوباره به ماریو کوچک تبدیل خواهد شد. با گرفتن گل های سحرآمیز که ممکن است از جعبه های علامت سوال بیرون بیاید، می توانید از فاصله دورتر با شلیک گلوله دشمنان را از بین ببرید.

در صورتی که جان هایتان رو به پایان بود برای اینکه دوباره مجبور نباشید بازی را از اول شروع کنید، بازی قارچ خور این امکان را فراهم کرده که با پرداخت مبلغی، جان بخرید و خیال خودتان را از این بابت راحت کنید. هم چنین با پرداخت درون برنامه ای می توانید نسخه کامل بازی را بخرید و تمام ۳۲ مرحله بازی را روی دستگاه اندرویدی خود دریافت کنید و از آن لذت ببرید.

ویژگی های بازی:

  • دارای گرافیک زیبا و گیم پلی نوستالژیک
  • دارای محیط های متنوع در مراحل مختلف
  • قابلیت ادامه بازی از همان جایی که خارج شده اید
  • قابلیت تبدیل شدن به سوپر ماریو با خوردن قارچ
  • امکان شلیک گلوله با گرفتن گل جادویی
  • امکان خرید نسخه کامل و یا خرید جان با پرداخت درون برنامه ای

دانلود بازی قارچ خور از کافه بازار

بازی قارچ خور

بازگشت ماریو – معرفی بازی قارچ خور
۳٫۷۵ (۷۵%) ۱۲ votes

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *