بازی ماشین جنگی

گرافیک فوق العاده و کم نظیر

نبردی نفس گیر و هیجان انگیز با رقبای آنلاین

انتخاب نقشه های متفاوت

لذت نبرد آنلاین در فضایی جدید و متفاوت

با خرید ماشین های بهتر بررقیب های خود برتری پیدا کنید

با تجهیزات به جنگ با رقبا بروید

جنگی تمام عیار را تجربه نمایید

گرافیک واقع گرایانه و بی نظیر

گرافیک

در مورد محیط و ساختار این بازی میتوان گفت گرافیک فوق العاده و وجود افکتهای زیبای موجود در سرتاسر بازی جلوه ی خاصی به آن بخشیده است. سرعت عملکرد مناسب و جابجایی راحت در منو ها همچنین استفاده از موسیقی جذاب و زیبایی که در تمامی لحظات بازی کاربران را همراهی میکند توانسته برتری های این گیم را بر همه اثبات کند.

منوی اصلی برنامه با جلوه های تصویری موجود و تقریبا گنجاندن تمامی گزینه ها به راحتی و زیبایی در یک ساختار جدید کاربر را به تمامی نیازهایش میرساند.در منوی اصلی خبری از چهارچوب های قدیمی نیست و ساختار جدید میتواند سرعت دستیابی را نیز دو چندان کند.

گیم پلی

هر چند الگو برداری از بازی Twisted Metal بسیار به چشم میخورد اما توانایی طراحان در ایجاد یک فضای جذاب ایرانی با افزودن ماشینهای خاص (پیکان و نیسان) و ایجاد یک محیط با گرافیک بالا، در قالب بازی های رقابتی آنلاین توانسته اند یک بازی موفق و جذاب را به دنیای بازی های ایرانی وارد سازند و کاربران را بیش از پیش به این بازی جذب کند.

شما دراین برنامه میتوانید با انتخاب ماشین  و یا با بازی و کسب امتیاز و یا خرید امتیاز از قسمت پرداخت آنلاین و همچنین انتخاب اسلحه و فضای موجود با کاربرانی که در سرور های موجود فعال هستند به رقابت بپردازید. محیط این برنامه که در این نسخه محدود به فضای راه آهن است دارای گرافیک مناسبی است که البته جای بهبود نیز دارد.

امکانات

– گرافیک فوق العاده و بی نظیر

– استفاده از افکتهای زیبای صوتی و تصویری

– ساختار هماهنگ با بازی

– امکان انتخاب سرور مورد نظر برای بازی

– سرعت عملکرد بالا

– امکان خرید و انتخاب ماشین مورد نظر کاربر

– امکان تنظیمات کنترلر

– امکان انتخاب حالت کنترل ماشین

– امکان انتخاب گرافیک مناسب با دستگاه

– امکان مشاهده ی رتبه ها و امتیازات دیگر کاربران

– امکان ارتقاء سلاح ها و تجهیزات

– امکان انتخاب محیط بازی (نقشه ی بازی)

– انتخاب زبان

– اسکناس رایگان با نظردهی، مشاهده ویدئو، دنبال کردن پیج اینستاگرام

دریافت بازی ماشین جنگی

طرفداران بازی های آنلاین پر هیجان، این بار شما به یکی از برترین بازیهای ایرانی، جدال با ماشینها دعوت میشوید. بازی ماشین جنگی که تحت سیستم عامل اندروید و توسط گروه ایرانی باران رویا طراحی شده است یک بازی رقابتی آنلاین است. که با گرافیک بالا و افکتهای زیبایش، موسیقی متن جذاب و ایده ی جنجال برنگیزش توانسته هر کاربری را به سمت خود جذب کند. همین الان بازی “ماشین جنگی” را دریافت نمایید.

بررسی تخصصی بازی ماشین جنگی

اگر از طرفداران بازی آنلاین، رقابتی ،پر هیجان و با گرافیک بالا هستید، پیشنهاد ویژه ی ذره بین بازی”ماشین جنگی” به شماست. پس با ذره بین همراه شوید تا به بررسی تخصصی این بازی جذاب و مهیح بپردازیم.

تصاویری از محیط بازی

ارتباط با سازنده بازی ماشین جنگی

نام شما (الزامی)

آدرس پست الکترونیکی شما (الزامی)

موضوع

پیام شما