آموزش نصب جاوا برروی ویندوز:

ابتدا برنامه جاوا را از لینک زیر دریافت نمایید.

http://soft98.ir/software/692-sun-java-se-runtime-environment.html

“نسخه ۷ یا ۸ جاوا فرقی نداشته و برنامه برروی هر دو آن ها قابل اجرا است.”

دقت داشته باشید که با توجه به نوع System Type ويندوز رایانه باید نسخه متناسب با آن را نصب نمایید. یعنی اگر System Type رایانه شما ۳۲Bit یا اصطلاحا x86 است، بايد JDK نسخه ۳۲ بیتی و اگر System Type ويندوز رایانه شما ۶۴Bit یا اصطلاحا x64 است باید JDK نسخه ۶۴ بیتی را نصب نماييد تا با مشکلات احتمالی بعدی مواجه نشويد.

برای شروع عملیات نصب بر روی فایل اجرایی jdk-7u51-windows-x64.exe یا هر نسخه دیگر دابل کلیک کنید تا پنجره زیر باز شود. بر روی گزینه Accept یا Next کلیک کنید.

001

در این صفحه می توانید با کلیک بر روی گزینه Change مسیر پیش فرض نصب را تغییر دهید. پیشنهاد می شود JDK را در مسیر پیش فرض خودش نصب کنید. و بر روی Next کلیک کنید.

002

بعد از چند ثانیه ( بسته به مشخصات سیستم تان )، پنجره زیر باز می شود که در آن می توانید مسیر نصب JRE را تعیین کنید. پیشنهاد می شود مسیر پیش فرض را پذیرفته و آن را تغییر ندهید. و بر روی گزینه Next کلیک کنید.

003

و در انتها پنجره زیر نمایش داده می شود. بر روی Finish یا Close کلیک کنید.

004 005

پس از نصب جاوا می توانید سرور برنامه را اجرا کنید. برای دریافت سرور برنامه برروی لینک زیر کلیک نمایید.

http://review.izarebin.com/remotepc/remotepc.jar

آموزش ویدئویی

 

آموزش ساخت کانکشن در برنامه

۱- ابتدا به منوی اتصال (کانکشن) رفته و برروی آن کلیک نمایید.

01

۲- سپس برروی دکمه کانکشن جدید بزنید و نوع اتصال مورد نظر خود را انتخاب نمایید.

02

۳- برای کانکشن خود نام دلخواهی وارد کرده و سپس آی پی آدرس داده شده توسط سرور برنامه را وارد نمایید. توجه داشته باشید که سرور برنامه چندین آی پی آدرس تولید می کند که فرقی ندارد کدام را وارد نمایید. برای نمایش آی پی آدرس ها باید در سرور برنامه برروی wifi server کلیک نمایید. همچنین پسورد پیش فرض اتصال remote می باشد که در سرور نیز همین است و درصورت تغییر در برنامه باید در سرور نیز آن را تغییر دهید که پیشنهاد می کنیم آن را تغییر ندهید. پورت پیش فرض نیز ۶۴۷۸۸ می باشد که نیازی به تغییر دادن آن نیست. سپس کانکشن خود را ذخیره نمایید.

03

 ۴- درصورتی که چندین کانکشن ساخته باشید با لمس طولانی برروی کانکشن مورد نظر می توانید آن را انتخاب کنید و از آن استفاده نمایید.

06

۵- اکنون می توانید به بخش های مختلف برنامه بروید و از آن استفاده نمایید. برای نمونه ما قسمت موس را انتخاب می کنیم.

07

در صورتی که کانکشن خود را طبق آموزش های ما انجام داده باشید و همه موارد را صحیح وارد کرده باشید با پیغام اتصال با موفقیت انجام شد روبرو می شوید و می توانید موس و کیبورد کامپیوتر خود را مدیریت کنید.

08

همانطور که در تصویر زیر مشاهده می کنید برنامه به خوبی کار می کند و با استفاده از کیبورد دستگاه اندرویدی آدرس وبسایت ذره بین را وارد کردیم.

10

 در صورت داشتن هر گونه سوال لطفا از طریق تماس با ما در ارتباط باشید.