با پیشرفت روزافزون تکنولوژی و به خصوص صنعت موبایل، برنامه ها و بازی ها نیز روز به روز بیشتر شده و با کیفیت تر از قبل عرضه می شوند. وجود یک وبسایت برای معرفی و بررسی تخصصی آن ها لازم و ضروری است. ذره بین همواره تلاش می کند تا بتواند این کار را به خوبی انجام دهد. شاید تاکنون این سوال برای شما پیش آمده باشد که وبسایت ذره بین به چه صورت کار می کند و چگونه یک اپلیکیشن را معرفی می کند و یا زیر ذره بین قرار می دهد. اکنون تمایل داریم تا به این سوال شما پاسخ دهیم. وبسایت ذره بین همواره در تلاش است تا در ابتدا به حمایت از برنامه ها و بازی های داخلی بپردازد و سپس اپلیکیشن های خارجی را در دستور کار خود قرار دهد. با این حال همواره سعی می شود تا در هر دو به بهترین شکل ممکن کار کند. با ما همراه باشید تا چگونگی هریک از امکاناتی که ذره بین در اختیار کاربران و توسعه دهندگان قرار می دهد بیشتر آشنا شویم.

چگونگی معرفی یک برنامه یا بازی در ذره بین

ذره بین برای معرفی یک برنامه یا بازی، در ابتدا مقدمه ای از آن برای کاربران قرار می دهد و سپس به دنبال آن خصوصیات و ویژگی های منحصر به فرد و کارایی آن اپلیکیشن را مطرح می کند. پس از مطرح کردن خصوصیات و ویژگی های منحصر به فرد، تمامی امکانات یک برنامه یا بازی گفته می شود تا آن اپلیکیشن به خوبی به کاربران معرفی گردد. توجه داشته باشید که در معرفی به صورت ریزبینانه مورد بررسی قرار گرفته نمی شود.

فاکتورهای معرفی

– توضیحات کلی در مورد برنامه یا بازی

– ویژگی های منحصر به فرد

– تمامی امکانات

نمونه اپلیکیشن معرفی شده در ذره بین را می توانید از اینجا مشاهده نمایید.

چگونگی بررسی تخصصی یک برنامه یا بازی

برای بررسی کردن یک برنامه یا بازی در ذره بین، ماجرا به کلی فرق داشته و به صورت ریزبینانه مورد بررسی قرار می گیرد. برای بسیاری از کاربران مهم است که نقاط قوت و ضعف یک اپلیکیشن را بدانند. برای هرچه بهتر شدن اپلیکیشن ها، ذره بین همواره تلاش می کند تا پیشنهاداتی را به توسعه دهندگان ارائه کند تا بتوانند با استفاده از آن ها اپلیکیشن های با کیفیت تری ارائه دهند.

فاکتورهای بررسی یک برنامه

– رابط کاربری

– روش کار (در بعضی از اپلیکیشن ها که نیاز به ارائه روش کار برنامه باشد به صورت کامل تشریح می گردد).

– ایده

– کارایی

– امکانات

– میزان نصب

– پیشنهادات ذره بین

نمونه اپلیکیشن بررسی شده در ذره بین را می توانید از اینجا مشاهده نمایید.

فاکتورهای بررسی یک بازی

– گرافیک

– داستان بازی

– گیم پلی

– امکانات

– میزان نصب

– پیشنهادات ذره بین

نمونه بازی بررسی شده در ذره بین را می توانید از اینجا مشاهده نمایید.

چگونگی طراحی یک صفحه اختصاصی برای اپلیکیشن

با استفاده از این امکان ذره بین، توسعه دهنده دیگر نیازی به هزینه کردن برای ساخت و طراحی یک وبسایت ندارد و به آسانی می تواند اپلیکیشن خود را به صورت شیک و زیبا به کاربران معرفی کند. ذره بین با طراحی یک صفحه اختصاصی، امکانات آن را برای کاربران نمایان می کند، لینک دریافت آن را قرار می دهد، در مورد رابط کاربری و سایر امکانات آن صحبت می کند، تصاویری از محیط اپلیکیشن قرار می دهد و همچنین امکان ارتباط مستقیم کاربران با توسعه دهنده را قرار می دهد.

فاکتورهای طراحی صفحه اختصاصی اپلیکیشن

– معرفی ۶ ویژگی منحصر به قرد به صورت شیک و زیبا

– بررسی رابط کاربری و کارایی به همراه امکانات اپلیکیشن به صورت آکاردیون

– دریافت اپلیکیشن از طریق بازار، گوگل پلی و …

– قراردادن لینک بررسی، آموزش و یا وبسایت اپلیکیشن

– قراردادن تصاویری از محیط برنامه به صورت اسلاید برروی گوشی

– ارتباط مستقیم با توسعه دهنده اپلیکیشن

– سایر امکاناتی که توسعه دهنده نیاز داشته باشد

نمونه صفحه اختصاصی طراحی شده در ذره بین را می توانید از اینجا مشاهده نمایید.