گروه توسعه فن آوری تکین

گروه توسعه فن آوری تکین با رویکرد کاربردی سازی تلفن ها و تبلت های هوشمند، استراتژی بلند مدت خود را تعریف نموده است. این رویکرد باعث شده است در مدت کوتاهی صنایع و مشاغل گوناگون را جذب خود نموده و برای آنها راهکارهای مناسب سازمانی ارائه نماییم جامعه ای که به دنبال رفع نیازهای خود از طریق تلفن ها و تبلتهای هوشمند است و گروه توسعه تکین اپس با نگرشی هوشمندانه پرچم دار این تحول بوده و به صورت مستمر در حال تقویت دانش کارشناسان خود در حوزه علوم جدید و به روز دنیاست تا از این طریق بتواند پاسخگوی نیازهای این جامعه در حال تکامل باشد محصولات تولید شده در گروه توسعه فن آوری تکین  نگرش و دیدگاه متفاوت ما را در خصوص کاربرد تلفنهای هوشمند نشان داده و بیان میکند که تلفنهای هوشمند تنها ابزار سرگرمی نیست و آنها کامپیوترهای قدرتمندی هستند که با امکاناتی به مراتب بیشتر به سادگی قابل حمل هستند. گروه توسعه فن آوری تکین این افتخار را دارد که با دانش فنی همکاران خود در داخل مجموعۀ  از این امکانات و تکنولوژی ها در جهت خدمت رسانی به مشتریان خود بهره برده و نرم افزارهایی کامل و کارآمد تولید نماید.

برنامه نویسی تخصصی اندروید

امروزه تلفنهای هوشمند خصوصی ترین وسیله هر فرد و نزدیکترین وسیله به اوست و ما آگاهانه از این فرصت بوجود آمده برای خدمت رسانی به جامعه استفاده کردیم و قدم در راه تولید کاربردی ترین نرم افزارها برای این منظور گذاشتیم

invism

خدمات گروه توسعه فن آوری تکین

خدمات اصلی ما تهیه و توسعه اپلیکیشن های موبایل و تبلت از جمله نرم افزارهای کاربردی و عملیاتی ، کاتالوگ ها و سیستمهای اطلاع رسانی به عنوان مرجع این بازار می باشد

طراحی منعطف و کاربر پسند

مهم نیست برنامه های مارا روی یک گوشی کوچک نصب کنید یا روی یک تبلت بزرگ ، برنامه های ما طوری بهینه سازی شده اند که برروی طیف وسیعی از دستگاه ها به صورت مناسب اجرا شوند و ایجاد کننده ی یک حس خوب و کاربر پسند برای مخاطبین باشند .
ما در طراحی محیط کاربری از جدید ترین مفاهیم طراحی دنیا استفاده می کنیم تا تجربه کار با یک اپلیکیشن پارسی با استانداردهای جهانی را برای شما فراهم نماییم .

کد‌نویسی برنامه‌ها

تیم متخصص تکین اپ با سال ها تجربه ، با بهره گیری از استانداردها و متد های روز برنامه نویسی امکان پشتیبانی و توسعه نرم افزار شما را متناسب با توسعه و تحول کسب و کار شما فراهم می آورد .
ارایه سرویس های تحت وب ما ، شما را از ارایه سفارشات خود به شرکت های مختلف بی نیاز کرده و سبب یکپارچگی نرم افزار ها می شود . ما با کد نویسی اصولی و بهینه تجربه ی یک اپلیکشن روان و پاسخگو را برای شما و مشتریانتان فراهم خواهیم کرد .

به روز رسانی

تمامی برنامه های نوشته شده توسط تکین اپ ، از قابلیت بروز رسانی ان تایم برخورد میباشن ، به طوری که نیازی نیست شما برای بهبود و ارتقا سطح هسته مرکزی هزینه مجدد پرداخت نمایید .
این در حالیست که اکثر شرکت ها برای ارتقا برنامه نوشته شده توسط خودشان ، هزینه های سنگینی دریافت میکنن که این امر موجب نارضایتی اکثر مشتریان میشود ، اما شما در تکین اپ این مشکل را نخواهید داشت

خدمات و پشتیبانی مستمر

تیم تکین اپ بر اهمیت زمان در پروژه های شما واقف است و با تیم متخصص و دایمی خود با ارایه خدمات حتی در روزهای تعطیل آماده ارایه خدمات به کاربران خود می باشد .
همچنین این امکان برای شما وجود دارد که با توجه به تغییرات در کسب و کار خود بتوانید اپلیکیشن های خود را متناسب با نیاز روز و تکنولوژی های جدید بروز رسانی نمایید و در وقت و هزینه خود صرفه جویی نمایید .

تبدیل وب سایت به اپلیکیشن

طراحی اپلیکیشن های اندرویدی

طراحی اپلیکیشن های تجاری

طراحی اپلیکیشن های کاربردی

اپلیکیشن های ما

دانلود Telegram 2.9.1

دانلود Telegram 2.9.1

By میلاد مردیها
At ۷:۲۴ ق.ظ
دانلود ApkCreator – Web2App Pro 2.5.5

دانلود ApkCreator – Web2App Pro 2.5.5

By میلاد مردیها
At ۶:۴۱ ق.ظ
دانلود کلین مستر Clean Master 5.9.9

دانلود کلین مستر Clean Master 5.9.9

By میلاد مردیها
At ۱:۲۸ ب.ظ
دانلود Blitz Brigade – Online FPS fun

دانلود Blitz Brigade – Online FPS fun

By میلاد مردیها
At ۱:۵۴ ب.ظ
دانلود Deemo 2.0.0

دانلود Deemo 2.0.0

By میلاد مردیها
At ۱:۳۵ ب.ظ
دانلود Plants vs. Zombies 2 v3.6.1

دانلود Plants vs. Zombies 2 v3.6.1

By میلاد مردیها
At ۵:۰۴ ب.ظ
دانلود پرفکت کیک Perfect Kick 1.5.1

دانلود پرفکت کیک Perfect Kick 1.5.1

By میلاد مردیها
At ۴:۵۳ ب.ظ
دانلود کلش آف کلنز Clash of Clans 7.65.5

دانلود کلش آف کلنز Clash of Clans 7.65.5

By میلاد مردیها
At ۸:۱۰ ب.ظ

تکنولوژی های بکاررفته در محصولات

شرکت توسعه و فن آوری تکین در طراحی و تولید نرم افزارهای موبایل برای مشتریان خود از قابلیت ها و توانایی های مختلف سیستم عامل اندروید و iOs به بهترین شکل ممکن بهره برده تا از این طریق برتری دانش فنی بکار رفته در محصولات نرم افزاری خود را نسبت به سایر تولید کنندگان برتری دهد و همینطور اینکه از حداکثر کارایی های این سیستم عامل ها برای بهره مندی هرچه بیشتر مشتریان و کاربران خود گام مهمی برداشته باشد. در اختیار داشتن این دانش به کارشناسان توسعه و فن آوری تکین کمک می کند تا راهکارهای مناسبی برای عملکرد هر چه بهتر محصولات سفارش داده شده توسط مشتریان ، ارائه نمایند. در این صفحه می توانید با تکنولوژی هایی که آرمانگرایان در تولید محصولات خود استفاده کرده است آشنا شوید.

ادامه مطلب

برنامه نویسی اندروید  [wppb progress=80]
طراحی وب سایت [wppb progress=95]
وب گرافیک [wppb progress=85]
طراحی رسپانسیو [wppb progress=70]

همین حالا اپلیکیشن خود را سفارش دهید

کافیست با ما همراه شوید تا شما را در راه رسیدن به اهدافتان یاری کنیم.