مترجم هوشمند همه کاره

برنامه مترجم هوشمند همه کاره دارای امکانات بی نظیری همچون دیکشنری کلمات آفلاین، مترجم متون آنلاین به 10 زبان زنده دنیا، تلفظ کلمات و قابلیت OCR (تشخیص کلمات) به وسیله دوربین دستگاه می باشد.

دانلود رایگان
بنرساز (عکس نوشته ساز)

ساخت عکس نوشته حرفه ای به همراه اضافه کردن بی نهایت متن به عکس با انواع رنگ و مدل فونت با افکت هایی چون سایه دادن و محو کردن

دانلود رایگان
۵ شنبه بازار را به آسانی دنبال کنید – دریافت اپلیکیشن ۵ شنبه بازار

۵ شنبه بازار را به آسانی دنبال کنید – دریافت اپلیکیشن ۵ شنبه بازار

کمتر از ۱۱ ساعت به همایش بزرگ سالانه ۵ شنبه بازار باقی مانده است و اپلیکیشن رسمی برای اطلاع از برنامه زمان بندی، شرکت کنندگان، اخبار رسانه ها و ارائه دهندگان در آن قرار گرفته است. اگر در این همایش شرکت نموده اید برای اطلاع از مکان کارگاه ها نیز می توانید از اپلیکیشن استفاده نمایید. همچنین می توانید نام خود را در شرکت کنندگان جست و جو نموده و اطلاعات خود را مشاهده نمایید. ۵ شنبه‌ بازار گردهمایی سالیانه توسعه‌دهندگان بازار است. این رویداد نخستین بار در بهمن ۱۳۹۳ توسط کافه‌بازار برگزار شد. ۵ شنبه‌ بازار اما تنها منحصر به توسعه‌دهندگان نیست بلکه فرصتی است برای کلیه‌ی فعالان این صنعت نوپا در ایران، که دور هم جمع شده و درباره‌ی آخرین رویدادها و دستاوردهای یک سال اخیر خود به گفت‌وگو بنشینند. کارگاه‌ها، سخنرانی‌ها و پنل‌های تخصصی ۵شنبه‌بازار با بحث درباره‌ی موضوعات روز و ارائه‌ی راهکارهای کاربردی و مفید، تلاش می‌کند تا دانش و تجربه‌ی بومی و بین‌المللی را به شرکت‌کنندگان انتقال داده و گامی در جهت ارتقای کلیه‌ی بخش‌های این صنعت در ایران بردارد. رسانه ذره بین این دو روز همراه شما خواهد بود و تمامی اخبار و اطلاعیه های مراسم را به صورت زنده پوشش خواهد داد. این دو روز را از دست ندهید و با ذره بین همراه باشید. درخواست ها، نظرات و پیشنهادات خود را می توانید از طریق نظرات همین مطلب و یا فرم تماس با ما ارسال نمایید. همچنین ذره بین خدمات ویژه دیگری را نیز در نظر دارد که به زودی برای توسعه دهندگان و کاربران عزیز ارائه خواهد کرد. با ما همراه باشید.

دریافت اپلیکیشن ۵ شنبه بازار

5 شنبه بازار

به این مطلب امتیاز دهید

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *