بهینه ساز هوشمند

با استفاده از این برنامه میزان حافظه رم خود را بهینه نموده و سرعت گوشی خود را افزایش دهید. مصرف باتری خود را به حداقل برسانید و از شر فایل های اضافی خود راحت شوید. همچنین دمای سی پی یو خود را همیشه خنک نگه دارید.

دانلود رایگان
آنتی ویروس پیشرفته

آنتی ویروس پیشرفته برای افزایش امنیت دستگاه اندرویدی شما مقابله با برنامه های مخرب و بدافزار

دانلود رایگان
دانلود برنامه ۳۶۰Security – قدرتمندترین آنتی ویروس

دانلود برنامه ۳۶۰Security – قدرتمندترین آنتی ویروس

دانلود برنامه 360Security - قدرتمندترین آنتی ویروسReviewed by فاطیما قاسمی on Dec 16Rating: 4.5دانلود برنامه Security - Antivirus Boost - قدرتمندترین آنتی ویروسبرنامه ی 360 Security - Antivirus Boost یکی از برترین آنتی ویروسهای موجود برای دستگا های اندرویدی است. شما با نصب اپلیکیشن میتوانید دستگاه اندرویدی خود را به بهترین شکل در مقابل جدیدترین ویروس ها و بد افزارها محافظت کنید. توانایی های متعدد این نرم افزار به کاربران پلتفرم اندروید دستی باز را برای انجام اعمال مدیریتی و امنیتی را خواهد داد. کاربران میتوانند از اطلاعات خود نسخه پشتیبان تهیه کنند

برنامه ۳۶۰Security یکی از برترین آنتی ویروسهای موجود برای دستگا های اندرویدی است. شما با نصب اپلیکیشن میتوانید  دستگاه اندرویدی خود را به بهترین شکل در مقابل جدیدترین ویروس ها و بد افزارها محافظت کنید. توانایی های متعدد این نرم افزار به کاربران پلتفرم اندروید دستی باز را برای انجام اعمال مدیریتی و امنیتی را خواهد داد. کاربران میتوانند از اطلاعات خود نسخه پشتیبان تهیه کنند، دستگاه خود را اسکن کنند و فایلهلی APK و ویروس ها و .. را مشاهده کنند. برنامه های در حال اجرا را با یک حرکت ساده ببندند و سرعت عملکرد دستگاه خود را بیشتر کنند. بازیابی مکان کنونی دستگاه و قفل آن. مدیریت فضای دستگاه با پاکسازی فایل های غیر ضروری و… همه و همه در اختیار کاربران به صورت رایگان قرار گرفته است.

ویژگی ها و امکانات ۳۶۰Security :

محافظت کامل دستگاه در برابر انواع ویروسها

امکان تهیه نسخه پشتیبان از فایل های و مخاطبین دستگاه

امکان اسکن و مشاهده ی فایل های موجود(فایل های اجرایی ویروسها و…)

امکان بستن برنامه های غیر ضروری تنها با یک تکان ساده دستگاه

امکان پاکسازی فضای دستگاه

امکان بازیابی موقعیت دستگاه و قفل  آن

و…

cafebazaar

دانلود برنامه ۳۶۰Security – قدرتمندترین آنتی ویروس
۳٫۷۱ (۷۴٫۲۹%) ۱۴ votes

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *