کتاب صوتی چوپان دروغگو

مناسب تقویت زبان فارسی و انگلیسی کودک و نوجوان

درمورد کتاب صوتی چوپان دروغگو بیشتر بدانیم

رابط کاربری

اپلیکیشن چوپان دروغگو(دوزبانه) به صورتی طراحی و پیاده سازی شده است که جذابیت این داستان قدیمی را دوچندان کرده است. تصویرسازی این داستان بسیار حرفه ای کار شده، که نقش مهمی در جذب کاربران به خصوص کودکان دارد. در ابتدای باز کردن این اپلیکیشن با صفحه ی اصلی برنامه مواجه می شوید که گزینه های مختلفی را در بر دارد. در این صفحه می توانید چگونگی ورق زدن صفحات که شامل دو گزینه ی دستی و خودکار می باشد را تعیین کنید. در حالت دستی ورق زدن صفحات کتاب به عهده شماست، کافیست به گوشه ی سمت راست و چپ صفحه ضربه بزنید. و در صورت انتخاب تعویض صفحات به صورت خودکار، رفتن به صفحه ی بعد توسط برنامه در زمانبندی مشخص انجام می پذیرد.

کارایی

با ورود به دنیای دیجیتال و استفاده هرچه بیشتر افراد از این قبیل وسایل، تاثیر آن بر روی رشد کودکان نیز مشاهده می شود. در چندسال اخیر استفاده از کتابهای داستانی و آموزنده برای کودکان با کاهش چشم گیری مواجه شده است و کودکان نیز به سمت استفاده از بازی های رایانه ای و دیجیتال روی آوردند، تا جایی که میتوان گفت استفاده از کتاب و خواندن آن، فراموش شده است. همانطور که در توضیحات گفته شد، اصلیت این اپلیکیشن داستان چوپان دروغگو است که برای کودکان بسیار دلنشین و آموزنده می باشد این قبیل اپلیکیشن ها می توانند کودکان را از دنیای بازی های دیجیتال دور کند و به سمت کتاب و کتابخوانی بیشتر جذب کند. استفاده از ویژگی های بارزی که در کتاب زیبای چوپان دروغگو به چشم میخورد صوتی بودن آن است.

امکانات

  • قابلیت انتخاب یکی از دو زبان انگلیسی و فارسی برای کلیه ی قسمت های برنامه
  • وجود تصویر سازی حرفه ای کتاب و رابط کاربری شکیل و دلنشین
  • وقت خواب برای زمانی که صرفا به صدای داستان نیاز دارید
  • امکان تنظیم ورق زدن کتاب، بین حالات دستی و خودکار
  • قابلیت ضبط صدای خود به عنوان راوی داستان
  • امکان پخش داستان بصورت صوتی

دریافت اپلیکیشن کتاب صوتی چوپان دروغگو

هم اکنون میتوانید برنامه کتاب صوتی چوپان دروغگو را از لینک زیر دریافت کنید و از خواندن این داستان آموزنده لذت ببرید.

بررسی تخصصی کتاب صوتی چوپان دروغگو

چوپان دروغگو نام یکی از داستان های آموزنده کتب درسی ده های اخیر است که برای گروه های سنی کودک و نوجوان ارائه شده است و در آن نویسنده، داستان چوپانی را بازگو می کند که: هرروز گله گوسفندان را برای چرا به دامنه کوه می برد. روزی، حوصله پسر سر رفته بود که ناگهان فکری به سرش زد. بلند شد و با صدای بلند فریاد زد: کمک! کمک! گرگ ها آمده اند گوسفندان مرا بخورند… با ذره بین برای نقد و بررسی برنامه چوپان دروغگو همراه باشید.

تصاویری از محیط برنامه

ارتباط با توسعه دهنده برنامه

نام شما (الزامی)

آدرس پست الکترونیکی شما (الزامی)

موضوع

پیام شما