بهینه ساز هوشمند

با استفاده از این برنامه میزان حافظه رم خود را بهینه نموده و سرعت گوشی خود را افزایش دهید. مصرف باتری خود را به حداقل برسانید و از شر فایل های اضافی خود راحت شوید. همچنین دمای سی پی یو خود را همیشه خنک نگه دارید.

دانلود رایگان
آنتی ویروس پیشرفته

آنتی ویروس پیشرفته برای افزایش امنیت دستگاه اندرویدی شما مقابله با برنامه های مخرب و بدافزار

دانلود رایگان
پوشش زنده خبری اختتامیه رویداد بازی سازی Level Up

پوشش زنده خبری اختتامیه رویداد بازی سازی Level Up

پوشش زنده خبری اختتامیه رویداد بازی سازی Level UpReviewed by ذره بین on Aug 10Rating: 5.0پوشش زنده خبری اختتامیه رویداد بازی سازی Level Upبالاخره رویداد بازی سازی Level Up به مرحله پایانی خود رسیده و اختتامیه این رویداد آغاز گردیده است. اختتامیه رویداد یک ماهه بازی سازی Level Up هم اکنون در

بالاخره رویداد بازی سازی Level Up به مرحله پایانی خود رسیده و اختتامیه این رویداد آغاز گردیده است. اختتامیه رویداد یک ماهه بازی سازی Level Up هم اکنون در فرهنگسرای اندیشه واقع در بوستان اندیشه در حال برگزاری است. تاکنون نزدیک ۳۰ دقیقه از زمان مشخص شده برای آغاز اختتامیه گذشته است و همه علاقه مندان حاضر در سالن منتظر شروع مراسم هستند.

stage

تمامی شرکت کنندگان منتظر شروع اختتامیه رویداد هستند…

audi

آغاز رویداد، خواندن سرود ملی و تلاوت آیات قرآن کریم…

start

امیر حسین فصیحی، مدیرعامل شرکت فن افزار آغازگر اختتامیه رویداد بازی سازی Level Up می باشد. به گفته وی برخلاف اینکه این مراسم اختتامیه باشد، آغازکننده و افتتاحیه یک رویداد بزرگ است. وی همچنین درباره تولید بازی در سطح بین المللی و ترحم کاربران ایرانی نسبت به بازی های ساخته شده ایرانی سخن گفت.

fassihi

رویداد Level Up سعی کرده تا به شعار خود عمل نماید و تلاش کرده تا این نگرش را در بازی سازان ایجاد نماید تا بازی خود را در سطح بین المللی طراحی نموده و بتوانید با بازی های خارجی به رقابت بپردازند. مهم ترین ملاک داوری بازی ها، امکان انتشار و پخش بازی در سطح بین المللی می باشد. آقای فصیحی از حمایت رسانه ذره بین برای بررسی و پوشش خبری بازی ها نیز سخن گفت و ارتباط بین رسانه ها با بازی سازان و بازی سازان با مارکت ها را بسیار مهم دانست. وی در ادامه درباره حامیان این رویداد صحبت کرد. حامیانی همچون بنیاد ملی بازی های رایانه ای، کافه بازار، تپسل و وبسایت های بازی سنتر و گیمولوژی بسیار علاقه نشان دادند و تلاش های بسیاری صورت گرفت تا به خوبی رویداد Level Up برگزار شود. در کلام آخر وی درباره پتانسیل ۱۷۴ تیم شرکت کننده در این رویداد سخن گفت که پتانسیل بسیار بالایی برای پیشرفت و عرضه بازی در سطح جهانی دارند.

amar

در ادامه در خصوص آمار و ارقام رویداد Level Up صحبت شد. این رویداد به دلیل آنلاین برگزار شدن، از هرشهری توانسته اند در رویداد شرکت نمایند و بازی خود را ارسال کنند. با توجه به پیش بینی که می شد، بازی سازان تهرانی بیشتر بوده اند. ۷۲ تیم از تهران و ۱۰۲ تیم از شهرستان ها در رویداد شرکت نموده اند. از اصفهان ۲۶ و از مشهد ۱۴ تیم شرکت نموده اند که جزو شهرهای با تعداد تیم بالا پس از تهران بوده اند. شرکت کنندگان به صورت تک نفره ۴۵ تیم، دو نفره ۳۹ تیم، سه نفر ۳۲ تیم و … می باشند. ۹۵ بازی برروی بستر موبایل، ۴۰ بازی برروی بستر رایانه و ۳۹ بازی برروی هر دو بستر ارسال شده اند.

karimi

جناب آقای کریمی، مدیر بنیاد ملی بازی های رایانه ای در حال سخنرانی است…

yaser

یاسر ژیان، مدیر فنی شرکت فن افزار درباره مشکلات بازی سازان سخن می گوید. به عقیده وی مشکلات تمامی بازی سازان جتی خود ایشان به صورت زیر است:

  • درست درباره چيزي كه ميخواهيم بسازيم فكر نميكنيم و به ميزان پيچيدگي و … آن توجهي نداريم.
  • برنامه ريزي غلط
  • قضاوت غلط از پيشرفت پروژه
  • اگر بفهميم عقب هستيم از پروژمون ، غلط مديريت ميكنيم اين كار رو و ريسك اينكه ادامه نديم كار رو انجام نميديم.
  • كنسل نكردن يا به موقع ريليز نكردن ، دل نكندن از پروژه خود.

avagames

آقای مزروعی مدیر شرکت آواگیمز از منتورهای رویداد Level Up تقدیر نمودند. بسیاری از داوران رویداد در اختتامیه حضور ندارند.

level up

آقای مزروعی صحبت های خود را با یک خاطره از گذشته آغاز نمودند…

javayez

آقای دکتر ارجمندی، آقای کریمی و آقای فصیحی برای اهدای جوایز به روی سن آماده اند.

۴ تیم برتر در ابتدا بدون ترتیب رتبه تقدیر خواهد شد. اولین بازی با نام دانیمو از تیم SHS می باشد. بازی بعدی نبردک از تیم RadX می باشد. بازی بعدی into the coffin از تیم discarded می باشد و نهایتا بازی به دور مریخ از تیم اپینو می باشد. این ۴ بازی هرکدام جایزه نقدی ۱ میلیون تومانی دریافت نموده و از سازنده آن ها تقدیر شد.

برندگان اولین دوره رویداد بازی سازی Level Up:

رتبه سوم: بازی VantaBlack از تیم Dream Drawing Desk

رتبه دوم: بازی At the cage از تیم Mental Studio

و اما رتبه اول : بازی TV Tycoon از تیم Sub Mission

teambarande

این رویداد با تقدیر از برترین ها هم اکنون پایان یافت.

رسانه ذره بین نیز به عنوان حامی رسانه ای این رویداد، به صورت رایگان نقد و بررسی بازی های برتر را انجام خواهد داد. امیدواریم شاهد پیشرفت روز افزون بازی سازی در کشور عزیزمان ایران باشیم و بتوانیم در سطح بین المللی بدرخشیم.

پوشش زنده خبری اختتامیه رویداد بازی سازی Level Up
4.2 (84%) 5 votes

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *