بهینه ساز هوشمند

با استفاده از این برنامه میزان حافظه رم خود را بهینه نموده و سرعت گوشی خود را افزایش دهید. مصرف باتری خود را به حداقل برسانید و از شر فایل های اضافی خود راحت شوید. همچنین دمای سی پی یو خود را همیشه خنک نگه دارید.

دانلود رایگان
آنتی ویروس پیشرفته

آنتی ویروس پیشرفته برای افزایش امنیت دستگاه اندرویدی شما مقابله با برنامه های مخرب و بدافزار

دانلود رایگان
ورود به دنیای شیشه ای – معرفی بازی Smash Hit

ورود به دنیای شیشه ای – معرفی بازی Smash Hit

معرفی بازی:

بازی Smash Hit یک بازی تک نفره مهیج است که شما را بدون نیاز به اینترنت و آنلاین بودن میتواند ساعت ها سرگرم کند. در Smash Hit شما با تعداد گوی محدود خود باید مسیر و موانع را پشت سر بگذارید تا بتوانید به مراحل بالاتر صعود کنید.

پس از ورود به بازی شما متوجه میشوید قطعات شیشه ای که در مسیر شما وجود دارند اهداف اصلی هستند و با زدن هر هدف ۳ امتیاز یا ۳ گوی میبرید. و پس از زدن ۱۰ هدف بصورت متوالی شما میتوانید در هر پرتاب تعداد گوی بیشتر را ارسال کنید و اگر به موانع برخورد کردید و یا هدفی را از دست دادید، به ترتیب از تعداد گوی شما کم میشود و به حالت یک گوی در هر پرتاب باز میگردید.

در کل میتوان گفت روال بازی بسیار آسان است و پیچیدگی خاصی ندارد و هر کاربر در هر رده سنی میتواند از آن لذت ببرد. این بازی که سرعت عملکرد کاربر را افزایش میدهد میتواند به مرور باعث افزایش تمرکز دقت و سرعت عمل کاربر شود. محیط بازی نیز همراه با گرافیک مناسبی طراحی شده است که هر کسی را حذب میکند. همچنین دقت در جزئیات به کار حرفه ای طراح اشاره میکند که تمامی قسمتها به بهترین نحو ایجاد شده اند. این بازی برای پلتفرم های مختلف طراحی شده و کاربران اندروید و آی او اس هر دو میتوانند با نصب بازی، ساعتها سرگرم شوند.

ویژگی و امکانات Smash Hit:

داستان بازی جذاب و بدور از پیچیدگی ظاهری

گرافیک و جذاب بودن محیط بازی

امکان ادامه بازی بوسیله خرید در برنامه

امکان تنظیمات سطحی در برنامه

و…

 

بازی Smash Hit  تاکنون تنها در مارکت کافه بازار بیش از ۲۰۰ هزار دانلود داشته که در مارکت های Google Play  و App store  این رقم به جند میلیون رسیده است. هم اکنون میتوانید این بازی مهیج را دانلود  و از بازی با آن لذت ببرید.

cafebazaar

 

google-play

 

app-store

ورود به دنیای شیشه ای – معرفی بازی Smash Hit
5 (100%) 2 votes

۱ دیدگاه

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *