مترجم هوشمند همه کاره

برنامه مترجم هوشمند همه کاره دارای امکانات بی نظیری همچون دیکشنری کلمات آفلاین، مترجم متون آنلاین به 10 زبان زنده دنیا، تلفظ کلمات و قابلیت OCR (تشخیص کلمات) به وسیله دوربین دستگاه می باشد.

دانلود رایگان
بنرساز (عکس نوشته ساز)

ساخت عکس نوشته حرفه ای به همراه اضافه کردن بی نهایت متن به عکس با انواع رنگ و مدل فونت با افکت هایی چون سایه دادن و محو کردن

دانلود رایگان
وب یاد بستری برای یادگیری و یاددهی

وب یاد بستری برای یادگیری و یاددهی

وب یاد بستری برای یادگیری و یاددهیReviewed by ذره بین on May 22Rating: 5.0وب یاد بستری برای یادگیری و یاددهیوب یاد یک بستر یاددهی و یادگیری است و هر کسی که در هر زمینه‌ای دارای دانشی باشد، می‌تواند دانش خود را در قالب یک درس الکترونیکی شامل ویدیو، صدا، پی دی اف

وب یاد یک بستر یاددهی و یادگیری است و  هر کسی که در هر زمینه‌ای دارای دانشی باشد، می‌تواند دانش خود را در قالب یک درس الکترونیکی (وب یاد) شامل ویدیو، صدا، پی دی اف و  یا پاور پوینت در آدرس webyad.com منتشر کند. از طرف دیگر سایر کاربران می‌توانند از وب یاد های ساخته شده یاد بگیرند و به آن امتیاز دهند.

بدین‌ترتیب، با گسترش فناوری اطلاعات و بخصوص اینترنت، مفهوم یادگیری الکترونیکی شما مشابه دنیای واقعی، در دنیای الکترونیکی نیز اتفاق می‌افتد. وب یاد بستری را در اختیار شما قرار می‌دهد که دانسته‌های خود را در موضوعات مشخص دسته‌بندی کنید و در قالب‌های الکترونیکی برای کسانی که می‌خواهند یاد بگیرند، ارائه دهید و در کنار آن از وب‌یادهایی که دیگران آماده کرده‌اند، یاد بگیرید.

قابل مشاهده است که این وب‌سایت، مزیت‌هایی برای ارائه‌دهندگان درس‌های الکترونیکی به همراه دارد زیرا آن‌ها با ارضای علاقمندی خود به تدریس،  عدم نیاز به جستجوی موسسه و یا آموزشگاه و طی کردن مراحل اداری پیچیده و عدم نیاز  به تخصص در زمینه فناوری اطلاعات، دوره آموزشی آنلاین خود را در مدت چند دقیقه ایجاد می‌کنند بدین ترتیب، با به اشتراک‌گذاری دانش در وب یاد، شهرت و درآمد خود را افزایش می‌دهند و به مخاطبین بسیار گسترده و فراتر از محدودیت‌های جغرافیایی دسترسی پیدا می‌کنند.

 منبع: آی تی سلام

وب یاد بستری برای یادگیری و یاددهی
۵ (۱۰۰%) ۱ vote

۱ دیدگاه

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *