برنامه همیار زبان جامع کالج

از یادگیری زبان انگلیسی لذت ببرید

اهمیت یادگیری زبان انگلیسی بر هیچ کس پوشیده نیست. والدین همیشه فرزندان خود را در سنین پایین تشویق به یادگیری زبان انکلیسی نموده و در آموزشگاه های مختلف ثبت نام می نمایند. برای تعامل با تمامی افراد در سراسر جهان و فراگیری و درک بیشتر آموزش ها و مطالب به زبان اصلی، نیازمند یادگیری زبان انگلیسی است.

درباره همیار زبان جامع کالج بیشتر بدانیم

رابط کاربری

استفاده از آیکون و فونت مناسب، طراحی و چیدمان تمامی المان ها به دور از هیچ گونه پیچیدگی و امکان دسترسی آسان به تمامی قسمت های برنامه از ویژگی های رابط کاربری برنامه می باشد. یکی از خصوصیات بارز آن نیز امکان تغییر نوع و سایز فونت پیش فرض برنامه می باشد. فونت پیش فرض برنامه فونت زیبای ایران سنس بوده که زیبایی برنامه را دوچندان کرده است. طراحی منوی کشویی در سمت راست برای دسترسی به امکانات مختلف برنامه از جمله ارتقا به نسخه طلایی، تنظیمات، دانلود، لیست علاقه مندی ها، لایتنر، داستان های کوتاه، نکات آموزشی، ثبت نظر، تغییر زبان برنامه و راهنمای برنامه طراحی شده است. از دیدگاه ذره بین تنها مشکلی که در طراحی برنامه به چشم میخورد، رنگ بندی آن است که می توانست با در نظر گرفتن استانداردهای متریال و طراحی گوگل، جان تازه ای به اپلیکیشن ببخشد. امیدواریم در نسخه های بعدی این مورد نیز درنظر گرفته شود. در کل می توان گفت رابط کاربری برنامه کاربرپسند بوده و انتظارات کاربر را برآورده می سازد.

کارایی

با نصب اپلیکیشن و اجرای آن برای اولین بار، راهنمای برنامه برای شما نمایان خواهد شد که نحوه دسترسی به قسمت های مختلف برنامه را به شما آموزش می دهد. صفحه اصلی برنامه متشکل از سه تب دیکشنری آفلاین، دیکشنری آنلاین و مترجم آفلاین جملات پرکاربرد می باشد. در قسمت دیکشنری آفلاین شما می توانید کلمه فارسی یا انگلیسی موردنظر خود را جست و جو نموده و ترجمه آن را مشاهده نمایید. همچنین تلفظ آن را بشنوید. برای دسترسی به دیکشنری زبان های دیگر نیز می توانید در قسمت دانلود دریافت نموده و استفاده کنید. در قسمت دیکشنری آنلاین، مترجم گوگل به صورت پیش فرض برای شما بارگذاری خواهد شد. از طریق تنظیمات برنامه می توانید مترجم را تغییر داده و از مترجم بینگ نیز استفاده کنید. در قسمت مترجم آفلاین جملات پرکاربرد، شما می توانید جملات پرکاربردی که در زبان فارسی مورد استفاده قرار میگیرند را جست و جو نموده و ترجمه آن را به زبان انگلیسی مشاهده نمایید. همچنین می توانید تلفظ آن ها را بشنوید.

امکانات

  • دارای دیکشنری آفلاین به زبان های مختلف از جمله انگلیسی به فارسی و برعکس
  • امکان دریافت دیکشنری زبان های دیگر به صورت کاملا رایگان
  • امکان شنیدن تلفظ کلمات
  • دارای دیکشنری آنلاین گوگل و بینگ
  • امکان جست و جوی آفلاین جملات پرکاربرد و شنیدن تلفظ آن ها
  • امکان دریافت داستان های کوتاه و تصویری در برنامه
  • امکان دریافت کتاب لغات ضروری از جمله ۵۰۴ و دبیرستان
  • امکان اضافه کردن کلمات موردنظر به جعبه لایتنر، لیست علاقه مندی و لیست یادگیری
  • دارای جعبه لایتنر حرفه ای و طراحی شده بر اساس قوانین جی ۵
  • امکان تغییر نوع و سایز فونت
  • دارای قابلیت ترجمه شناور
  • و…

بخش

بخش خالی. برای افزودن محتوا صفحه را ویرایش کنید.

دریافت اپلیکیشن همیار زبان جامع کالج

برنامه همیار زبان جامع کالج هم اکنون در کافه بازار به صورت رایگان (با پرداخت درون برنامه ای) منتشر شده است که می توانید آخرین نسخه آن را دریافت و از امکانات و مطالب آن بهره مند شوید.

بررسی تخصصی همیار زبان جامع کالج

با ورود دستگاه های تلفن هوشمند و نقش پررنگ آن در زندگی افراد، اپلیکیشن های کاربردی در هر زمینه و با موضوعات مختلف ارائه شده اند که کار ما را آسان تر می سازد. برای یادگیری زبان انگلیسی نیز اپلیکیشن های مختلفی عرضه شده اند که می توانند در یادگیری زبان انگلیسی مفید واقع شوند. یکی از قدرتمندترین و کاربردی ترین برنامه ها ارائه شده برای آموزش زبان، اپلیکیشن همیار زبان جامع کالج می باشد که با داشتن ویژگی های مناسب می تواند یادگیری زبان انگلیسی را برای شما آسان نماید. با ذره بین همراه شوید تا به بررسی همیار زبان جامع کالج بپردازیم.

تصاویری از محیط برنامه

ارتباط با توسعه دهنده برنامه

نام شما (الزامی)

ایمیل شما (الزامی)

موضوع

پیام شما