برنامه هفت گنج

امکان مشاهده آخرین مطالب

دسته بندی های مفید و کاربردی

بارگذاری جزئیات

مشاهده دیدگاه ها

امکان جست و جو

محیط کاربری ساده

برنامه پرتال و مجله الکترونیکی آنلاین

درمورد هفت گنج بیشتر بدانیم

رابط کاربری

رابط کاربری یک اپلیکیشن، از مهم ترین و اصلی ترین بخش های یک برنامه می باشد که باعث جذب و یا دفع کاربران می شود. رابط کاربری برنامه هفت گنج بسیار ساده در عین حال زیبا طراحی شده و کاربر پس از ورود به برنامه می تواند به آسانی به آخرین مطالب و یا مطالب دسته بندی های اصلی سایت دسترسی پیدا کند. بخش هایی که در صفحه اصلی برنامه قرار دارند عبارتند از : آخرین مطالب، سلامت، مد و فشن، آرایش و زیبایی، سبک زندگی، آشپزی، تناسب اندام، روانشناسی، تغذیه و رژیم غذایی، طبیعت و گردشگری، سرگرمی، سلامت بانوان، کودک و نوزاد، بارداری و زایمان. تمامی دسته های گفته شده به همراه یک تصویر شاخص مرتبط در صفحه اصلی قرار گرفته اند.

کارایی

وبسایت ها و پرتال های مجله ای در ایران بسیار مفید و کاربردی هستند و روزانه کاربران بسیاری از آن ها بهره می برند. نمی توان انکار کرد که وجود یک اپلیکیشن کاربردی که تمامی مطالب یک پرتال محبوب را در خود در بر داشته باشد مفید واقع نخواهد شد. وجود یک اپلیکیشن با امکانات مورد نیاز می تواند کار ما را آسان تر نموده و روزانه بتوانیم از مطالب جدید پرتال ها به خصوص پرتال هفت گنج که دراین زمینه پیش قدم بوده است بهره مند شویم. همچنین علاوه بر مشاهده و استفاده از مطالب می توانیم آن ها را برای دوستان و سایرین نیز به اشتراک بگذاریم تا آن ها نیز استفاده نمایند. همچنین به دلیل اینکه یک پرتال شامل دسته بندی ها و مطالب بسیاری است، می توانیم هرچیزی که مد نظر داریم را با استفاده از جست و جوی برنامه هفت گنج جست و جو کنیم و مطالب مرتبط با آن را مشاهده کنیم و این باعث آسان تر رسیدن به هدفمان درباره یک موضوع خاص می شود. به طور کلی برنامه هفت گنج با استفاده از امکانات و مطالب مفیدی که در خود جای داده است می تواند گزینه مناسبی برای وبگردی روزانه ما باشد.

امکانات

  • امکان مشاهده آخرین مطالب وبسایت هفت گنج
  • دسترسی به تمامی دسته بندی های مفید و کاربردی از جمله سلامت، سرگرمی، آشپزی و …
  • امکان مشاهده مطالب هر دسته به صورت جداگانه
  • بارگذاری جزئیات به همراه تصاویر آن ها
  • امکان مشاهده دیدگاه ها و ثبت دیدگاه جدید
  • امکان جست و جو در مطالب برنامه
  • امکان به اشتراک گذاری مطالب
  • امکان به اشتراک گذاری برنامه
  • دسترسی به مطالب جدید در صورت اتصال به اینترنت
  • محیط کاربری ساده و روان

دریافت اپلیکیشن هفت گنج

برنامه هفت گنج هم اکنون در کافه بازار به صورت رایگان منتشر شده است که می توانید آخرین نسخه آن را دریافت و از امکانات و مطالب آن بهره مند شوید.

بررسی تخصصی هفت گنج

وجود یک وبسایت با دسته بندی های متفاوت و گوناگون، کار را برای ما بسیار راحت تر می سازد و می توانیم از مطالب آن به آسانی استفاده کنیم. برنامه هفت گنج برای وبسایت رسمی هفت گنج طراحی و عرضه شده است. هفت گنج یک پرتال و وبسایت مجله الکترونیکی آنلاین در ایران است که از سال ۹۱ فعالیت خود را به صورت رسمی آغاز کرده است. این برنامه مطالب بسیار مفید و ارزنده ای در دسته بندی های مختلف از جمله آشپزی، سلامتی، علمی، سرگرمی، زیبایی، آرایشی و … دارا می باشد که می توانید به آسانی از آن ها استفاده کنید و مشاهده نمایید. با ما همراه باشید تا به بررسی این اپلیکیشن بپردازیم.

تصاویری از محیط برنامه

ارتباط با توسعه دهنده برنامه

نام شما (الزامی)

آدرس پست الکترونیکی شما (الزامی)

موضوع

پیام شما