بهینه ساز هوشمند

با استفاده از این برنامه میزان حافظه رم خود را بهینه نموده و سرعت گوشی خود را افزایش دهید. مصرف باتری خود را به حداقل برسانید و از شر فایل های اضافی خود راحت شوید. همچنین دمای سی پی یو خود را همیشه خنک نگه دارید.

دانلود رایگان
آنتی ویروس پیشرفته

آنتی ویروس پیشرفته برای افزایش امنیت دستگاه اندرویدی شما مقابله با برنامه های مخرب و بدافزار

دانلود رایگان
نینتندو اولین بازی موبایلی خود را تا پایان سال جاری منتشر خواهد کرد

نینتندو اولین بازی موبایلی خود را تا پایان سال جاری منتشر خواهد کرد

نینتندو اولین بازی موبایلی خود را تا پایان سال جاری منتشر خواهد کردReviewed by میلاد مردیها on Jun 3Rating:

درست یک سال پیش بود که اولین زمزمه های ورود کمپانی نینتندو به طراحی و تولید بازی و اپلیکیشن های موبایلی شنیده شد.چند ماه پس از آن و یعنی در ماه مارس گذشته این کمپانی اعلام نمود که با همکاری دیگر هموطن خود DeNA (توسعه دهنده پلتفورم بازی های موبایل) قرار است یک سری از بازی های معروف و پرطرفدار خود را بهگوشی های موبایل و تبلت ها بیاورد.اکنون به نظر می رسد اولین بازی موبایلی این کمپانی تا پایان سال جاری منتشر خواهد شد.

نینتندو گفته نخستین بازی از این سری در انتهای سال جاری میلادی عرضه خواهد شد و پس از آن و تا پیش از مارس ۲۰۱۷ (اسفند ۹۵) چهار عنوان دیگر نیز به تدریج از راه می رسند.

مدیر عامل نینتندو Satoru Iwata گفته که بازی های پلتفورم موبایل نسخه ای پورت شده از عناوین کنسولی نبوده و طراحی و ساخت آنها از ریشه و بر مبنای این ابزارها انجام می شود. دلیل این اقدام نیز تفاوت گیم پلی بازی های موبایل نسبت به کنسول بوده که پورت نمودن آن منتهی به تجربه رضایت بخشی نمی شود. نینتندو بر روی این پنج بازی سرمایه گذاری بسیار نموده و برنامه توسعه طولانی مدتی برای هر یک مد نظر دارد تا لذت سرگرمی در اکوسیستم خود را به کف دستان میلیون ها کاربر بیاورد.

به این مطلب امتیاز دهید

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *