مترجم هوشمند همه کاره

برنامه مترجم هوشمند همه کاره دارای امکانات بی نظیری همچون دیکشنری کلمات آفلاین، مترجم متون آنلاین به 10 زبان زنده دنیا، تلفظ کلمات و قابلیت OCR (تشخیص کلمات) به وسیله دوربین دستگاه می باشد.

دانلود رایگان
بنرساز (عکس نوشته ساز)

ساخت عکس نوشته حرفه ای به همراه اضافه کردن بی نهایت متن به عکس با انواع رنگ و مدل فونت با افکت هایی چون سایه دادن و محو کردن

دانلود رایگان
نینتندو اولین بازی موبایلی خود را تا پایان سال جاری منتشر خواهد کرد

نینتندو اولین بازی موبایلی خود را تا پایان سال جاری منتشر خواهد کرد

نینتندو اولین بازی موبایلی خود را تا پایان سال جاری منتشر خواهد کردReviewed by میلاد مردیها on Jun 3Rating:

درست یک سال پیش بود که اولین زمزمه های ورود کمپانی نینتندو به طراحی و تولید بازی و اپلیکیشن های موبایلی شنیده شد.چند ماه پس از آن و یعنی در ماه مارس گذشته این کمپانی اعلام نمود که با همکاری دیگر هموطن خود DeNA (توسعه دهنده پلتفورم بازی های موبایل) قرار است یک سری از بازی های معروف و پرطرفدار خود را بهگوشی های موبایل و تبلت ها بیاورد.اکنون به نظر می رسد اولین بازی موبایلی این کمپانی تا پایان سال جاری منتشر خواهد شد.

نینتندو گفته نخستین بازی از این سری در انتهای سال جاری میلادی عرضه خواهد شد و پس از آن و تا پیش از مارس ۲۰۱۷ (اسفند ۹۵) چهار عنوان دیگر نیز به تدریج از راه می رسند.

مدیر عامل نینتندو Satoru Iwata گفته که بازی های پلتفورم موبایل نسخه ای پورت شده از عناوین کنسولی نبوده و طراحی و ساخت آنها از ریشه و بر مبنای این ابزارها انجام می شود. دلیل این اقدام نیز تفاوت گیم پلی بازی های موبایل نسبت به کنسول بوده که پورت نمودن آن منتهی به تجربه رضایت بخشی نمی شود. نینتندو بر روی این پنج بازی سرمایه گذاری بسیار نموده و برنامه توسعه طولانی مدتی برای هر یک مد نظر دارد تا لذت سرگرمی در اکوسیستم خود را به کف دستان میلیون ها کاربر بیاورد.

به این مطلب امتیاز دهید

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *