بهینه ساز هوشمند

با استفاده از این برنامه میزان حافظه رم خود را بهینه نموده و سرعت گوشی خود را افزایش دهید. مصرف باتری خود را به حداقل برسانید و از شر فایل های اضافی خود راحت شوید. همچنین دمای سی پی یو خود را همیشه خنک نگه دارید.

دانلود رایگان
آنتی ویروس پیشرفته

آنتی ویروس پیشرفته برای افزایش امنیت دستگاه اندرویدی شما مقابله با برنامه های مخرب و بدافزار

دانلود رایگان
قرآنی دیجیتال همه جا با شما (نقدوبررسی اپلیکیشن حبل المتین)

قرآنی دیجیتال همه جا با شما (نقدوبررسی اپلیکیشن حبل المتین)

قرآنی دیجیتال همه جا با شما (نقدوبررسی اپلیکیشن حبل المتین)Reviewed by Fatima Ghasemi on Sep 12Rating: 5.0قرآنی دیجیتال همه جا با شما (نقدوبررسی اپلیکیشن حبل المتین)اپلیکیشن حبل المتین ،با ترتیل صدای برترین قاریان،متن سوره ها همراه با چندین ترجمه، تفسیر، ترجمهای گویا،آموزش قواعد تجوید ترجمه به چندین زبان،شرکت...

– عنوان برنامه: قرآن صوتی حبل المتین

– نام انگلیسی: hablolmatin

– سازنده: موج همراه

– سیستم عامل: اندروید

– بررسی کننده: فاطیما قاسمی

اپلیکیشن حبل المتین، میتواند با قابلیت هایی که دارد هر کسی را راضی کند. ترتیل با صدای برترین قاریان دنیا، متن سوره ها همراه با چندین ترجمه، تفسیر سوره ها، ترجمهای گویا ، آموزش قواعد تجوید ، ترجمه به چندین زبان مختلف دنیا ، شرکت در ختم قرآن ها و ایجاد ختم قرآن شخصی ،همچنین امکان استخاره گرفتن و چندین قابلیت متفاوت دیگر همه در یک برنامه.

رابط کاربری:

در مورد محیط این برنامه هر چه که می توان گفت ، مزیت محسوب میشود. محیطی عاری از هر عنصر اضافه، جایگذاری مناسب آیکن ها و ایجاد یک برنامه ی کاربر پسند با چیدمان عالی و منظم در صفحاتی با رنگها و فونت بسیار مناسب، و افکتهای زیبا در جابجایی بین صفحات و محیطی ساده و شکیل، همچنین سرعت بالا در عملکرد در تمامی دستگاه های اندرویدی باعث شده است از نظر رابط کاربری هیج عیب و نقصی در برنامه یافت نشود.

پس از نصب برنامه و اولین اجرا، کادر راهنما ظاهر میشود که در واقع همه چیز را بیان میکند. تمامی آنچه که کاربر در برنامه با آن مواجه خواهد شد ،توضیح داده شده و بدین صورت هر فردی میتواند به راحتی با محیط برنامه کار کند. همچنین کادرهای راهنمایی که در احرای برخی قسمت ها باز میشود جای هر گونه سوال را از بین میبرد. قسمت سوالات متداول نیز جای هر شک و تردید را از بین میبرد.

صفحه ی اصلی با ظاهری زیبا و فونت مناسب، هماهنگی خاصی را در برنامه تداعی میکند. حرکت روان و سریع در بین صفحات ، جایگاه مناسب برای آیکن های اصلی در قسمت پایین برنامه و آیکن های منو در بالای صفحه همچنین گذینه های داخل منوی کشویی،میتواند بهترین حالت را در نوع خود پدید آورد تا کاربر برای دسترسی های خود به هر قسمت بدون هیچ مشکلی از برنامه لذت ببرد.

در قسمت پایین برنامه، ۶ آیکن اصلی که در واقع بیشترین موارد استفاده ی کاربر است به چشم میخورد

Screenshot_2015-09-12-10-34-09

– فهرست سوره ها که لیست کامل تمامی سوره ها را با جزئیات: محل نزول، تعداد آیات ،ترتیب نزول هر سوره وجود دارد.

آیکن موجود در روبروی هر سوره شما را به صفحه ی دانلود قرائت سوره با صدای قاری مورد نظرتان میبرد.شما میتوانید هر سوره ی مورد نظرتان یا قاری دلخواه را در این صفحه انتخاب و دانلود کنید(انتخاب قاری های مختلف در نسخه ی کامل این برنامه امکان پذیر است)

امکان جستجوی سوره ، جز،حزب و صفحه نیز وجود دارد. این قابلیت توانسته حتی کوچکترین موارد مورد نیاز کاربر را نیز فراهم کند.

آیکن دانلود نیز به کاربر کمک میکند به لیست موارد دانلودی دسترسی پیدا کند. دانلود ترجمه گویا ،تفسیر، صوت قرآن، ترجمه با صدای قاریان مختلف و صف دانلود ها ،

اینکه تمامی قابلیت های این برنامه را در کنار هم گنجاند و بتوان فضای برنامه را نیز ساده و کاربر پسند قرار داد کار دشواریست.

قسمت نشانه گذاری نیز برای دسترسی سریع تر به قسمت های منتخب کاربر تعیین شده است.و قابلیت های گوناگون این قسمت میتواند همه را متعجب کند.

وقتی کاربر سوره ی مورد نظر خود را انتخاب میکند صفحه ی باز شده حاوی متن سوره و ترجمه نیز امکان بزرگنمایی و یا تمام صفحه شدن برای خواندن راحت تر را برای کاربر فراهم میکند.

ختم قرآن شخصی و گروهی ،قابلیت خاصی است که این برنامه از پس آن برامده است. شما بتوانید با برنامه ای که به این قسمت میدهید میتوانید ختم های شخصی خود را تعریف کنید.

امکان استخاره نیر در این برنامه وجود دارد.همچنین در هر قسمت از برنامه میتوانید حالت نمایش صفحات به صورت افقی و عمودی را انتخاب کنید

Screenshot_2015-09-12-10-37-14

قسمت اطلاعیه نیز میتواند همراه با قسمت زندگی با قرآن نکات جالبی را برای کاربر فراهم کند.

Screenshot_2015-09-12-10-37-22

و حال به قسمت آخرین مشاهدات میرسیم که به زیر دسته های آخرین مشاهدات در ترجمه، متن و تفسیر تقسیم میشود که باعث تسریع در جستجوی کاربر میگردد.

Screenshot_2015-09-12-10-36-40

میتوان گفت اگر به دنبال قرآن دیجیتال با قابلیت های فراوان هستید. نسخه ی کامل حبل المتین بهترین در نوع خود است.

ایده:

برنامه ی حبل المتین اولین برنامه در زمینه ی نمایش آیات قرآن نیست ولی امکانات ویژه ی این برنامه آنرا با سایر برنامه ها متفاوت ساخته، این برنامه تقریبا تمامی خواسته های قرآنی کاربر را فراهم کند. قرائت ، ترجمه ،تفسیر ،ختم ،استخاره و … .

شما میتوانید در دستگاه اندرویدی خود هرچه که مورد نیازتان است داشته باشید. افراد زیادی هستند که میخواهند قرآن و ترجمه های آن را با وضوح کامل و با قابلیت زوم در کنار خود در همه جا همراه خود داشته باشند. اپلیکیشن حبل المتین میتواند بهترین باشد. گروه ذره بین به شما نسخه ی کامل این برنامه را توصیه میکند.

کارایی:

قابلیت های این برنامه کم نیست در این بررسی تقریبا تمامی امکانات این برنامه گفته شده که در این قسمت بصورت لیستی آنها را نام میبریم:

– نمایش آیات و ترجمه ی آنها

– ترجمه ی گویا

– ترتیل قاریان برتر جهان

– تفسیر

– ترجمه به ۱۲ زبان دنیا

– ایجاد ختم شخصی

– شرکت در ختم قرآن آنلاین

– آموزش کامل قواعد تجوید

– امکان دانلود فایلهای صوتی قرآن

– امکان استخاره

– امکان جستجوی پیشرفته ی کاربر برحسب نام سوره ، جزء ،صفحه و…

این برنامه در نسخه ی کامل خود توانسته با تعدد امکانات(امکان انتخاب قاری مورد نظر کاربر، امکان انتخاب ترجمه مورد نظر و…) دست کاربر را در انتخاب باز کند.

 میزان نصب:

این برنامه در میان افرادی که به اپلیکیشن های مذهبی علاقه ی زیادی دارند، بسیار محبوب است. این اپلیکیشن در بازار بیش از ۱ میلیون نصب فعال دارد. در نظر سنجی کلی این برنامه تقریبا ۵ ستاره را تصاحب کرده است.

bazar

اپلیکیشن حبل المتین، میتواند با قابلیت هایی که دارد هر کسی را راضی کند. ترتیل با صدای برترین قاریان دنیا، متن سوره ها همراه با…

نقد و بررسی اپلیکیشن حبل المتین

رابط کاربری - 9
امکانات - 10
کارایی - 10
ایده - 9

9.5

عالی

اپلیکیشن حبل المتین، میتواند با قابلیت هایی که دارد هر کسی را راضی کند. ترتیل با صدای برترین قاریان دنیا، متن سوره ها همراه با چندین ترجمه، تفسیر سوره ها، ترجمهای گویا ، آموزش قواعد تجوید ، ترجمه به چندین زبان مختلف دنیا ، شرکت در ختم قرآن ها و ایجاد ختم قرآن شخصی ،همچنین امکان استخاره گرفتن و چندین قابلیت متفاوت دیگر همه در یک برنامه

User Rating: 3.92 ( 10 votes)
10

قرآنی دیجیتال همه جا با شما (نقدوبررسی اپلیکیشن حبل المتین)
۴٫۴ (۸۸%) ۵ votes

۱ دیدگاه

  • با سلام
    لطفا راهنمایی نمایید چگونه میتوانم از تمام امکانات برنامه استفاده نمایم .

    ۴
    بهمن قربانی Reply

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *