بهینه ساز هوشمند

با استفاده از این برنامه میزان حافظه رم خود را بهینه نموده و سرعت گوشی خود را افزایش دهید. مصرف باتری خود را به حداقل برسانید و از شر فایل های اضافی خود راحت شوید. همچنین دمای سی پی یو خود را همیشه خنک نگه دارید.

دانلود رایگان
آنتی ویروس پیشرفته

آنتی ویروس پیشرفته برای افزایش امنیت دستگاه اندرویدی شما مقابله با برنامه های مخرب و بدافزار

دانلود رایگان
نظرسنجی انتخاب برترین برنامه و بازی سال ۹۴ بازار

نظرسنجی انتخاب برترین برنامه و بازی سال ۹۴ بازار

نظرسنجی انتخاب برترین برنامه و بازی سال 94 بازارReviewed by ذره بین on Mar 27Rating: 5.0نظرسنجی انتخاب برترین برنامه و بازی سال 94 بازارپس از آنکه برترین برنامه ها و بازی های سال 94 از دیدگاه کافه بازار معرفی شدند و ذره بین نیز در این لینک آن ها را در وبسایت منتشر نمود، اکنون تا نهم فروردین

پس از آنکه برترین برنامه ها و بازی های سال ۹۴ از دیدگاه کافه بازار معرفی شدند و ذره بین نیز در این لینک آن ها را در وبسایت منتشر نمود، اکنون تا نهم فروردین زمان دارید تا برترین برنامه و بازی سال ۹۴ مارکت محبوب کافه بازار را انتخاب نمایید. ابتدا کافه بازار بر اساس معیارهای مختلف از جمله کیفیت اپلیکیشن ها، ۱۴ برنامه و ۱۵ بازی را به انتخاب خود برترین های ۹۴ معرفی کرد و اکنون برای انتخاب برترین برنامه و بازی در میان آن ها شما کاربران هستید که انتخاب خواهید کرد. طبق گفته کافه بازار در سال ۹۴ بیش از ۳۵۰۰۰ برنامه و بازی ایرانی منتشر شده است. اکنون نوبت شما است تا برترین های سال ۹۴ را برگزینید. برای یادآوری و مرور لیست برترین برنامه ها و بازی ها را یک بار دیگر به شما عزیزان معرفی می نماییم. هم اکنون اپلیکیشن دیجی کالا دارای بیشترین آرا در برنامه ها و بازی صفر تا صد ساخته یاراگیمز دارای بیشترین آرا در بازی ها را هستند.

برترین برنامه های ۹۴:

دیجی کالا

برنامه ریز

کارت پستال موزیکال

آپارات فیلیمو

شکم شش تکه

ترب: بهترین قیمت بازار

پیام رسان و ضدتبلیغ هدهد

سامانه هوشمند همراه

فوتبالی

اپلیکیشن همگردی

نرم افزار جامع اربعین

نزدیکا

مکتب خونه

نواک

برترین بازی های ۹۴:

باقلوا

بازی موتوری

هشتمین حمله

ارتش جیبی

جدول مدرن

ویراژ

قطار شادی

۴۱۱۴۸:۳

راهرو

Quiz Of Kings

جنگاور ایرانی

صفر تا صد

جنگ خلیج

دزدان تخم مرغ

مگنیس

از لینک زیر می توانید در نظرسنجی برترین برنامه و بازی سال ۹۴ بازار شرکت نمایید و رای خود را ثبت کنید. توجه داشته باشید تنها تا نهم فروردین فرصت خواهید داشت.

 

لینک شرکت در نظرسنجی بازار

 

نظرسنجی انتخاب برترین برنامه و بازی سال ۹۴ بازار
۳٫۳۳ (۶۶٫۶۷%) ۳ votes

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *