بهینه ساز هوشمند

با استفاده از این برنامه میزان حافظه رم خود را بهینه نموده و سرعت گوشی خود را افزایش دهید. مصرف باتری خود را به حداقل برسانید و از شر فایل های اضافی خود راحت شوید. همچنین دمای سی پی یو خود را همیشه خنک نگه دارید.

دانلود رایگان
آنتی ویروس پیشرفته

آنتی ویروس پیشرفته برای افزایش امنیت دستگاه اندرویدی شما مقابله با برنامه های مخرب و بدافزار

دانلود رایگان
نبرد شر و نیکی – بررسی بازی سلحشوران

نبرد شر و نیکی – بررسی بازی سلحشوران

نبرد شر و نیکی - بررسی بازی سلحشورانReviewed by آرزو مرتضایی on Jul 14Rating: 4.5 نبرد شر و نیکی - بررسی بازی سلحشوران باید به این نکته اشاره نمود که نام بازی سلحشوران کاملا با موضوع و محتوای این بازی سازگاری دارد و از نام آن هم به راحتی می توان از موضوع آن آگاه شد...

همانطور که می دانید در دوره ی جدید، بازی های با کیفیت مطلوبی توسط بازی سازان توانای کشورمان ساخته و پرداخته می شوند که طرفداران زیادی را به سوی خود جلب نموده اند. اگر توجه کرده باشید اکثر بازی ها در دنیای امروزه، بر اساس داستان های اساطیری و کهن ساخته می شوند و از آنجایی که انجام بازی، با حضور شخصیت های کهن سبک و سیاق فراوان تری دارد، از این رو هرروزه  افراد بیشتری جذب این سبک بازی ها می شوند. محبوب ترین بازی در سبک بازی های اساطیری توسط استودیوی بازی سازی  Dream Rain می باشد که به نام سلحشوران در کافه بازار منتشر شده است. باید به این نکته اشاره نمود که نام بازی سلحشوران کاملا با موضوع و محتوای این بازی سازگاری دارد و از نام آن هم به راحتی می توان از موضوع آن آگاه شد. اگر شما هم به داستان های کهن در غالب بازی علاقه دارید، برای آشنایی بیشتر با سلحشوران با ذره بین همراه باشید.

داستان بازی:

داستان بازی سلحشوران از این قرار است که: در دوران های بسیار قدیم شر و نیکی با هم پیمان میبندند که به سرزمین یکدیگر تجاوز نکنند. اما پس از گذشت مدتی، شر نتوانست به قول خود وفا کند و به همین دلیل برای تصاحب سرزمین نیکی به قلمروی آن حمله می نماید. پس از اینکه پهلوانان نیکی توانستند سپاه بدی را شکست دهند، بدی چاره لی جز این نداشت که از جادوی سیاه خود استفاده نماید و همه ی سلحشوران را به جان یکدیگر بیاندازد.

گرافیک:

از آنجایی که این بازی از دسته بازی های مبارزه ای به حساب می آید، گرافیک آن نیز رنگ و لعابی مرتبط با موضوع بازی را داراست. وقتی سلحشوران را شروع به بازی میکنید، اگر یک بازیکن بازیهای اکشن وجنگی باشید یاد مجموعه بازیهای مورتال کمبد یا تیکن می افتید، چرا که این بازی شباهت نزدیکی به این مجموعه بازی دارد. البته با این تفاوت که از الگوها وکاراکترهای اساطیری وافسانه ای ایرانی الهام گرفته شده است. ازحسن های گرافیکی این بازی میشود به ترکیب رنگ وشکل مناسب برای شخصیت ها و سلاح ها اشاره کردف اما نقصهای چشمگیری دارد که به دیده مخاطب خوش نمی آید؛ ازجمله یک شکل و یکنواخت بودن صحنه های نبرد ، تکراری وساده بودن نقشه یا تصویر مراحل بازی و ساده بودن پس زمینه قسمت منو ومخصوصا قسمتهای نبرد بازی که هیچ شباهتی به میدان نبرد ندارد و بهتر است برای جذابیت بیشتر پس زمینه های بازی و منو را ازتصاویر مکانهای باستانی ایرانی مانند تخت جمشید وشهر سوخته و شکل و ظاهر کهن شهرها استفاده کرد و قسمت صحنه های نبرد را خوفناک تر و پرهرج ومرج تر نشان داد تا بیشتر شبیه صحنه نبرد باشد.

از نکته های قابل توجه در این بازی، انیمیشن های اولیه بازی هستند که بسیار جذاب طراحی شده اند و شاهد روایت داستان بازی از آن ها هستیم. انیمیشن های بازی دارای کاراکترهای قابل قابولی هستند و مشخص است برای ساخت آن ها تلاش فراوانی شده است. اگر بخواهیم در مورد موسیقی سلحشوران نظر بدهیم باید گفت، بازی دارای یک موسیقی فوق العاده مناسب و حماسی می باشد که توانسته کمی به هیجان بازی بیافزاید.

گیم پلی:

همانطور که گفته شد، بازی سلحشوران، مبارزه ای می باشد، البته نه یک مبارزه ی حرفه ای  و پر هیجان؛ زیرا با کمترین امکانات و حرکات مبارزه ای میتوانید به پیروزی دست یابید. این بازی از لحاظ تکنیک و تنوع محدود است و مدل ضربات درچند مدل ساده خلاصه میشود ور درمرحله های بعد نیز هیچ تکنیک یا حرکت جدیدی برای مخاطب ندارد و بازی را تکراری میکند که ازجذابیت بازی کاهش میدهد و حوصله مخاطب را سر میبرد. به همین دلیل مخاطبین این بازی در رنج سنی کودک تا نوجوان خلاصه میشود. پس اگر در قسمتهای اشاره شده کمی خلاقیت و تنوع بیشتری خرج شود، جذابیت و هیجا مجموع مخاطبان این بازی ازلحاظ سنی افزایش می یابد و سبب هرچه زیباتر شدن بازی، با هیجان بیشتر و دنبال کننده های بیشتری می شود.در بازی گزینه های مختلفی از جمله: مشت زدن و گارد گرفتن وجود دارد که برای استفاده از آن ها دارای زمانبندی های مشخصی هستید.هر چه سریعتر ضربه بزنید و گارد بگیرید، نوار قدرت با سرعت بیشتری پر خواهد شد. گزینه ی دیگری هم در بازی موجود است که قدرت ویژه نام دارد که با استفاده از آن می توانید ضربه ی مهلکی به اکوان وارد نمایید. از ایراداتی که می توان به توسعه دهنده ی گرامی گرفت، عدم پیچیدگی  و تکنیک های متنوع در مبارزه می باشد. اگر در این بخش از بازی از امکانات و حرکات بیشتر و یا پیچیده تری استفاده میشد که کاربران را به چالش بیشتری بکشد می توانست در بین افراد مورد توجه بیشتری قرار گیرد. در قسمت بعدی بازی می توانید پهلوان خود را ارتقا دهید و به شخصی سازی آن بپردازید. البته باید بدانید که برای ارتقا پهلوان خود باید از الماس ها استفاده نمایید. بدست اوردن الماس مستلزم نحوه ی بازی شما و سرعت عملتان در مبارزات می باشد.

امکانات:

  • رابط کاربری قابل قبول و کاربرپسند
  • انیمیشن های مختلف و اسطوره ای
  • رعایت اصول حرفه ای در موسیقی بازی
  • وجود حرکات و تکینک های مختلف برای مبارزه
  • قابلیت شخصی سازی جنگجوی مورد نظر خود
  • دریافت الماس از طریق انجام مبارزه

دانلود بازی سلحشوران از کافه بازار

سلحشوران

نبرد شر و نیکی – بررسی بازی سلحشوران
۳٫۸۶ (۷۷٫۱۴%) ۲۸ votes

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *