بهینه ساز هوشمند

با استفاده از این برنامه میزان حافظه رم خود را بهینه نموده و سرعت گوشی خود را افزایش دهید. مصرف باتری خود را به حداقل برسانید و از شر فایل های اضافی خود راحت شوید. همچنین دمای سی پی یو خود را همیشه خنک نگه دارید.

دانلود رایگان
آنتی ویروس پیشرفته

آنتی ویروس پیشرفته برای افزایش امنیت دستگاه اندرویدی شما مقابله با برنامه های مخرب و بدافزار

دانلود رایگان
کتاب مفاتیح – معرفی برنامه مفاتیح الجنان صوتی باب النعیم

کتاب مفاتیح – معرفی برنامه مفاتیح الجنان صوتی باب النعیم

کتاب مفاتیح - معرفی برنامه مفاتیح الجنان صوتی باب النعیمReviewed by آرزو مرتضایی on Jan 22Rating: 5.0کتاب مفاتیح - معرفی برنامه مفاتیح الجنان صوتی باب النعیمیکی از این کتاب های مذهبی که مجموعه ای از دعاها، مناجات، زیارت های مختلف،اعمال مخصوص ایام سال و ماه و روزها را در بر گرفته است مفاتیح الجنان صوتی باب النعیم

همانطور که می دانید دعاها و مناجات مختلف در بین مسلمانان جایگاه ویژه ای دارد و اکثر افراد برای رفع مشکلات و گرفتن حاجات خود روی به ادعیه ها و مناجات می آورند. یکی از این کتاب های مذهبی که مجموعه ای از دعاها، مناجات، زیارت های مختلف، اعمال مخصوص ایام سال و ماه و روزها را در بر گرفته است مفاتیح الجنان باب النعیم می باشد که بسیاری از مسلمانان آن را مورد مطالعه قرار می دهند. اما با توجه به اینکه امکان به همراه داشتن کتابهایی با میزان صفحات بالا در همه ی زمان ها و مکان ها وجود ندارد، از این رو برنامه ای با عنوان مفاتیح الجنان باب النعیم برای دستگاه های اندرویدی ارائه شده است که  کار را برای خوانندگان این نوع کتاب ها بسیار آسان نموده است. شما می توانید با نصب این برنامه، به همه ی محتویات کتاب مفاتیح الجنان باب النعیم در تلفن همراهتان دسترسی داشته باشید. این برنامه در سال ۱۳۸۹ به بازار عرضه شد و با توجه به استقبال گسنرده ی کاربران، روند به روز رسانی و ماندگاری برنامه تا به امروز افزایش یافت. اگر میخواهید مطالب بیشتری در رابطه با این برنامه بدانید، به شما پیشنهاد می کنیم در ادامه با ذره بین همراه شوید.

با برنامه مفاتیح الجنان صوتی باب انعیم بیشتر آشنا شویم:

رابط کاربری این برنامه کاملا مرتبط با موضوع آن طراحی شده است، به طوریکه که شما با اولین ورود به برنامه متوجه می شوید یک کتاب مذهبی را در اختیار خواهید داشت. همچنین دسته بندی ها و چیدمان مناسب در این اپلیکیشن کار را برای دسترسی آسان تر کاربران به بخش های مختلف برنامه فراهم نموده است. در این برنامه می توانید مفاتیح الجنان را با صوت و ترجمه همراه داشته باشید. در صفحه ی ابتدایی مفاتیح، با افزودن میانبر می توانید به بخش های مورد نظرتان دسترسی سریع تری داشته باشید. همچنین شما می توانید از قسمت پایین صفحه ی اصلی به دسته بندی های مختلفی از قبیل: ویدیو، اطلاعیه، ختم، فهرست، جستجو و آخرین مشاهدات دسترسی داشته باشید. در دسته بندی ویدیو می توانید زیارت ها، صلوات ها و دعاهای معروفی که توسط بزرگان اسلام تلاوت شده اند را ببنید و در صورت تمایل آن ها را به لیست علاقه مندی های خود اضافه نمایید. دسته بندی ختم، دو بخش به نام های ختم گروهی و ختم قرآن وجود دارد که با ورود به ختم گروهی لیست ختم ها برای شما نمایش داده می شود که می توانید دعاها و زیارت ها و… که هنوز ختم نشده اند را انتخاب نمایید و تعداد ذکرهای مورد نظر خود را برای شرکت در ختم آنلاین وارد نمایید و بعد از آن در بخش آمار و اطلاعات، از جزئیات آن باخبر شوید. دسته بندی دیگر فهرست نام دارد که در آن می توانید از تمامی جزئیات نماز (مستحبی، تعقیبات)، ادعیه ها، فهرست سوره های قرآن، اعمال روزانه،ماه و مناسبت ها و همچنین فهرست زیارت های مختلف آگاه شوید. همچنین شما میتوانید فهرست سوره های قران را در اختیار داشته باشید که با فعالسازی دکمه ی ترجمه زیر نویس، می توانید معنی هر آیه را به صورت جداگانه مشاهده نمایید. همچنین می توانید در متن، ترجمه ها و فهرست به جستجو بپردازید. کاربران می توانند اعمال روزانه را مطابق با تقویم قمری هم ارائه دهند، البته باید قبل از آن تقویم باد صبا را در گوشی خود نصب کرده باشید. از دیگر قابلیت های برنامه امکان تعیین نوع قلم فارسی و عربی، تعیین رنگ قلم، سایز نوشته ها و چرخش و حرکت خودکار صفحه می باشد. از نکات قابل توجه مفاتیح الجنان بخش تنظیمات صدا می باشد که در آن بلندی صدا, تعداد تکرار پخش یک بلوک الگوریتم پخش صوت را به صورت دستی تنظیم نمایید.

امکانات برنامه:

  • رابط کاربری متناسب با برنامه
  • نمایش آیه ها همراه با ترجمه ی آن
  • امکان تعیین نوع قلم فارسی و عربی
  • قابلیت شرکت در ختم گروهی و آنلاین
  • قابلیت دریافت اطلاعیه ها به صورت آنلاین
  • وجود حالت های صفحه (چرخش، حالت شب و…)
  • رائه ی اعمال روزانه از روی تقویم قمری
  • قابلیت دسترسی به دعاها و زیارت ها با صوت مداحان برجسته
  • قابلیت ایجاد فهرست شخصی از زیارت ها و دعاهای مورد نظرتان

دانلود برنامه مفاتیح الجنان صوتی باب النعیم از کافه بازار

برنامه مفاتیح الجنان صوتی باب النعیم

کتاب مفاتیح – معرفی برنامه مفاتیح الجنان صوتی باب النعیم
۳٫۳۳ (۶۶٫۶۷%) ۲۴ votes

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *