بهینه ساز هوشمند

با استفاده از این برنامه میزان حافظه رم خود را بهینه نموده و سرعت گوشی خود را افزایش دهید. مصرف باتری خود را به حداقل برسانید و از شر فایل های اضافی خود راحت شوید. همچنین دمای سی پی یو خود را همیشه خنک نگه دارید.

دانلود رایگان
آنتی ویروس پیشرفته

آنتی ویروس پیشرفته برای افزایش امنیت دستگاه اندرویدی شما مقابله با برنامه های مخرب و بدافزار

دانلود رایگان
تبدیل نوشتار به گفتار – معرفی Google Text-to-speech Engine

تبدیل نوشتار به گفتار – معرفی Google Text-to-speech Engine

تبدیل نوشتار به گفتار - معرفی Google Text-to-speech EngineReviewed by فاطیما قاسمی on Nov 4Rating: 4.5تبدیل نوشتار به گفتار - معرفی Google Text-to-speech Engineبرنامه ی Google Text-to-speech Engine یک موتور تبدیل نوشتار به گفتار است که به شما اجازه میدهد تمامی متون موجود در صفحه را بشنوید. برای موارد استفاده ازین برنامه میتوان به برنامه های ترجمه متن و یا هنگام آموزش زبانهای مختلف و... اشاره کرد.

معرفی برنامه:

برنامه ی Google Text-to-speech Engine یک موتور تبدیل نوشتار به گفتار است که به شما اجازه میدهد تمامی متون موجود در صفحه را بشنوید. برای موارد استفاده ازین برنامه میتوان به برنامه های ترجمه متن و یا هنگام آموزش زبانهای مختلف و… اشاره کرد.

در واقع این برنامه ی بسیار مفید براحتی میتواند متون موجود در صفحه دستگاه را به زبانهای مختلفی که پشتیبانی میکند، به گفتار تبدیل کند و کاربر را حتی با تلفظ های گوناگون آشنا سازد.

این برنامه در مارکت گوگل بیش از ۱ میلیارد بار دانلود شده و در برنامه ی کافه بازار نیز بیش از ۱۴ میلیون نصف فعال داشته که این رقم نشان دهنده ی کیفیت و کارایی بالالی این برنامه است

برنامه ی  معرفی Google Text-to-speech Engine زبان فارسی را پشتیبانی نمیکند اما متون متفاوت به زبانهای مختلفی از قبیل هلندی،لهستانی، هندی، ایتالیایی، آلمانی، فرانسوی، روسی، اندونزیایی، کره ای، روسی ، انگلیسی (انگلستان)، انگلیسی(ایالات متحده)، انگلیسی(هند)و… را براحتی برای کاربر میخواند.

نکته ی مهم در فعال کردن این برنامه این است که شما پس از نصب باید به سراغ قسمت تنظیمات دستگاه خود بروید و در بخش Language & Input وText-to-speech output این برنامه را فعال کنید.

امکانات:

تبدیل تمامی متون در صفحه نمایش دستگاه به گفتار

پشتیبانی از زبانهای مختلف

طراحی ساده شکیل و سرعت بالا در عملکرد

استفاده از امکانات بصورت رایگان

و….

“این برنامه در کافه بازار بصورت رایگان در اختیار کاربران قرار گرفته است.و تعداد بالای دانلود آن نشان دهنده ی کارایی بالا و مفید این اپلیکیشن است.”

Google Text-to-speech Engine

تبدیل نوشتار به گفتار – معرفی Google Text-to-speech Engine
3.78 (75.64%) 55 votes

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *