بهینه ساز هوشمند

با استفاده از این برنامه میزان حافظه رم خود را بهینه نموده و سرعت گوشی خود را افزایش دهید. مصرف باتری خود را به حداقل برسانید و از شر فایل های اضافی خود راحت شوید. همچنین دمای سی پی یو خود را همیشه خنک نگه دارید.

دانلود رایگان
آنتی ویروس پیشرفته

آنتی ویروس پیشرفته برای افزایش امنیت دستگاه اندرویدی شما مقابله با برنامه های مخرب و بدافزار

دانلود رایگان
همیشه در همه جا – معرفی اپلیکیشن تلویزیون آنلاین

همیشه در همه جا – معرفی اپلیکیشن تلویزیون آنلاین

همیشه در همه جا - معرفی اپلیکیشن تلویزیون آنلاینReviewed by فاطیما قاسمی on Sep 30Rating: 4.5همیشه در همه جا - معرفی اپلیکیشن تلویزیون آنلایناگر از آن دسته افراد هستید که تماشای برنامه های تلویزیون در هر مکانی برایتان حائز اهمیت است، پیشنهاد ذره بین به شما اپلیکیشن "تلویزون رو آنلاین ببین" است. هر جا که باشید تنها با دسترسی به اینترنت و همراه داشتن یک دستگاه اندرویدی به تماشای تلویزیون سرگرم شوید.

معرفی برنامه تلویزیون را آنلاین ببین:

اگر از آن دسته افراد هستید که تماشای برنامه های تلویزیون در هر مکانی برایتان حائز اهمیت است، پیشنهاد ذره بین به شما اپلیکیشن “تلویزیون رو آنلاین ببین” است. هر جا که باشید تنها با دسترسی به اینترنت و همراه داشتن یک دستگاه اندرویدی به تماشای تلویزیون سرگرم شوید. البته نمیتوان انتظار داشت با سرعت اینترنت پایین پخش آنلاین برنامه ها کار معقولی بنظر بیاید ولی این برنامه با قدرت انتخابی که به هر کاربر میدهد تا شبکه ی مورد نظرش در کیفیت های مختلف بسته به سرعت اینترنت مورد استفاده  پخش کند، تقریبا میتواند نیاز تمام کاربران را برطرف سازد.

شما قادر هستید با نصب اپلیکیشن تلویزیون آنلاین ۲۰ شبکه ی مختلف را تماشا کنید. که تمامی شبکه های سراسری و استانی و … را شامل میشود.

محیط برنامه بسیار ساده و روان است و هر کاربری را به راحتی به مقصود خود میرساند. در ورود به برنامه شما بدون پیچیدگی ساختار و یا منو های اضافه به لیست شبکه های موجود برای پخش میرسید و با انتخاب شبکه ی مورد نظرتان شما میتوانید نسبت به سرعت اینترنتتان، کیفیت پخش را انتخاب کنید.

این برنامه توانایی پخش در دو حالت را دارد:

– حالت تمام صفحه که شما در این حالت باید در بروی دستگاه خود MXPlayer را نصب داشته باشید و در حالت Full Screen به تماشای برنامه ی دلخواهتان مشغول باشید.

– حالت دوم که تنها بخشی از صفحه را اشغال میکند و به کاربر اجازه میدهد تا همزمان به صفحه ی دستگاه خود نیز دسترسی داشته باشدو همزمان به کارهای دیگر نیز مشغول باش.

همچنین اضافه کردن تنظیمات ساده ای مثل: تنظیمات صدا و نور در حالت پخش و نیز به راحتی کار کاربر کمک میکند.

ویژگی ها:

– توانایی پخش ۲۰ شبکه

– قابلیت انتخاب کیفیت پخش

– قابلیت انتخاب حالت پخش برنامه

– محیط برنامه ی روان و دوری از ساختار های پیچیده

و…

این برنامه در کافه بازار بیش از ۵۰۰ هزار دانلود داشته و هم اکنون میتوانید آخرین نسخه ی آن را دانلود کنید.

bazar

همیشه در همه جا – معرفی اپلیکیشن تلویزیون آنلاین
۵ (۱۰۰%) ۱ vote

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *