بهینه ساز هوشمند

با استفاده از این برنامه میزان حافظه رم خود را بهینه نموده و سرعت گوشی خود را افزایش دهید. مصرف باتری خود را به حداقل برسانید و از شر فایل های اضافی خود راحت شوید. همچنین دمای سی پی یو خود را همیشه خنک نگه دارید.

دانلود رایگان
آنتی ویروس پیشرفته

آنتی ویروس پیشرفته برای افزایش امنیت دستگاه اندرویدی شما مقابله با برنامه های مخرب و بدافزار

دانلود رایگان
کیبورد اصلی گوگل – معرفی برنامه Google Keyboard

کیبورد اصلی گوگل – معرفی برنامه Google Keyboard

کیبورد اصلی گوگل - معرفی برنامه Google KeyboardReviewed by Milad Mardiha on Oct 28Rating: 5.0کیبورد اصلی گوگل - معرفی برنامه Google Keyboardبا برنامه Google Keyboard گوگل متن ها و اس ام اس های خود را سریع تر و راحتر تایپ کنید. با استفاده از این کیبورد می توانید بر روی حروف کشیده و کلمات مورد نظر

برنامه Google Keyboard

با برنامه Google Keyboard گوگل متن ها و اس ام اس های خود را سریع تر و راحتر تایپ کنید. با استفاده از این کیبورد می توانید بر روی حروف کشیده و کلمات مورد نظر خود را سریعتر تایپ کنید. همچنین می توانید از تبدیل گفتار به نوشتار آن نیز استفاده کنید. در این نسخه شکلک های اندروید ۴٫۴ کیت کت بروزرسانی شده است. با این کیبورد دیگر نیازی به فشردن دکمه ی فاصله نیست چرا که با تمام شدن هر کلمه به صورت خودکار فاصله ایجاد می شود که این خود باعث افزایش سرعت در تایپ کردن خواهد شد. امکان نوشتن متن ها با صوت، پیش بینی کلمه بعدی و محیط کاربری بسیار ساده و به دور از ابهام از ویژگی های برنامه Google Keyboard می باشد. با “ذره بین” همراه شوید تا به بررسی ویژگی های این برنامه کاربردی بپردازیم.

Google-Keyboard

ویژگی های برنامه Google Keyboard

– پشتیبانی از تمام زبان های زنده دنیا از جمله فارسی

– امکان نوشتن یادداشت ها و تایپ کردن از طریق صوت

– تکمیل لغت جاری و پیشنهاد لغت بعدی برای افزایش سرعت

– دارا بودن دیکشنری ۲۶ زبانه ی بسیار قدرتمند

– پیشنهاد کلمه بعدی برای بهبود سرعت نوشتن

– طرح بندی پیشرفته و لذت بخش

– پشتیبانی کامل از اسمارت فون ها و تبلت های اندرویدی

– استفاده از emojis اندروید کیت کت

در نسخه جدید برنامه Google Keyboard تم های جدیدی اضافه شده است. همچنین طراحی خود برنامه نیز با تغییراتی همراه بوده است و باعث پایدارتر شدن برنامه شده است.

“برنامه Google Keyboard بیش از ۵ میلیون بار در کافه بازار دریافت شده است که نشان می دهد دارای محبوبیت خاصی در بین کاربران است و بسیاری از این کیبورد به عنوان کیبورد اصلی دستگاه اندرویدی خود استفاده می کنند. هم اکنون می توانید جدیدترین نسخه آن را دریافت نمایید.”

دریافت برنامه Google Keyboard از کافه بازار

دریافت برنامه Google Keyboard

کیبورد اصلی گوگل – معرفی برنامه Google Keyboard
3.92 (78.4%) 25 votes

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *