بهینه ساز هوشمند

با استفاده از این برنامه میزان حافظه رم خود را بهینه نموده و سرعت گوشی خود را افزایش دهید. مصرف باتری خود را به حداقل برسانید و از شر فایل های اضافی خود راحت شوید. همچنین دمای سی پی یو خود را همیشه خنک نگه دارید.

دانلود رایگان
آنتی ویروس پیشرفته

آنتی ویروس پیشرفته برای افزایش امنیت دستگاه اندرویدی شما مقابله با برنامه های مخرب و بدافزار

دانلود رایگان
بهترین برنامه تناسب اندام – معرفی برنامه وزن ایده آل

بهترین برنامه تناسب اندام – معرفی برنامه وزن ایده آل

بهترین برنامه تناسب اندام - معرفی برنامه وزن ایده آلReviewed by فاطیما قاسمی on Oct 31Rating: 4.5بهترین برنامه تناسب اندام - معرفی برنامه وزن ایده آلبرنامه وزن ایده آل که توسط تلاشهای زیاد گروه اندیشه نوآور طراحی و اجرا شده است یک برنامه جامع اطلاع رسانی برای رژیم های لاغری و چاقی و موضوعات مرتبط است. که امکانات مازادی چون سنج سلامت براساس معیارهای BMI و BAI، برآورد میزان کالری مصرفی در روز ، میزان کالری مصرفی در هر فعالیت، کالری موجود در هر ماده ی غذایی و از همه مهمتر امکان شرکت در رژیم های غذایی، را نیز داراست.

معرفی برنامه وزن ایده آل:

برنامه وزن ایده آل که توسط تلاشهای زیاد گروه اندیشه نوآور طراحی و اجرا شده است یک برنامه جامع اطلاع رسانی برای رژیم های لاغری و چاقی و موضوعات مرتبط است. که امکانات مازادی چون سنج سلامت براساس معیارهای BMI و  BAI، برآورد میزان کالری مصرفی در روز ، میزان کالری مصرفی در هر فعالیت، کالری موجود در هر ماده ی غذایی و از همه مهمتر امکان شرکت در رژیم های غذایی، را نیز داراست.

این برنامه با دارا بودن بخش های رایگان خود در اکثر پارت ها، توانسته ماهیت و کیفیت برنامه ی خود را به افراد ثابت کند. این اپلیکیشن با رابط کاربری زیبا و سرعت جابجایی خوب در بین بخش ها، همچنین مطالب کاملا مفید توانسته کاربران زیادی را به خود جلب کند.

افراد با استفاده از این برنامه میتوانند به راحتی به وزن و اندام ایده آل خود بدون صرف هزینه های زیاد در قالب یک برنامه ریزی خوب برسند.

 

ویژگی های منحصر بفرد:

– یک بانک جامع اطلاعات رژیم غذایی و تناسب اندام

– امکان  مشاهده ی میزان کالری مصرفی در هر فعالیتا

– امکان ارسال نتیفیکیشن

– امکان ساخت ویجت

-امکان ارسال نتیفیکیشن برنامه غذایی

و…

امکانات:

– امکان مشاهده ی رژیم های سلامت

– امکان مشاهده ی اطلاعات رژیم های غذایی

– امکان معیار سنجی های BMI و BAI

– برآورد کالری روزانه مصرفی

– کالری سوزی فعالیت های مختلف

– کالری موجود در مواد غذایی

– ارسال نتیفیکیشن های رژیم غذایی براساس زمانهای تعیین شده توسط کاربر

– امکان ایجاد ویجت

و….

“این برنامه در کافه بازار بیش از ۲۰ هزار نصب فعال داشته و توانسته در بین برنامه های مشابه خود، محبوبیت خاصی پیدا کرده است. هم اکنون میتوانید آخرین نسخه این برنامه را دانلود کنید.

bazar

بهترین برنامه تناسب اندام – معرفی برنامه وزن ایده آل
۵ (۱۰۰%) ۱ vote

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *