بهینه ساز هوشمند

با استفاده از این برنامه میزان حافظه رم خود را بهینه نموده و سرعت گوشی خود را افزایش دهید. مصرف باتری خود را به حداقل برسانید و از شر فایل های اضافی خود راحت شوید. همچنین دمای سی پی یو خود را همیشه خنک نگه دارید.

دانلود رایگان
آنتی ویروس پیشرفته

آنتی ویروس پیشرفته برای افزایش امنیت دستگاه اندرویدی شما مقابله با برنامه های مخرب و بدافزار

دانلود رایگان
نزدیک ترین دوستان – معرفی برنامه نزدیکا

نزدیک ترین دوستان – معرفی برنامه نزدیکا

نزدیک ترین دوستان - معرفی برنامه نزدیکاReviewed by فاطیما قاسمی on Dec 7Rating: 4.5نزدیکترین دوستان - معرفی برنامه نزدیکابرنامه نزدیکا یک شبکه اجتماعی است که قابلیتهای متعددی که در هر آپدیت به آن اضافه میشود تقریبا توانسته تمامی نیازهای کاربران خود را مانند شبکه های اجتماعی تولیدی خارج از کشور رفع کند. گرچه گفتن این عبارت برای بسیاری از افراد نامفهوم باشد ولی برنامه نزدیکا بیشترین امکانات اصلی در شبکه های اجتماعی موجود را داراست. و توانسته در یک محیط گرافیکی مناسب شرایط را برای جذب کاربران ایرانی فراهم سازد.

معرفی برنامه:

برنامه نزدیکا که توسط گروه آردان طراحی و تولید شده یک شبکه اجتماعی است که قابلیتهای متعددی که در هر آپدیت به آن اضافه میشود تقریبا توانسته تمامی نیازهای کاربران خود را مانند شبکه های اجتماعی تولیدی خارج از کشور رفع کند. گرچه گفتن این عبارت برای بسیاری از افراد نامفهوم باشد ولی برنامه نزدیکا بیشترین امکانات اصلی در شبکه های اجتماعی موجود را داراست. و توانسته در یک محیط گرافیکی مناسب شرایط را برای جذب کاربران ایرانی فراهم سازد.

برنامه نزدیکا که برای دستگاه های اندرویدی نسخه ۴٫۰ به بالا طراحی شده به شما این امکان را میدهد تا با اتصال به اینترنت از موقعیت ها و افراد نزدیک خود را کشف کنید و از تبادل اطلاعات و لحظات خود با دوستانتان لذت ببرید.

در این شبکه ی اجتماعی شما میتوانید پستهای شامل عکس و متن را با دیگران به اشتراک بگذارید. و پستهایی با موضوعات مختلف را دنبال کنید و با کانال دوستانتان را دنبال کنید و در مسابقات عکاسی موضوعی موجود نیز شرکت نمایید.

امکانات:

رابط کاربری ساده و شکیل

امکان نمایش پست ها در دسته بندی موضوعی و موقعیت های مکانی

امکان ثبت و حذف اکانت

امکان جستجوی پیشرفته براساس کاربر، هشتک، کانال، مکان

امکان ایجاد پستهای با افزودن عکس از گالری و عکس جدید

امکان نمایش پستهای ویژه مکانی

و…

” شبکه اجتماعی نزدیکا تاکنون بیش از ۲۰ هزار بار دانلود شده است و توانسته در شبکه های اجتماعی ایرانی جایی برای خود پیدا کند. این رقم روز به روز در حال افزایش است و امیذ است تا طراحان این برنامه برای بالاتر بردن امکانات این برنامه کوشا باشند تا آینده ای روشن تر از آن این چنین شبکه های نوپا فراهم شود. “

bazar

نزدیک ترین دوستان – معرفی برنامه نزدیکا
۳٫۱۱ (۶۲٫۲۲%) ۹ votes

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *