بهینه ساز هوشمند

با استفاده از این برنامه میزان حافظه رم خود را بهینه نموده و سرعت گوشی خود را افزایش دهید. مصرف باتری خود را به حداقل برسانید و از شر فایل های اضافی خود راحت شوید. همچنین دمای سی پی یو خود را همیشه خنک نگه دارید.

دانلود رایگان
آنتی ویروس پیشرفته

آنتی ویروس پیشرفته برای افزایش امنیت دستگاه اندرویدی شما مقابله با برنامه های مخرب و بدافزار

دانلود رایگان
نگهبانی دیجیتال برای خودرو شما(معرفی برنامه ماشین من)

نگهبانی دیجیتال برای خودرو شما(معرفی برنامه ماشین من)

نگهبانی دیجیتال برای خودرو شما(معرفی برنامه ماشین من)Reviewed by فاطیما قاسمی on Sep 14Rating: 4.5معرفی برنامه ماشین منبرنامه ماشین من برای افرادی که زمانهای خاصی از قبیل تاریخ انقضاء گواهینامه و معاینه فنی، زمان چکاپ و سرویس های دوره ای، اتمام زمان بیمه ماشین، زمان تعویض روغن ترمز و تسمه و... را فراموش میکند بهترین گذینه است.

در این قسمت قصد داریم به معرفی برنامه “ماشین من” که به دست گروه آنا سافت تولید شده بپردازیم.

برنامه ماشین من برای افرادی که زمانهای خاصی از قبیل تاریخ انقضاء گواهینامه و معاینه فنی، زمان چکاپ و سرویس های دوره ای، اتمام زمان بیمه ماشین، زمان تعویض روغن ترمز و تسمه و… را فراموش میکند بهترین گذینه است. با نصب این برنامه و دادن مشخصات کامل ماشین و گواهینامه و بیمه ی خودرو میتوانید از اعلانات و هشدار های بموقع این برنامه جهت رسیدگی های دوره ای ماشین و تمدید گواهینامه و بیمه ی خودروی خود بهره ببرید.میتوانید زمان اتمام سوخت ماشین را هم بصورت دستی وهم با استفاده از GPS مطلع شوید.حتی زمانی که خودرو خود را پارک کردید و نگران یافتن مجدد ماشین در انبوه خودرو ها هستید، با ثبت مکان کنونی بعد از ارجاع مجدد به راحتی آن را از روی نقشه پیدا کنید.همچنین به راحتی یک کارت از ماشین خود با ثبت عکس بسازید و مزایا و معایب خودرو خود را با دیگر افراد در شبکه کوچک اجتماعی این برنامه به اشتراک بگذارید. برنامه ای در اختیار شماست که رایگان است و تاکنون افراد زیادی را جلب خود کرده است.

ویژگی ها:

– اعلام هشدار برای اتمام زمان بیمه، گواهینامه و معاینه فنی خودرو

– اعلام زمان تعویض قطعات مشخص شده ی ماشین که نیاز به تعویض های دوره ای دارند. مانند روغن ترمز، تسمه، باتری ،مایع خنک کننده و …

– امکان ثبت مکان پارک ماشین و در نتیجه یافتن ماشین در زمانی که در انبوه خودرو هاست و یا در زمانی که مسافر هستید و میخواهید در شهری که به آن سفر کردید ماشین را از روی نقشه پیدا کنید.

– امکان ایجاد کارتی از ماشین خود برای به اشتراک گذاشتن مزایا و معایب خودروی خود (رضایت و عدم رضایت از کارکرد ماشین و قطعاتش)با دیگر افراد که با شما دراین شبکه یاجتماعی اختصاصی این برنامه حضور دارند.

– اعلام زمان به اتمام رسیدن سوخت ماشین با استفاد از تنظیمات دستی و یا استفاده از قابلیت GPS.

bazar

نگهبانی دیجیتال برای خودرو شما(معرفی برنامه ماشین من)
۱ (۲۰%) ۱ vote

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *