بهینه ساز هوشمند

با استفاده از این برنامه میزان حافظه رم خود را بهینه نموده و سرعت گوشی خود را افزایش دهید. مصرف باتری خود را به حداقل برسانید و از شر فایل های اضافی خود راحت شوید. همچنین دمای سی پی یو خود را همیشه خنک نگه دارید.

دانلود رایگان
آنتی ویروس پیشرفته

آنتی ویروس پیشرفته برای افزایش امنیت دستگاه اندرویدی شما مقابله با برنامه های مخرب و بدافزار

دانلود رایگان
زمان را بهتر دریابید – معرفی برنامه ساعت گویا

زمان را بهتر دریابید – معرفی برنامه ساعت گویا

زمان را بهتر دریابید - معرفی برنامه ساعت گویاReviewed by آرزو مرتضایی on Jan 4Rating: 4.5زمان را بهتر دریابید - معرفی برنامه ساعت گویا برای بهتر کنترل کردن زمان چاره ای اندیشیده اند و اپلیکیشن ساعت گویا ، در راستای همین مضمون را طراحی نموده اند که ما قصد داریم برای شما، چگونگی کار آن را...

از دیر باز تاکنون، زمان یکی از مهمترین بخش های زندگی انسان ها به شمار می آید و برای همین است که همیشه می گویند زمان طلا است. زمان مقوله ای است که وقتی می گذرد دیگر باز نمی گردد و هیچ وقت تکرار نمی شود. گاهی ما کاری را فراموش می کنیم و این در زمانی اتفاق می افتد که نتوانسته ایم زمان خود را مدیریت نماییم؛ یا اینکه گاهی به خاطر خطای دید زمان را اشتباه دیده ایم و گاهی هم با چشمان خواب آلود ساعت را اشتباه دیده ایم و خیلی از کار های خود را از دست دادیم و این موضوع همیشه به زندگی ما لطمه وارد کرده و باعث شده همیشه استرس کنترل زمان را داشته باشیم. حال، یکی از توسعه دهندگان فعال کافه بازار برای بهتر کنترل کردن زمان چاره ای اندیشیده است و اپلیکیشن ساعت گویا ، در راستای همین مضمون را طراحی شده است که ما قصد داریم برای شما، چگونگی کار آن را توضیح می دهیم. با ذره بین همراه باشید تا توانایی کنترل بهتر زمان را به دست آورید.

با برنامه ساعت گویا با ویجت فارسی بیشتر آشنا شویم:

ساعت گویا یک اپلیکیشن بسیار خوب و پیشرفته می باشد که با نصب آن می توانید زندگی خود را بهتر هدایت کنید. این برنامه از رابط کاربری پیشرفته و گرافیک مناسبی برخوردار است و در نگاه اول کاربر را راغب به گشت و گذار در اپلیکیشن می نماید. موارد ضروری و اولیه ساعت گویا به صورت رایگان، و مواردی را که شما به صورت دلخواه بخواهید به آن اضافه کنید، از طریق پرداخت درون برنامه ای صورت می گیرد. با اولین ورود به برنامه، شاهد دسته بندی های مختلفی می باشد که در ادامه کارایی هرکدام را به اختصار توضیح خواهیم داد. در اولین بخش، راهنمای نصب وجود دارد که توضیحات لازم برای نصب ویجت ساعت گویا را در بر دارد.بخش بعدی برنامه تنظیمات اعلام ساعت در آن قرار دارد که در آن می توانید صدای ساعت گویا را به طور دلخواه خانم یا آقا انتخاب نمایید و با فعال سازی و انتخاب اعلان مورد نظرتان قادر خواهید بود قبل از اعلام ساعت زنگ کوتاهی به عنوان هشدار پخش گردد. شما می توانید با گرد کردن ساعت، زمان را به صورت حدودی دریافت نمایید. مثلا زمان ۱۰:۲۳ را به عنوان ۱۰:۲۰ اعلام خواهد نمود. همچنین می توانید گزینه ی تنظیم خودکار صدای گوینده برای شنیدن را فعال نمایید. از گزینه های کاربردی برنامه اعلام در حالت سکوت می باشد، که با فعالسازی آن می توانید در حالت سایلنت هم، اعلان ساعت را بشنوید. از دیگر قابلیت های برنامه فعال نمودن ساعت به صورت ۲۴ و یا ۱۲ ساعته می باشد؛ آخرین بخش مربوط به نمایش ساعت در نوار اعلان می باشد که با هربار لمس آن می توانید اعلام ساعت را دریافت نمایید. با تکان دادن گوشی همراه خود در هنگام خواب و بیدار ، نصف شب و گاه و بیگاه از طریق ساعت گویا زمان را بشنوید. همینطور در دیگر تنظیمات می توانید با عبور دست خود از روی حسگر و با خاموش روشن کردن صفحه نیز از میزان زمان آگاهی بیابید. می توان گفت: این برنامه خیلی به کار افرادی که مشغله زیادی دارند می آید. همینطور شما می توانید  و میزان حساسیت تکان دادن و حسگر آن را مشخص کنید. البته این امکان برای شما فراهم می باشد که ویجیت ساعت بر روی صفحه را به صورت دیجیتال یا عقربه ای قرار داده و استفاده کنید. از قابلیت های خاص ساعت گویا، تغییر رنگ پس زمینه و اعداد ساعت می باشد، البته در نسخه ی طلایی می توانید به آن دسترسی پیدا کنید.

درکل باید گفت این برنامه به صورت مفیدی روی چگونگی گذر زمان شما تاثیر می گذارد.

ویژگی های ساعت گویا:

 • راهنمای نصب ویجت
 • امکان تغییر نوع قلم فارسی از بین ۷ قلم موجود
 • قابلیت ارسال و به اشتراک گذاشتن برنامه
 • قابلیت انتخاب هشدار ساعت توسط کاربران
 • انتخاب میزان حساسیت تکان دادن یا حسگر
 • امکان تنظیم بازه زمانی هشدار براساس دقیقه
 • پرداخت درون برنامه ای برای افزایش یکسری امکانات
 • اعلام ساعت با لمس صفحه گوشی و یا تکان دادن آن
 • تماس با توسعه دهنده به صورت پیامکی و امکان ارسال ایمیل
 • امکان قرار دادن ساعت گویا در صفحه قفل گوشی و یا نوار عنوان
 • قابلیت شخصی سازی و وجود طرح های مختلفی از ساعت گویا
 • امکان انتخاب صدای دلخواه از بین ۴ گوینده موجود، برای اعلام ساعت

دریافت برنامه ساعت گویا از کافه بازار

برنامه ساعت گویا

زمان را بهتر دریابید – معرفی برنامه ساعت گویا
۵ (۱۰۰%) ۳ votes