بهینه ساز هوشمند

با استفاده از این برنامه میزان حافظه رم خود را بهینه نموده و سرعت گوشی خود را افزایش دهید. مصرف باتری خود را به حداقل برسانید و از شر فایل های اضافی خود راحت شوید. همچنین دمای سی پی یو خود را همیشه خنک نگه دارید.

دانلود رایگان
آنتی ویروس پیشرفته

آنتی ویروس پیشرفته برای افزایش امنیت دستگاه اندرویدی شما مقابله با برنامه های مخرب و بدافزار

دانلود رایگان
دنیای محصولات دست ساز – معرفی برنامه بازآرتچه

دنیای محصولات دست ساز – معرفی برنامه بازآرتچه

دنیای محصولات دست ساز - معرفی برنامه بازآرتچهReviewed by فاطیما قاسمی on Nov 28Rating: 4.5معرفی برنامه بازآرتچهبازآرتچه، دنیای کوچکی است مملو از محصولات زیبا تا کاربران بتوانند بسته به موقعیت جغرافیایی دلخواه خود محصولات زیبای هنری و دست ساز تمامی هنرمندان را در کنار هم تماشا کنند و برای خرید و یا سفارش براحتی اقدام نمایند هر کاربری در این برنامه قادر است با ثبت نام و افزودن محصول خود،آن را در معرض دید دیگر کاربران قرار دهد. همچنین از تمامی رویدادهای هنری بسته به موقعیت دلخواه مطلع گردند.

معرفی برنامه:

بازآرتچه، دنیای کوچکی است مملو از محصولات زیبا تا کاربران بتوانند بسته به موقعیت جغرافیایی دلخواه خود محصولات زیبای هنری و دست ساز تمامی هنرمندان را در کنار هم تماشا کنند و برای خرید و یا سفارش براحتی اقدام نمایند هر کاربری در این برنامه قادر است با ثبت نام و افزودن محصول خود،آن را در معرض دید دیگر کاربران قرار دهد. همچنین از تمامی رویدادهای هنری بسته به موقعیت دلخواه مطلع گردند.

بازآرتچه، با شعارهای خالقان هنرش توانسته جادوی کلمات را در قالب سیگنالهای دیجیتالی، گوش مخاطبانش را نوازش دهد و با گردآوری هنرمندان و  آثار زیبایشان میتوانند به جلوه گری در زندگی افراد بپردازند و روح تازه ای به مارکت های آنلاین و فروشگاه های اینترنتی ببخشد. اگر بدنبال خرید محصولات دست ساز زیبا هستید بازآرتچه پیشنهاد ویژه ی ذره بین به همه ی افراد جویای هنر است.

امکانات:

امکان جستجو محصول و هنرمند مورد نظر

امکان مشاهده ی رویداد های هنری با محدودیتهای جغرافیایی

امکان ثبت شهر مورد نظر کاربر برای فیلتر کردن

امکان افزودن محصولات به لیست علاقه مندی ها

امکان ثبت گزارش محصول

امکان افزودن محصول جدید کاربران

و…

“این برنامه که به تازگی در کافه بازار در قسنت تازه های برگزیده قرار گرفته است. بیش از ۲ هزار بار دانلود شده که این رقم روز به روز در حال افزایش است . هم اکنون میتوانید برنامه بازآرتچه را از لینک زیر دریافت کنید”

bazar

دنیای محصولات دست ساز – معرفی برنامه بازآرتچه
۴٫۵۹ (۹۱٫۸۸%) ۳۲ votes

۱ دیدگاه

  • فوق العاده هست

    ۵
    احمد Reply

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *