بهینه ساز هوشمند

با استفاده از این برنامه میزان حافظه رم خود را بهینه نموده و سرعت گوشی خود را افزایش دهید. مصرف باتری خود را به حداقل برسانید و از شر فایل های اضافی خود راحت شوید. همچنین دمای سی پی یو خود را همیشه خنک نگه دارید.

دانلود رایگان
آنتی ویروس پیشرفته

آنتی ویروس پیشرفته برای افزایش امنیت دستگاه اندرویدی شما مقابله با برنامه های مخرب و بدافزار

دانلود رایگان
تجربه ی دیگران در خرید شما – معرفی برنامه اوستا

تجربه ی دیگران در خرید شما – معرفی برنامه اوستا

تجربه ی دیگران در خرید شما - معرفی برنامه اوستاReviewed by فاطیما قاسمی on Nov 28Rating: 4.5تجربه ی دیگران در خرید شما - معرفی برنامه اوستاشما با برنامه "اوستا" میتوانید به راحتی از تجربه ی دیگران در خرید محصولات متنوع استفاده کنید. تا بتوانند بدون در نظر گرفتن تبلیغات موجود برای محصول بدون حاشیه با استفاده از صدها نظر چندین محصول را با هم مقایسه کنید و بهترین گذینه را انتخاب کنید.

معرفی اوستا:

هر فردی در انتخاب محصول مورد نظر خود علاوه بر کسب اطلاع از مشخصه های محصول، به مشورت و آگاهی هایی بدور از تبلیغات و.. نیازمند است. شما با برنامه اوستا میتوانید به راحتی از تجربه ی دیگران در خرید محصولات متنوع استفاده کنید. تا بتوانند بدون در نظر گرفتن تبلیغات موجود برای محصول بدون حاشیه با استفاده از صدها نظر چندین محصول را با هم مقایسه کنید و بهترین گزینه را انتخاب کنید.

وجود صدها نظر که برابر است با صدها تجربه در زمینه ها و محصولات مختلف، برای هر کاربر تردید های انتخاب را از بین میبرد. و به انتخاب محصول از بین چندین گذینه کمک میکند. هر کاربر نیز میتواند نظر خود را بصورت امتیاز و متن با توضیحات برای هر محصول درج کند و نظر خود را در اختیار دیگران قرار دهد.

امکان جستجوی نظر کاربران برای هر محصول در برنامه و امکان مشاهده ی نظرات دیگر کاربران با پرسش سوال کاربردر محیط برنامه شما رابه راحتی به مقصود خود برسد و تزدید خود را به یقین تبدیل کند.

ویژگی های منحصر بفرد:

امکان ثبت نظر افراد در مورد هر محصول

امکان جستجوی سریع به راحتی با پرسش کاربر

امکانات:

رابط کاربری زیبا

استفاده از افکتهای جذاب تصویری

امکان جستجو سوال کاربر در برنامه

امکان ثبت نظر به راحتی و با سرعت بالا

امکان انتخاب عکس از گوگل و…

” برنامه اوستا که بصورت رایگان در کافه بازار در اختیار کاربران پلتفرم اندروید قرار گرفته است. تاکنون بیش از ۵ هزار نصب فعال داشته و این میزان روز به روز نیز در حال افزایش است. هم اکنون میتوانید اخرین نسخه این برنامه را از لینک زیر دریافت نمایید.”

bazar

تجربه ی دیگران در خرید شما – معرفی برنامه اوستا
۴٫۱۴ (۸۲٫۸۶%) ۷ votes

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *