مترجم هوشمند همه کاره

برنامه مترجم هوشمند همه کاره دارای امکانات بی نظیری همچون دیکشنری کلمات آفلاین، مترجم متون آنلاین به 10 زبان زنده دنیا، تلفظ کلمات و قابلیت OCR (تشخیص کلمات) به وسیله دوربین دستگاه می باشد.

دانلود رایگان
بنرساز (عکس نوشته ساز)

ساخت عکس نوشته حرفه ای به همراه اضافه کردن بی نهایت متن به عکس با انواع رنگ و مدل فونت با افکت هایی چون سایه دادن و محو کردن

دانلود رایگان
حرفه ای رانندگی کن – معرفی بازی Traffic Racer

حرفه ای رانندگی کن – معرفی بازی Traffic Racer

حرفه ای رانندگی کن - معرفی بازی Traffic RacerReviewed by فاطیما قاسمی on Oct 4Rating: 4.5معرفی بازی Traffic Racerاگر از طرفداران بازی های سرعت و رالی هستید و میخواهید در دستگاه اندرویدی خود یک بازی با گرافیک بالا داشته باشید که افکتهای صوتی و تصویری آن و همچنین قابلیت های بازی شما را در هر جا سرگرم کند، پیشنهاد ذره بین به شما بازی "Traffic Racer" است.

معرفی بازی Traffic Racer:

اگر از طرفداران بازی های سرعت و رالی هستید و میخواهید در دستگاه اندرویدی خود یک بازی با گرافیک بالا داشته باشید که افکتهای صوتی و تصویری آن و همچنین قابلیت های بازی شما را در هر جا سرگرم کند، پیشنهاد ذره بین به شما بازی “Traffic Racer” است.

شما در این بازی میتوانید خودرو مورد نظرتان را خریداری کنید، شخصی سازی کنید، و در حالت های مختلف بازی کنید.

ویراژدر خیابان یک طرفه، دوطرفه، تفریحی، زماندار و …. این بازی حتی به کاربر اجازه میدهد با کسب امتیازات بیشتر ماشین پلیس را خریداری کند و به تعقیب و گریز بپردازد. دیوانه بازی و لایی کشیدن های خطرناک نیز برای شما امتیاز آور است. توجه به جزئیات در این بازی بسیار محسوس است، حتی برای ماشین شما چراغ و بوق هم وجود دارد که به زنده بودن بیشتر بازی کمک میکند.

در کل میتوان گفت این بازی با ابتکار های جذابش توانسته هر کاربری را به سمت خود بکشاند و پلتفرم های اندروید و آی او اس طرفداران زیادی پیدا کند.

 

traffic12

ویژگی:

– گرافیک بالا و جذاب

– افکتهای صوتی و تصویری

– امکان انتخاب وسیله ی مورد نظر

– شخصی سازی وسیله ی مورد نظر

– امکان بازی در حالتهای مختلف

– و…

“این بازی مهیج تنها در کافه بازار بیش از ۱میلیون نصب داشته و هم اکنون میتوانید این بازی را دانلود کنید.”

bazar

حرفه ای رانندگی کن – معرفی بازی Traffic Racer
3.86 (77.14%) 7 votes

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *