بهینه ساز هوشمند

با استفاده از این برنامه میزان حافظه رم خود را بهینه نموده و سرعت گوشی خود را افزایش دهید. مصرف باتری خود را به حداقل برسانید و از شر فایل های اضافی خود راحت شوید. همچنین دمای سی پی یو خود را همیشه خنک نگه دارید.

دانلود رایگان
آنتی ویروس پیشرفته

آنتی ویروس پیشرفته برای افزایش امنیت دستگاه اندرویدی شما مقابله با برنامه های مخرب و بدافزار

دانلود رایگان
شهر دلخواه خودتان را بسازید – معرفی بازی Township

شهر دلخواه خودتان را بسازید – معرفی بازی Township

شهر دلخواه خودتان را بسازید - معرفی بازی TownshipReviewed by فاطیما قاسمی on Nov 23Rating: 4.5شهر دلخواه خودتان را بسازید - معرفی بازی TownshipTownship یک بازی گرافیک بالاست که در دسته بندی خانوادگی، که شما را به چالش انجام چندین کاربصورت همزمان و مدیریت یک شهر مجازی دعوت میکند. شما در این بازی باید با توجه به تمامی عناصر موجود و تمامی کارهایی که با محدوه زمانی مشخص مواجه هستند بباید بتوانید به تمامی نیاز ها پاسخ دهید و به ارتقا شهر خود فکر کنید.

معرفی بازی:

Township یک بازی گرافیک بالاست که در دسته بندی خانوادگی، که شما را به چالش انجام چندین کاربصورت همزمان و مدیریت یک شهر مجازی دعوت میکند. شما در این بازی باید با توجه به تمامی عناصر موجود و تمامی کارهایی که با محدوه زمانی مشخص مواجه هستند باید بتوانید به تمامی نیاز ها پاسخ دهید و به ارتقا شهر خود فکر کنید.

داستان این بازی بدین صورت است که شما برای ادامه ی کار خود باید هر قسمت را بصورت جداگانه مدیریت کنید. و سعی کنید با منابعی که در اختیار شماست به درخواست های صادر شده بخوبی پاسخ دهید. شما مالک یک شهر کوچک هستید که از مزرعه کشاورزی، برای بدست آوردن مواد غذایی تا  راه آهن برای گرفتن سفارشات و تحویل آنها و حتی کارخانه ی تولید اجر و شیشه را در اختیار دارید و هماهنگ کار کردن تمامی بخش ها و تحویل سفارشات برای بدست آوردن سکه و پول، همه و همه نیاز به بازی مستمر شما و تمرکز کامل شما دارد..این بازی بصورت افلاین است اما برای بدست اوردن سکه بیشتر و برخی امکانات دیگر اتصال شما به اینترنت الزامی است.میتوانید با نصب این بازی خود را به چالش تمرکز و هماهنگی کامل دعوت کنید.

کافه بازار به تازگی با اعمال قرارداد با شرکت Play Rix توانسته تا کاربران را برای پرداخت درون برنامه ای یاری دهد. ازین پس به راحتی میتوانید سکه های بیشتر مورد نیاز خود را با پرداخت ریالی بدست آورید.

امکانات Township:

 • رابط کاربری و گرافیک بالای بازی
 • قابلیت اجرا در گوشی های کانفیگ پایین
 • امکان گسترش و اضافه کردن فروشگاه ها و امکانات دیگر به بازی
 • امکان دعوت کردن دوستان به بازی
 • شخصی سازی محیط شهر
 • امکان خرید سکه با پرداخت درون برنامه
 • تنظیمات مختصر بازی
 • افکتهای صوتی هشدار دهنده بصورت ناتیفیکیشن

“این برنامه که به تازگی طبق قرار داد کافه بازار با Play Rix ، در این مارکت برای عموم عرضه شده بیش از ۵ هزار بار دانلود شده و این رقم روز به روز نیز در حال افزایش است. هم اکنون میتوانید از لینک زیر آخرین نسخه این برنامه را دریافت کنید.”

bazar

شهر دلخواه خودتان را بسازید – معرفی بازی Township
3.91 (78.18%) 66 votes

۱ دیدگاه

 • خیلی عالیه

  ۵
  عرشیا Reply

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *