بهینه ساز هوشمند

با استفاده از این برنامه میزان حافظه رم خود را بهینه نموده و سرعت گوشی خود را افزایش دهید. مصرف باتری خود را به حداقل برسانید و از شر فایل های اضافی خود راحت شوید. همچنین دمای سی پی یو خود را همیشه خنک نگه دارید.

دانلود رایگان
آنتی ویروس پیشرفته

آنتی ویروس پیشرفته برای افزایش امنیت دستگاه اندرویدی شما مقابله با برنامه های مخرب و بدافزار

دانلود رایگان
سنجش سرعت و دقت – معرفی بازی Mmm Fingers

سنجش سرعت و دقت – معرفی بازی Mmm Fingers

سنجش سرعت و دقت - معرفی بازی Mmm FingersReviewed by ذره بین on Apr 19Rating: 5.0سنجش سرعت و دقت - معرفی بازی Mmm Fingersبازی Mmm Fingers در واقع یک بازی رقابتی تک نفره است. بازی بی انتهایی که شما را در سرعت عملکردتان محک میزند. ساختار بازی هیچ پیچیدگی ندارد، شما باید از با

بازی Mmm Fingers در واقع یک بازی رقابتی تک نفره است. بازی بی انتهایی که شما را در سرعت عملکردتان محک میزند. ساختار بازی هیچ پیچیدگی ندارد، شما باید از با نگه داشتن انگشتتان روی صفحه و حرکت دادن آن و عبور از موانع متحرک در صفحه، سعی کنید مسیر بیشتری را پیمایش کنید و امتیاز بیشتری کسب نمایید. طراحی بازی برای هر شخص در هر دره ی سنی جالب خواهد بود چون سعی شده با طراحی کاراکتر ها و موانع بصورت فانتزی، به زیبا تر شدن محیط بازی نیز توجه شود.

این بازی نیازی به دسترسی به اینترنت ندارد مگر برای مواردی چون دانلود دیگر برنامه ها و…، به همین دلیل کاربر میتواند در هر زمان و مکان از آن لذت ببرد.

داستان بازی بدین صورت است که شما در بین هیولاهای کوچک موجود در صفحه باید مسیری را برای عبور پیدا کنید و بلادرنگ از آن استفاده کنید چون زمان برای شما محدود است و اگر در پایین صفحه بمانید در دام هیولاهای متحرک خواهید افتاد. مزرهای موجود را بشکنید و سعی کنید انگشتتنان را از هیولاها دور نگه دارید.

سعی نکنید هیولا ها را گول زده و با برداشتن انگشت از روی صفحه، از روی آنها  پرش کنید چون این بازی تا زمانی ادامه پیدا میکند که لمس انگشت شما از روی صفحه قطع نشود.

امکانات و ویژگی های Mmm Fingers:

گرافیک فانتزی و بالای این بازی میتواند کاربران زیادی را به خود جذب کند. این بازی به دلیل پیچیده نبودن ساختار نیاز به تنظیمات خاصی هم ندارد. اما بهرحال برخی تنظیمات سطحی در بازی برای کاربران ارائه شده است. سبک جدید این بازی و تفاوتش با دیگر بازی های مسیر بی انتها، در نحوه ی حرکت و کنترل کاراکتر است. که در اینجا با استغاده از حرکت ممتد انگشت بر روی صفحه امکان پذیر است، که خود سبک جدیدی را ایجاد میکند.

“این برنامه تنها در کافه بازار بیش از ۱۰۰ هزار نصب داشته است. هم اکنون میتوانید از طریق لینکهای زیر این بازی را بر روی گجت خود نصب و از آن لذت ببرید”

cafebazaar

 

google-play

 

app-store

 

سنجش سرعت و دقت – معرفی بازی Mmm Fingers
3 (60%) 2 votes

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *