بهینه ساز هوشمند

با استفاده از این برنامه میزان حافظه رم خود را بهینه نموده و سرعت گوشی خود را افزایش دهید. مصرف باتری خود را به حداقل برسانید و از شر فایل های اضافی خود راحت شوید. همچنین دمای سی پی یو خود را همیشه خنک نگه دارید.

دانلود رایگان
آنتی ویروس پیشرفته

آنتی ویروس پیشرفته برای افزایش امنیت دستگاه اندرویدی شما مقابله با برنامه های مخرب و بدافزار

دانلود رایگان
معرفی بازی کیپری

معرفی بازی کیپری

معرفی بازی کیپریReviewed by فاطیما قاسمی on Sep 15Rating: 4.5معرفی بازی کیپریگر به دنبال یک بازی معمایی ایرانی با گرافیک بالا و ساختاری جالب هستید بازی کیپری یکی از بهترین توصیه هاست.این بازی جزء بازی های آنلاین و چند نفره محسوب نمیشود.درواقع یک بازی تک نفره است که شخصیت جوجه تیغی داستان را باید در هر مرحله از لانه اش به مقصد با یک حرکت پرتابی برسانید

در این قسمت به معرفی بازی کیپری کاری از گروه استودیو گونای میپردازیم. این اولین بازی ساخته شده توسط این گروه موفق نیست ولی مخاطبان بازی های معمایی را بیش از حد به خود جلب کرده است. تاکنون بیش از ۲۰ هزار نصب فعال از کافه بازار برای این برنامه ثبت شده است. این برنامه برای دستگاه های تحت سیستم عامل اندروید ایجاد شده، که در مقایسه با دیگر بازی های ایرانی از گرافیک مناسب و محتوای جذابی بهره مند است.

اگر به دنبال یک بازی معمایی ایرانی با گرافیک خوب و ساختاری جالب هستید بازی کیپری یکی از این توصیه ها است. این بازی جزء بازی های آنلاین و چند نفره محسوب نمیشود.درواقع یک بازی تک نفره است که شخصیت جوجه تیغی داستان را باید در هر مرحله از لانه اش به مقصد، با یک حرکت پرتابی برسانید، طی کردن مسیر مورد نظر با موانعی همراه است. در نتیجه با صعود  به مراحل بالاتر، مسیر نیز دشوار تر میشود.در هر مرحله یک سیب وجود دارد که در واقع حکم مراحل طی شده توسط جوجه تیغی را دارد و با اشتباهات شما در عملکرد و جان باختن جوجه تیغی یا به هدف نرسیدنش، تعداد جانهای جوجه تیغی را از دست میدهید و در صورت اتمام تمامی آنها، حالا باید در زمان گفته شده دست از بازی بکشیدو تا پر شدن جان جوجه تیغی صبور باشید.با اقدام به خرید سیب و صرف هزینه ی اندکی شما میتوانید مراحل متعدد بازی را به سرانجام برسانید.

نصب این بازی رایگان است و علت درون پرداخت نامیده شدن این بازی تنها برای خرید جوجه تیغی جدید و یا تعداد سیب های مورد نظر کاربر است. پیشنهاد ذره بین نصب این بازی فکری، معمایی برای شما کاربران دستگاه های اندرویدی است.

 ویژگی ها:

– سرعت بالا در عملکرد بازی

– پیش روی مرحله به مرحله و امکان پیمایش بین تمامی مراحل قبلی

– گرافیک بالای بازی و ایجاد محیط جالب و چشم گیر.

– امکان خرید جوجه تیغی (شخصیت اصلی بازی)

– امکان خرید سیب

bazar

معرفی بازی کیپری
۵ (۱۰۰%) ۱ vote

۱ دیدگاه

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *