بهینه ساز هوشمند

با استفاده از این برنامه میزان حافظه رم خود را بهینه نموده و سرعت گوشی خود را افزایش دهید. مصرف باتری خود را به حداقل برسانید و از شر فایل های اضافی خود راحت شوید. همچنین دمای سی پی یو خود را همیشه خنک نگه دارید.

دانلود رایگان
آنتی ویروس پیشرفته

آنتی ویروس پیشرفته برای افزایش امنیت دستگاه اندرویدی شما مقابله با برنامه های مخرب و بدافزار

دانلود رایگان
برو براشون! – معرفی بازی چاله میدون

برو براشون! – معرفی بازی چاله میدون

برو براشون! - معرفی بازی چاله میدونReviewed by آسیه شیرانی on Jan 25Rating: 4.0برو براشون! - معرفی بازی چاله میدونبازی چاله میدون داستان جدل های محله ای را روایت می کند. شما می توانید در نقش جوانی که ارازل و اوباش نامزدش را دزدیده اند بجنگید... با ذره بین همراه شوید...

کاش می شد با دستای خودم خفش کنم. میکشمش. لهش میکنم…

باید چه کرد؟! در مقابل آدم های لااوبالی که حقوق افراد دیگر را نادیده می گیرند و هر لحظه به امنیت محله ها و کوچه ها لطمه وارد می کنند؟ واقعا باید چه کرد؟… چاله میدان از محله های قدیمی تهران است. چاله ای اطراف جنوب شهر که محل امنی برای خلافکاران بود و بعد از آن میدانی در وسط محله ساخته شد که محله به چاله میدان معروف شد. هنوز هم ارازل و اوباش چاله میدون هر روز در محله پرسه می زنند و با الفاظ رکیک و ناپسند مردم را آزار می دهند. اما ادب و انسانیت سدی بر سر راهمان قرار می دهد و به حکم همان ادب و به احترام قانون نمی توانیم خودمان اقدام کنیم؛ و اما تیم مستقل “Blazingfall” اقدام به طراحی یک بازی جذاب کرده است که تمام هیجان و جذابیت یک مبارزه را در قاب تلفن های همراه شما برایتان به ارمغان بیاورد. بازی چاله میدون همان داستان جدل ها و دعواهای محله ای را روایت می کند. شما می  توانید در نقش جوانی که ارازل و اوباش محله نامزدش را دزدیده اند با چاقو و اسلحه به جنگ آن ها بروید تا انتقام خود را از آن ها بگیرید. در ادامه ذره بین شما را با بازی چاله میدون بیشتر آشنا می کند…

در ادامه با بازی چاله میدون بیشتر آشنا شوید…

بازی چاله میدون داستان جوانی را روایت می کند که بر سر نجات نامزدش از دست ارازل و اوباش چاله میدون درگیر می شود. این جوان کاراکتر اصلی بازی است. لباس ها و مدل های مو یاد آور تهران قدیم است. این بازی سراسر هیجان با گرافیک جذابش بزرگ و کوچک را به سمت خود می کشد. شما با هدایت کاراکتر به چپ یا راست او را با اوباش رو به رو می کنید و با ضربات چاقو و شلیک اسلحه آن ها را نقش زمین می کنید. رنگ های متنوع و جذاب، صدا گذاری مناسب، تصویر پس زمینه شهر تهران و استایل کاراکترهای بازی تماما دست به دست هم داده اند تا نام یک بازی ایرانی مستقل و متفاوت را در بازار به ثبت برسانند. در چاله میدون با سر زدن به دکان های محله از سلاح ها و لباس های متنوع برخوردار شوید.  با پول ها و الماس هایی که در طی سطح های مختلف بازی کسب کرده اید لباس و سلاح جدید خریداری کنید و یا حتی محله خود را تغییر دهید. شاید ذهن تنوع طلب شما بخواهد از خراب آباد به راه آهن کوچ کرده و ارازل آن جا را به خاک بکشد. در صورتی که موجودی جیب شما کم بود می توانید با مبلغ ناچیزی سلاح های بیشتری به دست آورده و با قدرت بیشتری به جنگ لات و لوت های چاله میدون بروید.

گرافیک بازی چاله میدون متناسب با حال و هوای تهران قدیم طراحی شده و کاراکترها و شخصیت های بازی نیز متناسب با موضوع بازی طراحی شده اند. می توان گفت تمامی قسمت ها و محیط بازی به صورت ساده در عین حال جذاب طراحی شده اند. دیالوگ های استفاده در بازی نیز باعث جذابیت دوچندان آن شده است. البته این بازی می تواند دارای خلاقیت های بیشتری باشد و امیدواریم در نسخه های بعدی بازی از ویژگی ها و کاراکترهای جذاب تر و بیشتری استفاده شود. اگر بتوانید به سطح ۳۰ از بازی برسید آن گاه سورپرایز ویژه ای در انتظار شما خواهد بود. با گذراندن مراحل و رفتن به سطوح بالاتر می توانید از تجهیزات کمکی بیشتری استفاده نموده و یا آن ها را ارتقا دهید. در بازی نوار پیشرفت شما در هر سطح نیز قرار گرفته که می توانید میزان پیشرفت خود را در هر سطح مشاهده نمایید.

ویژگی های بازی چاله میدون:

  • گرافیک جذاب
  • بازی به صورت سطح به سطح
  • بازی روان و هیجان انگیز
  • رنگ های متنوع و جذاب
  • صداگذاری مناسب با موضوع
  • کسب پول و الماس در برابر بازی قدرتی
  • امکان خرید لباس و سلاح و محله
  • امکان خرید درون برنامه پول و الماس
  • تعامل با تیم سازنده از طریق تلگرام

دریافت بازی چاله میدون از کافه بازار

بازی چاله میدون

برو براشون! – معرفی بازی چاله میدون
۵ (۱۰۰%) ۳ votes

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *