بهینه ساز هوشمند

با استفاده از این برنامه میزان حافظه رم خود را بهینه نموده و سرعت گوشی خود را افزایش دهید. مصرف باتری خود را به حداقل برسانید و از شر فایل های اضافی خود راحت شوید. همچنین دمای سی پی یو خود را همیشه خنک نگه دارید.

دانلود رایگان
آنتی ویروس پیشرفته

آنتی ویروس پیشرفته برای افزایش امنیت دستگاه اندرویدی شما مقابله با برنامه های مخرب و بدافزار

دانلود رایگان
سرگرمی،تمرکز و دقت – معرفی بازی پنهان و آشکار کردن حیوانات

سرگرمی،تمرکز و دقت – معرفی بازی پنهان و آشکار کردن حیوانات

سرگرمی،تمرکز و دقت - معرفی بازی پنهان و آشکار کردن حیواناتReviewed by فاطمه قاسمی on Feb 11Rating: 4.5معرفی بازی پنهان و آشکار حیوانات - ذره بینبازی پنهان و آشکار از دسته بازی های معمایی است که به شکل متفاوت و جدیدی برای به چالش کشیدن ذهن مخاطبان خود طراحی شده است. این بازی برای رده سنی کودکان و نوجوانان طراحی شده است و سعی شده گرافیک و محیط بازی نیز درخور این رده ی سنی باشد.

معرفی بازی :

در بین سبک های بی شمار بازی، می توان گفت بازی های معمایی و هیجانی در رده محبوب ترین بازی های موجود هستند و طرفداران زیادی را در رده های سنی مختلف، به خود جذب کرده اند. بازی های معمایی علاوه بر جنبه ی سرگرمی، با درگیر کردن افراد در انجام مراحل و حل معماهای موجود، باعث افزایش تمرکز، دقت و سرعت عمل مخاطبان خود می شوند. بازی پنهان و آشکار حیوانات نیز از دسته بازی های معمایی است که به شکل متفاوت و جدیدی برای به چالش کشیدن ذهن مخاطبان خود طراحی شده است. این بازی برای رده سنی کودکان و نوجوانان طراحی شده است و سعی شده گرافیک و محیط بازی نیز درخور این رده ی سنی باشد.

بازی پنهان و آشکار حیوانات با داشتن بیش از ۴۰ مرحله در ۴ سطح مختلف، می تواند اوقات فراغت افراد را با ساختار متفاوت خود به خوبی پر کند. روش این بازی در نوع خود کاملا جدید است و سعی شده از قالب بازی های تکراری فاصله ی خوبی بگیرد. فرد با وارد شدن به هر مرحله به معمای جدید که تعداد اشکال حیوانات مختلف است برمی خورد و باید با قطعه پازل های داده شده چیدمان تصاویر را به گونه ای انجام دهد تا به صورت درخواست شده برسد و اشکال حیوانات خواسته شده نمایان و دیگر اشکال موجود پنهان شوند.

بازی پنهان و آشکار با داشتن یک ایده ی متفاوت در ساختار یک بازی ساده می تواند در بین مخاطبان جایگاه ویژه ای پیدا کند که با دقت و کار بیشتر طراح در افکت گذاری های مختلف و ایجاد محیط مهیج تر امکان پذیر خواهد بود.

ویژگی و امکانات:

  • ایده ی متفاوت و جدید برای ساختار بازی معمایی
  • رابط کاربر ساده و متناسب با رده سنی مخاطبان بازی
  • وجود راهنما برای اموزش افراد
  • بیش از ۴۰ مرحله بازی در ۴ سطح مختلف

بازی پنهان و آشکار که در نسخه اندروید تنها در کافه بازار برای افراد با قیمت مناسب ارائه شده است یک بازی معمایی متفاوت است که توانسته ذهن افراد مختلف را به چالش بکشد و تنها به رده سنی کودک و نوجوان بسنده نکند. شما میتوانید از لینک زیر به راحتی بازی پنهان و آشکار را دانلود کنید و از آن لذت ببرید.

دریافت بازی پنهان و آشکار کردن حیوانات از کافه بازار

cafebazaar

سرگرمی،تمرکز و دقت – معرفی بازی پنهان و آشکار کردن حیوانات
۵ (۱۰۰%) ۵ votes

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *