بهینه ساز هوشمند

با استفاده از این برنامه میزان حافظه رم خود را بهینه نموده و سرعت گوشی خود را افزایش دهید. مصرف باتری خود را به حداقل برسانید و از شر فایل های اضافی خود راحت شوید. همچنین دمای سی پی یو خود را همیشه خنک نگه دارید.

دانلود رایگان
آنتی ویروس پیشرفته

آنتی ویروس پیشرفته برای افزایش امنیت دستگاه اندرویدی شما مقابله با برنامه های مخرب و بدافزار

دانلود رایگان
نبرد اسطوره ها – معرفی بازی هشت خوان

نبرد اسطوره ها – معرفی بازی هشت خوان

نبرد اسطوره ها - معرفی بازی هشت خوانReviewed by فاطیما قاسمی on Sep 21Rating: 4.5نبرد اسطوره ها - معرفی بازی هشت خواناگر از کاربرانی هستید که از بازی های کارتی و استراتژی لذت میبرید این بار یک نبرد اسطوره ای را پیش رو دارید. امروز به معرفی بازی هشت خوان خواهیم پرداخت، که اولین بازی ارائه شده در کافه بازار توسط استودیو آوید است.

اگر از کاربرانی هستید که از بازی های کارتی و استراتژی لذت میبرید این بار یک نبرد اسطوره ای را پیش رو دارید. امروز به معرفی بازی هشت خوان خواهیم پرداخت، که اولین بازی ارائه شده در کافه بازار توسط استودیو آوید است.

این بازی کارتی با قابلیت آنلاین بودن خود و بازی با حریفی که تصادف در مسیر شما قرار گرفته و شما میتوانید با انتخاب فرمانده ی خود و سپاهیانش در دو سبک کارزار و ماجراجویی به نبردی جالب و مهیج بپردازید.

بازی هشت خوان که با استفاده از شخصیت های اسطوره ای در داستانهای کهن ایران و ایجاد کارتهای جذاب با امکانات و جلوه های خاصش، توانسته به کارت های کاغذی خود جان ببخشد.این بازی آنلاین با دو سبک متفاوت که به نامهای کارزار و ماجراجویی طراحی شده کاربر را با حریف خود بصورت سپاهی و هشت خان رو در رو میکند. در سبک کارزار شما با انتخاب فرمانه ی مورد نظرتان و همچنین انتخاب ۳۰ کارت برای سپاهتان به مبارزه با سپاه دشمن میروید و با کارتهای خود که به میدان میفرستید در نوبت های متداول به سپاه و یا فرمانده ی حریف مقابلتان ضربه میزنید.

در سبک هشت خوان نیز مبارزات شما در رده بتدی افراد قرار میگیرد و با ثبت کردن لقب خود و مبارزات پی در پی میتوانید در مقابل حریفان مختلف و پیروزی، کسب امتیاز کنید و کارتهای بیشتری را برای خود فعال سازید همچنین در جدول رده بندی تعریف شده در بازی جایگاه خود را مشاهده و قابلیتهای خود را در این بازی به دوستانتان اثبات کنید.

جلوه های گرافیکی بر روی کارتها و در حین مسابقه و در همچنین در قسمت منو ها و… که سراسر این برنامه به چشم میخورد و همچنین جلوه های صوتی سنتی ایرانی باعث جذابیت بیش از پیش برای طرفداران بازی های کارتی میشود.

شما در هر پیروزی و کسب امتیازات و رفتن به مرحله ی بعدی ،در قسمت صندوقهای جایزه نیز شانس خود را برای دریافت جوایز درون بازی امتحان میکنید.

این بازی مهیج تاکنون بیش از ۲۰ هزار دانلود درکافه بازار داشته است.

پیشنهاد ذره بین به طرفداران بازی های کارتی نصب این بازی اسطوره ایست.

ویژگی ها:

– قابلیت بازی آنلاین با حریفان تصادفی

– استفاده از جلوه ها ی جذاب صوتی و تصویری

– استفاده از گرافیک خوب و محیط کاربر پسند

– امکان بازی در دو سبک کارزار و ماجراجویی

– امکان بازی در رده بندی موجود با حریفان مختلف

– امکان نمایش رتبه و مشاهده ی رتبه ی افراد و دیدن امتیاز افراد برتر.

و…

bazar

نبرد اسطوره ها – معرفی بازی هشت خوان
۳٫۸۳ (۷۶٫۶۷%) ۶ votes

۱ دیدگاه

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *