بهینه ساز هوشمند

با استفاده از این برنامه میزان حافظه رم خود را بهینه نموده و سرعت گوشی خود را افزایش دهید. مصرف باتری خود را به حداقل برسانید و از شر فایل های اضافی خود راحت شوید. همچنین دمای سی پی یو خود را همیشه خنک نگه دارید.

دانلود رایگان
آنتی ویروس پیشرفته

آنتی ویروس پیشرفته برای افزایش امنیت دستگاه اندرویدی شما مقابله با برنامه های مخرب و بدافزار

دانلود رایگان
معرفی بازی هشتمین حمله

معرفی بازی هشتمین حمله

معرفی بازی هشتمین حملهReviewed by فاطیما قاسمی on Nov 9Rating: 4.5معرفی بازی هشتمین حملههشتمین حمله بازی آفلاینی است که شما در نقش یک تکاور به حفظ سنگر خود در مقابل افراد دشمن میپردازید. و با استفاده از سلاح هایی که در اختیار شما قرار داده میشود باید در حفظ جان خود در موج های محله ی دشمن از تک تک تیر های خود بخوبی استفاده کنید.

معرفی بازی ۸th Invasion هشتمین حمله:

استودیو بازی سازی پاپاتا، با یاد از سلحشوران این خطه ی خاکی که با فدا کردن جان خود در نبرد های ۸ سال دفاع مقدس باعث آزادی و آرامش این مرزو بوم شدند. یک بازی جنگی با نام هشتمین حمله را با گرافیک مناسب و جذاب برای کاربران طراحی نموده اند.

هشتمین حمله بازی آفلاینی است که شما در نقش یک تکاور به حفظ سنگر خود در مقابل افراد دشمن میپردازید. و با استفاده از سلاح هایی که در اختیار شما قرار داده میشود باید در حفظ جان خود در موج های محله ی دشمن از تک تک تیر های خود بخوبی استفاده کنید.

در میدان نبرد شما توانایی زوم کردن برای شلیک بهتر همچنین تعویض سلاح و خشاب برای مقاومت بیشتر را دارید.و میتوانید کنترلر بازی را هم به سلیقه ی خود انتخاب کنید.

هشتمین حمله

امکانات:

  • امکان انتخاب و تعویض سلاح
  • امکان خرید مهمات
  • امکان انتخاب کنترلر
  • امکان زوم برای نشانه گیری بهتر
  • وجود رده بندی برترین تکاوران و مشاهده ی امتیاز دیگر تفراد
  • گرافیک بالا و فابل قبول
  • امکان خرید گلوله و اسلحه

هشتمین حمله

“این برنامه در کافه بازار بیش از ۵۰د هزار نصب فعال داشته و در بین کاربران طرفدار بازی های جنگی و هیجان انگیز محبوبیت زیادی پیدا کرده است. هم اکنون میتوانید از لینک زیر جدیدترین نسخه آن را دانلود کنید.”

bazar

معرفی بازی هشتمین حمله
۴٫۴ (۸۸%) ۵ votes

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *