بهینه ساز هوشمند

با استفاده از این برنامه میزان حافظه رم خود را بهینه نموده و سرعت گوشی خود را افزایش دهید. مصرف باتری خود را به حداقل برسانید و از شر فایل های اضافی خود راحت شوید. همچنین دمای سی پی یو خود را همیشه خنک نگه دارید.

دانلود رایگان
آنتی ویروس پیشرفته

آنتی ویروس پیشرفته برای افزایش امنیت دستگاه اندرویدی شما مقابله با برنامه های مخرب و بدافزار

دانلود رایگان
حمله به قلب تاریکی – معرفی بازی هشتمین حمله دو

حمله به قلب تاریکی – معرفی بازی هشتمین حمله دو

حمله به قلب تاریکی - معرفی بازی هشتمین حمله دوReviewed by آسیه شیرانی on Jan 23Rating: 4.5حمله به قلب تاریکی - معرفی بازی هشتمین حمله دواخیرا نسخه دوم بازی هشتمین حمله برای علاقه مندان به بازی های اکشن ارائه شده . هشتمین حمله دو با یک طراحی هوشمندانه یادآور روزهای آتش و خون خرمشهر شده است...

خرمشهر، شهر نخل های بلند، اکنون به زیر آماج گلوله های دشمن مظلومانه سقوط می کند. انگار تکه ای از بهشت در آتش ظلم و جور می سوزد. نوجوانان پرشور این خطه با تمام توان، مخلصانه در مقابل دشمن ایستادگی می کنند تا از پیش رفتن دشمن جلوگیری کنند.  آن ها با عملیات های هوشمندانه همراه با عشق به میهن موفق می شوند شهر خونین خود را از محاصره دشمن نجات دهند.  شما هم می توانید به مدد تکنولوژی حال وهوای دفاع مقدس را تجربه کنید. اخیرا نسخه دوم بازی هشتمین حمله برای علاقه مندان به بازی های اکشن ارائه شده است. این بازی مهیج می تواند یادآور روزهای آتش و خون خرمشهر باشد. هم چنین جوانان و نوجوانانی که سال های جنگ را درک نکردند می توانند با این بازی هیاهوی آن زمان را احساس کنند. برای آشنایی بیشتر با بازی هشتمین حمله دو با ذره بین همراه شوید.

با هشتمین حمله دو بیشتر آشنا شوید…

نمایش گرافیکی بازی به صورت سه بعدی ، بازی هشتمین حمله دو را نزد علاقه مندان محبوب کرده است. سربازها و اسلحه ها عنصر های اصلی بازی هستند. تمام مهمات و تجهیزات به کار گرفته شده در عملیات ها در بازی گنجانده شده است و تمام جزئیات کاملا واقعی به نظر می رسند. نخل های واژگون و خانه های ویران و نمای زیبای مسجد شهر در عینیت بخشیدن به بازی کمک شایانی نموده است. فضای عملیات ها در شب و هوای آلوده ی همراه با دود و باروت نشان از ذوق فراوان تیم برنامه نویسی این بازی است. شما می توانید با نبردهای پی در پی و موج های جنگی مرحله به مرحله بالا بروید و برای خود سکه جمع آوری کنید. با پرداخت درون برنامه ای می توانید کوله مهمات خود را تقویت کرده و از بازی لذت بیشتری ببرید. به علاوه، این بازی امکانات منحصر بفردی را برای کاربران فراهم کرده تا گلوله ها و مهمات بیشتری جایزه بگیرند. در صورتی که دوستان خود را به این بازی هیجان انگیز دعوت کنید و آن ها به سطح شش برسند بازی یه کلاش طلایی به شما جایزه می دهد که شامل خشاب ۴۵ عددی و گلوله های قدرتمند تر است. هم چنین با عضویت در کانال تلگرامی بازی سکه های رایگان دریافت خواهید کرد. بازی هشتمین حمله دو امکان ثبت نام کاربران در پایگاه داده و مدیریت آن ها را دارد. با ثبت نام در بازی و رفتن به سطح های بالاتر و گرفتن امتیازات بیشتر، بازی شما را در لیست برترین مدافعانش قرار می دهد. شما می توانید در کنار لذت بردن از بازی با مدافعان دیگر به رقابت بپردازید، مدافعان برتر را بشناسید و در کنار هم بازی کنید و رقابت در دفاع را تجربه کنید. علاوه بر آن هشتمین حمله دو هر هفته لیست مدافعان برتر هفته را به نمایش می گذارد تا افراد با بازی به صورت مداوم درگیر شوند.

بخش مهمات و تجهیزات بازی شامل اسلحه خانه و تجهیزات است. اسلحه خانه حاوی شش نوع اسلحه است که عبارت اند از: کلاشنیکف، تیربار ژ۳، اسنایپر، آر پی جی، نارنجک انداز و دوش پرتاب. هر کدام از انواع اصلحه ها کارایی خاص خود را دارد و با ۴ فاکتور بررسی می شوند که فاکتورها شامل قدرت، دقت، نواخت تیر و اندازه خشاب است. شما باید با توجه به نوع عملیات و سطح بازی موجودی مهمات خود را تقویت کنید. قسمت بعدی تجهیزات است که شامل جلیقه، پشتیبانی توپخانه و دوربین دید در شب می باشد.

 ویژگی های بازی هشتمین حمله دو:

  • انجام بازی به صورت سطح به سطح
  • ثبت اطلاعات کاربری
  • رقابت با مدافعان دیگر
  • تعیین برترین های هفته
  • تعیین مدافعان برتر
  • خرید اسلحه و تجهیزات
  • عضویت در کانال تلگرامی
  • ثبت نام مدافع بر روی پلاک
  • حمله با انواع اسلحه
  • دعوت دوستان به بازی و گرفتن جایزه

دریافت بازی هشتمین حمله دو از کافه بازار

بازی هشتمین حمله دو

حمله به قلب تاریکی – معرفی بازی هشتمین حمله دو
۴٫۵ (۹۰%) ۴ votes

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *