بهینه ساز هوشمند

با استفاده از این برنامه میزان حافظه رم خود را بهینه نموده و سرعت گوشی خود را افزایش دهید. مصرف باتری خود را به حداقل برسانید و از شر فایل های اضافی خود راحت شوید. همچنین دمای سی پی یو خود را همیشه خنک نگه دارید.

دانلود رایگان
آنتی ویروس پیشرفته

آنتی ویروس پیشرفته برای افزایش امنیت دستگاه اندرویدی شما مقابله با برنامه های مخرب و بدافزار

دانلود رایگان
حالشو بگیر لوتی – معرفی بازی لوتی ها

حالشو بگیر لوتی – معرفی بازی لوتی ها

حالشو بگیر لوتی - معرفی بازی لوتی هاReviewed by آسیه شیرانی on Jan 29Rating: 4.5حالشو بگیر لوتی - معرفی بازی لوتی هابازی لوتی ها حکایت دعوا و جنگ لوتی های محله های مختلف است که شما در نقش کریم آقا با چاقو و مشت و لگد به جان لات و لوت ها می افتید. با ذره بین همراه باشید...

به تازگی بازی سازان به سمت بازی های اکشن ایرانی روی آورده اند. تیم ردکپ با طراحی بازی جذاب لوتی ها یاد فیلم های قدیمی را برای مردم تداعی می کنند. بازی لوتی ها حکایت دعوا و جنگ و جدل لوتی های محله های مختلف است که شما در نقش کریم آقا با چاقو و مشت و لگد به جان لات و لوت ها می افتید. به تعبیر خودمانی تر یک بزن بزن خفن را تجربه خواهید کرد و با تمام قدرت ایرج سیبیل و ناظم عدسی و بقیه نالوتی ها را نفله می کنید. در زمانی که با بازی لوتی ها درگیر هستید، با ادبیات جالب لات و لوت ها آشنا می شوید. در حقیقت دنیای لوتی ها شما را در خود غرق می کند. برای آشنایی بیشتر با این بازی خفن با ذره بین همراه باشید…

با بازی لوتی ها بیشتر آشنا شوید….

بازی لوتی ها شما را وارد دنیایی می کند که سراسرنوستالژی است. آهنگ های قدیمی و صداها و الفاظ کوچه بازاری فقط مختص ایرانی ها است که امروزه کمتر کسی با آن ادبیات صحبت می کند. محله های تهران و لوتی های کوچه ها با آن لباس های جالب؛ همه و همه فقط در بازی لوتی ها گنجانده شده است. صفحه اصلی بازی نمایی از یک روزنامه قدیمی است که مسیر را به تمام قسمت های بازی برای شما نمایش می دهد. با فشردن دکمه “بزن بریم” وارد صفحه مراحل بازی می شوید. بعد از آن سلاح های مختلفی مثل چاقو و قمه خریداری می کنید و محله های قدیمی تهران را باید یکی پس از دیگری کوچه به کوچه گز کنید و نالوتی ها را نفله کنید. توجه داشته باشید که سلاح ها داری قدرت، سرعت و فاصله متفاوتی هستند. در صورتی که سلاح نداشته باشید می توانید از سکه هایی که جایزه گرفته اید برای خریداری سلاح استفاده کنید و در صورت نداشتن سکه و مایه تیله می توانید با پرداخت مبلغ کمی سکه خریداری کنید. در حالت کلی در صورت نداشتن سلاح بازی برای شما مشت و لگد در نظر گرفته است.

هر لوتی یک شنوسنومه دارد که اطلاعات خود را در شنوسنومه تغییر می دهد. نامی که شما وارد می کنید به عنوان شناسه شما در کل بازی است. با بازیکنان دیگر به رقابت می پردازید و بر سر گرفتن جایزه و مایه تیله بازی می کنید. لیست بازیکنان دیگر را هم می بینید. یکی از قابلیت های جذاب این بازی این است که می توانید جوایز هفتگی دریافت کنید. برنده جایزه ها هم در صفحه اصلی بازی مشخص می شود و هم در کانال تلگرامی مورد تقدیر قرار می گیرند. گرافیک بازی بسیار جذاب و هیجانی است و رنگ و لعاب شاد و زیبایی دارد. کاراکترها به صورت انیمیشنی و جذاب طراحی شده اند و صدا گذاری و آهنگ های مناسب، رنگ و بوی خاصی به بازی بخشیده است.

امکانات منحصر به فرد بازی:

  • گرافیک جذاب و هیجان  انگیر
  • آهنگ های قدیمی و صداها و الفاظ کوچه بازاری
  • سلاح های مختلف مثل چاقو و قمه با سرعت و قدرت و فاصله متفاوت
  • در صورت نداشتن سلاح استفاده از مشت و لگد
  • ثبت اطلاعات بازیکنان در بانک اطلاعاتی
  • جایزه هفتگی
  • رقابت بازیکنان با یکدیگر
  • کانال تلگرامی

دریافت بازی لوتی ها از کافه بازار

بازی لوتی ها

حالشو بگیر لوتی – معرفی بازی لوتی ها
۴٫۷۱ (۹۴٫۲۹%) ۷ votes

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *