بهینه ساز هوشمند

با استفاده از این برنامه میزان حافظه رم خود را بهینه نموده و سرعت گوشی خود را افزایش دهید. مصرف باتری خود را به حداقل برسانید و از شر فایل های اضافی خود راحت شوید. همچنین دمای سی پی یو خود را همیشه خنک نگه دارید.

دانلود رایگان
آنتی ویروس پیشرفته

آنتی ویروس پیشرفته برای افزایش امنیت دستگاه اندرویدی شما مقابله با برنامه های مخرب و بدافزار

دانلود رایگان
غارت مزارع – معرفی بازی فارم تیف

غارت مزارع – معرفی بازی فارم تیف

غارت مزارع - معرفی بازی فارم تیفReviewed by فاطیما قاسمی on Nov 15Rating: 4.5غارت مزارع-معرفی بازی فارم تیفدر این بازی شما با غارت مزارع دیگر و حفظ منافع خود در برابر دیگر مهاجمین به کسب امتیاز میپردازید. فارم تیف در دو حالت آفلاین و آنلاین طراحی شده که این ویژگی باعث میشود کاربران هر دو سبک را راضی نگه دارد. داستان بازی بدین صورتست که مهاجم که یک الاغ است به همراه یک گاری به مزارع دیگر حمله میکند و در زمان محدود داده شده به غارت میپردازد،

معرفی فارم تیف:

در این بازی شما با غارت مزارع دیگر و حفظ منافع خود در برابر دیگر مهاجمین به کسب امتیاز میپردازید. فارم تیف در دو حالت آفلاین و آنلاین طراحی شده که این ویژگی باعث میشود کاربران هر دو سبک را راضی نگه دارد. داستان بازی بدین صورتست که مهاجم که یک الاغ است به همراه یک گاری به مزارع دیگر حمله میکند و در زمان محدود داده شده به غارت میپردازد، در همین حین باید مراقب مدافع مزرعه که یگ گاو است و همچنین تله های موجود در زمین مزرعه باشد. و بتوانید در زمان محدود بیشترین امتیاز را کسب کنید تا تجهیزات مدافع و مهاجمتان را ارتقا دهید.

امکانات:

امکان ارتقا برای مدافع مزرعه(گاو) در سطح های مختلف

امکان ارتقا مهاجم دیگر مزارع(الاغ) در سطح های مختلف

امکان بازی بصورت آفلاین و آنلاین

امکان ارتقاء تجهیزات

امکان خرید اعتبار بازی(سکه) با قابلیت درون پرداخت

امکان تنظیمات سطحی در بازی

امکان مشاهده ی گزارشات دفاع

و…

“بازی فارم تیف در کافه بازار بیش از ۲۰ هزار نصب فعال داشته و توانسته در بین کاربران محبوبیت خوبی کسب کند. هم اکنون میتوانید این بازی را از لینک زیر به رایگان نصب و از آن لذت ببرید.”

bazar

غارت مزارع – معرفی بازی فارم تیف
۵ (۱۰۰%) ۱ vote

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *