مترجم هوشمند همه کاره

برنامه مترجم هوشمند همه کاره دارای امکانات بی نظیری همچون دیکشنری کلمات آفلاین، مترجم متون آنلاین به 10 زبان زنده دنیا، تلفظ کلمات و قابلیت OCR (تشخیص کلمات) به وسیله دوربین دستگاه می باشد.

دانلود رایگان
بنرساز (عکس نوشته ساز)

ساخت عکس نوشته حرفه ای به همراه اضافه کردن بی نهایت متن به عکس با انواع رنگ و مدل فونت با افکت هایی چون سایه دادن و محو کردن

دانلود رایگان
غارت مزارع – معرفی بازی فارم تیف

غارت مزارع – معرفی بازی فارم تیف

غارت مزارع - معرفی بازی فارم تیفReviewed by فاطیما قاسمی on Nov 15Rating: 4.5غارت مزارع-معرفی بازی فارم تیفدر این بازی شما با غارت مزارع دیگر و حفظ منافع خود در برابر دیگر مهاجمین به کسب امتیاز میپردازید. فارم تیف در دو حالت آفلاین و آنلاین طراحی شده که این ویژگی باعث میشود کاربران هر دو سبک را راضی نگه دارد. داستان بازی بدین صورتست که مهاجم که یک الاغ است به همراه یک گاری به مزارع دیگر حمله میکند و در زمان محدود داده شده به غارت میپردازد،

معرفی فارم تیف:

در این بازی شما با غارت مزارع دیگر و حفظ منافع خود در برابر دیگر مهاجمین به کسب امتیاز میپردازید. فارم تیف در دو حالت آفلاین و آنلاین طراحی شده که این ویژگی باعث میشود کاربران هر دو سبک را راضی نگه دارد. داستان بازی بدین صورتست که مهاجم که یک الاغ است به همراه یک گاری به مزارع دیگر حمله میکند و در زمان محدود داده شده به غارت میپردازد، در همین حین باید مراقب مدافع مزرعه که یگ گاو است و همچنین تله های موجود در زمین مزرعه باشد. و بتوانید در زمان محدود بیشترین امتیاز را کسب کنید تا تجهیزات مدافع و مهاجمتان را ارتقا دهید.

امکانات:

امکان ارتقا برای مدافع مزرعه(گاو) در سطح های مختلف

امکان ارتقا مهاجم دیگر مزارع(الاغ) در سطح های مختلف

امکان بازی بصورت آفلاین و آنلاین

امکان ارتقاء تجهیزات

امکان خرید اعتبار بازی(سکه) با قابلیت درون پرداخت

امکان تنظیمات سطحی در بازی

امکان مشاهده ی گزارشات دفاع

و…

“بازی فارم تیف در کافه بازار بیش از ۲۰ هزار نصب فعال داشته و توانسته در بین کاربران محبوبیت خوبی کسب کند. هم اکنون میتوانید این بازی را از لینک زیر به رایگان نصب و از آن لذت ببرید.”

bazar

غارت مزارع – معرفی بازی فارم تیف
۵ (۱۰۰%) ۱ vote

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *