بهینه ساز هوشمند

با استفاده از این برنامه میزان حافظه رم خود را بهینه نموده و سرعت گوشی خود را افزایش دهید. مصرف باتری خود را به حداقل برسانید و از شر فایل های اضافی خود راحت شوید. همچنین دمای سی پی یو خود را همیشه خنک نگه دارید.

دانلود رایگان
آنتی ویروس پیشرفته

آنتی ویروس پیشرفته برای افزایش امنیت دستگاه اندرویدی شما مقابله با برنامه های مخرب و بدافزار

دانلود رایگان
چالش اطلاعات عمومی با زوپین – معرفی بازی زوپین

چالش اطلاعات عمومی با زوپین – معرفی بازی زوپین

چالش اطلاعات عمومی با زوپین - معرفی بازی زوپینReviewed by آسیه شیرانی on Feb 5Rating: 4.5چالش اطلاعات عمومی با زوپین - معرفی بازی زوپیناین روزها، بازی های قدیمی در میان مردم یادآور خاطرات خوب گذشته است. و اما حالا بعد از گذشت سال ها تیم NSFGames با طراحی بازی زوپین آن لحظات قدیم را برایم...

این روزها، بازی های قدیمی در میان مردم یادآور خاطرات خوب گذشته است؛ روزهایی که اعضای خانواده، بچه های فامیل، هم کلاسی ها، و بچه های توی کوچه و محله دور هم جمع می شدند و ساعت ها در کنار هم بازی می کردند و لحظات مفرحی را برای هم رقم می زدند. و اما حالا بعد از گذشت سال ها تیم NSFGames با طراحی بازی مهیج زوپین آن لحظات قدیم را برایمان زنده کرده اند. بازی زوپین، یک سوال از شما می پرسد و شما را برای رسیدن به جواب راهنمایی می کند. شما باید به سوال ها پاسخ بدهید و مراحل را یکی پس از دیگری پشت سر بگذارید. در ادامه ذره بین شما را با بازی زوپین بیشتر آشنا می کند.

با بازی زوپین بیشتر آشنا شوید…

تمام زیبایی و جذابیت یک بازی را با زوپین تجربه خواهید کرد. همان بازی قدیمی که هنوز در خاطرمان مانده است به این صورت بود که حریف باید به دنبال شی موردنظر ما می گشت و با نزدیک شدن به هدف، ما با صدای ضربه خط کش به روی میز او را راهنمایی می کردیم. بازی زوپین فرآیند مشابه همان بازی را دارد. ین بارصداها جای خود را به سنجاق های رنگی داده اند؛ اما بازی به شما تعداد محدودی سنجاق می دهد و با سکه هایی که جایزه می گیرید می توانید موجودی سنجاق ها را بیشتر کنید. به هر حال شما باید سنجاق را در نقطه ای از تصویر بگذارید که بازی از شما می خواهد. به عنوان مثال باید میوه پرتقال را از میان انبوهی از میوه های درهم و برهم پیدا کنید و سنجاق را روی پرتقال بکارید. در ادامه با سنجاق های متفاوتی رو به رو می شوید. هر کدام از این سنجاق ها با توجه به نزدیکی شما به جواب رنگ و شکل متفاوتی دارند. گاهی شاد و گاهی غمگین هستند.

شما با مراحل سخت و آسان بازی به صورت درهم مواجه می شوید که این یکی از نکات چالشی بازی زوپین است. برای انجام بازی می توانید به کمپین زوپین بپیوندید و از راهنمایی های بازی بهره مند شوید. در این جا با سه نوع راهنمایی رو به رو می شوید که هرکدام در ازای پرداخت پنجاه سکه شما را به هدف نزدیک می کند. با مسابقه هم می توانید هیجان بازی را تجربه کنید. در صورتی که در مسابقه ببازید و سکه نداشته باشید باید برای بازی دوباره دو ساعت منتظر بمانید. در صورت نیاز به سکه می توانید از فروشگاه خریداری کنید. یکی دیگر از امکانات بازی رقابت با بازیکنان دیگر است.

امکانات بازی:

  • گرافیک زیبا و جذاب
  • استفاده از رنگ های شاد در بازی
  • بیش از ۶۰۰ مرحله جذاب
  • امکان راهنمایی بازیکن به چند روش
  • امکان به چالش کشیدن اطلاعات عمومی
  • خرید سکه با پرداخت درون برنامه ای
  • امکان رقابت با دیگر بازیکنان

دریافت بازی زوپین از کافه بازار

بازی زوپین

چالش اطلاعات عمومی با زوپین – معرفی بازی زوپین
۳٫۶ (۷۲%) ۵ votes

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *