بهینه ساز هوشمند

با استفاده از این برنامه میزان حافظه رم خود را بهینه نموده و سرعت گوشی خود را افزایش دهید. مصرف باتری خود را به حداقل برسانید و از شر فایل های اضافی خود راحت شوید. همچنین دمای سی پی یو خود را همیشه خنک نگه دارید.

دانلود رایگان
آنتی ویروس پیشرفته

آنتی ویروس پیشرفته برای افزایش امنیت دستگاه اندرویدی شما مقابله با برنامه های مخرب و بدافزار

دانلود رایگان
ورود به دنیایی معکوس -معرفی بازی خالی تقال

ورود به دنیایی معکوس -معرفی بازی خالی تقال

ورود به دنیایی معکوس -معرفی بازی خالی تقالReviewed by فاطیما قاسمی on Nov 15Rating: 4.5ورود به دنیایی معکوس -معرفی بازی خالی تقالیدر بازی خالی تقال همانطور که از اسمش پیداست، شما وارد یک دنیای معکوس میشوید کهپدر بدو ورود نیز شما با وارونگی برنامه آشنا خواهید شد. گذینه های موجود در بازی معنایی برعکس حالت نرمال خود دارند. داستان بازی بدین صورت است که شما بامعکوس کلمه ی داده شده که معنای خاصی ندارد باید به جواب معما دستیابید که معنایی درست و واضح دارد

معرفی خالی تقال:

در بازی خالی تقال همانطور که از اسمش پیداست، شما وارد یک دنیای معکوس میشوید کهپدر بدو ورود نیز شما با وارونگی برنامه آشنا خواهید شد. گذینه های موجود در بازی معنایی برعکس حالت نرمال خود دارند. داستان بازی بدین صورت است که شما بامعکوس کلمه ی داده شده که معنای خاصی ندارد باید به جواب معما دستیابید که معنایی درست و واضح دارد. در واقع بازی خالی تقال شما را به چالش تمرکز روی معکوس کلمات دعوت میکند.گرچه امید میرود در نسخه های جدید این بازی نسبت به رابط کاربری و طراحی گرافیکی آن توجه بیشتری بشود اما متن بازی به حدی کاربر را درگیر کلمات و معماها میکند که ظاهر بازی دیگر کسل کننده نخواهد بود.

و این هم جایزه های خالی تقالی کسب شده :)

“این بازی با کسب جوابز متعدد از قبیل ؛غزال زرین بهترین بازی موبایل، کسب نشان سرآمد در هشتمین جشنواره‌ی رسانه‌های دیجیتال، کسب مقام در جشنواره های دانشجوی بازی ساز و پردیس، و… توانسته نسبت به دیگر بازی های مشابه خود برتری جوید و جایگاه عالی بدست آورد.”

امکانات:

امکان اشتراک گذاری متون مندرج در برنامه

وجود راهنمای بازی

امکان خرید اعتبار بازی

امکان ارسال ایمیل و ایده های جدید برای طراحان برنامه

امکان دریافت کمک برای حل معماها

و …

“بازی خالی تقال در کافه بازار به رایگان در اختیار کاربران قرار گرفته که تاکنون بیش از ۱۰هزار نصب فعال داشته و رو به افزایش است. با نصب این برنامه تمرکز خود را در بکارگیری کلمات معکوس بسنجید.”

bazar

ورود به دنیایی معکوس -معرفی بازی خالی تقال
۴٫۶۳ (۹۲٫۵%) ۸ votes

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *