مترجم هوشمند همه کاره

برنامه مترجم هوشمند همه کاره دارای امکانات بی نظیری همچون دیکشنری کلمات آفلاین، مترجم متون آنلاین به 10 زبان زنده دنیا، تلفظ کلمات و قابلیت OCR (تشخیص کلمات) به وسیله دوربین دستگاه می باشد.

دانلود رایگان
بنرساز (عکس نوشته ساز)

ساخت عکس نوشته حرفه ای به همراه اضافه کردن بی نهایت متن به عکس با انواع رنگ و مدل فونت با افکت هایی چون سایه دادن و محو کردن

دانلود رایگان
جغد دانا در ذره بین – معرفی بازی جغد دانا

جغد دانا در ذره بین – معرفی بازی جغد دانا

جغد دانا در ذره بین - معرفی بازی جغد داناReviewed by فاطیما قاسمی on Sep 30Rating: 4.5جغد دانا در ذره بین - معرفی بازی جغد دانااگر به دنبال بازی و سرگرمی هستید که توانایی شما را در دقت و اطلاعات عمومی، انگلیسی و ریاضی نیز بسنجد. همچنین بتوانید دقت و اطلاعات خود را بالا ببرید ذره بین به شما "جغد دانا" را پیشنهاد میکند.

معرفی بازی جغد دانا

اگر به دنبال بازی و سرگرمی هستید که توانایی شما را در دقت و اطلاعات عمومی، انگلیسی و ریاضی نیز بسنجد. همچنین بتوانید دقت و اطلاعات خود را بالا ببرید ذره بین به شما “جغد دانا” را پیشنهاد میکند.

یکی از بازی های سرگرم کننده که در یک محیط گرافیکی مناسب و قابل قبول جدای از جنجال و جنگی بودن و یا عناصر دیگر، تنها با اطلاعاتتان، شما را به چالش های رکورد زنی دعوت میکند و میتوانید با سرعت عملکردتان در جوابگویی کسب امتیاز کنید و پس از ثبت نام  رکورد های کشوری در هر قسمت را ببینید و با دوستان خود بر سر اطلاعات عمومیتان به جدال سرعت و دقت بپردازید.

joghd

ویژگی ها:

– گرافیک بالا و سرعت عملکرد مناسب

– امکان انتخاب حالتهای بازی

– بیش از ۱۳۰ مرحله با طراحی صفحات جداگانه

– امکان ثبت اطلاعات شما و نمایش رکوردها

– امکان بخش بندی امتیازات

-و…

“بازی جغد دانا در کافه بازار بیش از ۲۰ هزار نصب فعال داشته است. این بازی رایگان بوده و با جوایز خود و همچنین امکان خرید آنها، کاربران زیادی را جذب بازی خود نموده است. هم اکنون میتوانید آخرین نسخه ی این بازی جذابو زیبا را دانلود کنید و از آن لذت ببرید. “

bazar

جغد دانا در ذره بین – معرفی بازی جغد دانا
۴٫۶۷ (۹۳٫۳۳%) ۳ votes

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *