بهینه ساز هوشمند

با استفاده از این برنامه میزان حافظه رم خود را بهینه نموده و سرعت گوشی خود را افزایش دهید. مصرف باتری خود را به حداقل برسانید و از شر فایل های اضافی خود راحت شوید. همچنین دمای سی پی یو خود را همیشه خنک نگه دارید.

دانلود رایگان
آنتی ویروس پیشرفته

آنتی ویروس پیشرفته برای افزایش امنیت دستگاه اندرویدی شما مقابله با برنامه های مخرب و بدافزار

دانلود رایگان
تعقیب و گریز بی پایان – معرفی بازی تخت گاز تحت تعقیب

تعقیب و گریز بی پایان – معرفی بازی تخت گاز تحت تعقیب

تعقیب و گریز بی پایان - معرفی بازی تخت گاز تحت تعقیبReviewed by فاطیما قاسمی on Dec 5Rating: 4.5معرفی بازی تخت گاز تحت تعقیبشما در یک مسیر بی انتها در گریز از ماشینها و هلی کوپتر پلیس باید از موانع موجود عبور کنید و با کسب امتیاز و آیتم های درون بازی مسافت بیشتری را طی کنید و رکورد بهتری را بدست آورید، اجرای فرامینی که وجود دارد سطح مهارت شما را بالا میبرد.

معرفی بازی تخت گاز:

بازی تخت گاز شما را در یک مسیر بی انتها در گریز از ماشینها و هلی کوپتر پلیس قرار میدهد که باید از موانع موجود عبور کنید و با کسب امتیاز و آیتم های درون بازی، مسافت بیشتری را طی کنید و رکورد بهتری را بدست آورید، اجرای فرامینی که وجود دارد سطح مهارت شما را بالا میبرد.

انتخاب ماشینهای ایرانی و خارجی، و بازی در یک محیط با گرافیک قابل قبول و وجود آیتم های زیاد برای جذابتر کردن بازی توانسته به خوبی کاربران زیادی را به سمت خود بکشاند،

اگر به دنبال یک بازی مسابقه و سرعت جذاب و تعقیب و گریز بی انتها هستید و سعی دارید مهارت خود را در سرعت عملکرد و دقت به رخ دوستانتان بکشید این بازی یک پیشنهاد عالی خواهد بود.

امکانات موجود در بازی کم نیست و دست کاربر برای شخصی سازی کاملا باز است. حتی میتواند موسیقی متن بازی را خود انتخاب کند.در کل میتوان گفت این بازی با الگو برداری مناسب توانسته محبوبیت چشمگیری در بین کاربران بدست آورد.

امکانات تحت تعقیب:

رابط کاربری زیبا و مطابق با ساختار

امکان انتخاب موسیقی متن

امکان شخصی سازی خودرو و تغییرات ظاهری آن

امکان انتخاب خودرو مورد نظر برای بازی

امکان خرید سکه و اعتبار برای خرید ماشین و ارتقاء آن

امکان تنظیم کنترل ماشین به دو صورت ضربه ای و درگ کردن

تنظیمات سطحی یازی

مشاهده ی عملکرد کاربر

مشاهده ی جدول رتبه بندی

و…

“بازی تخت گاز تحت تعقیب که به رایگان درکافه بازار بیش از ۱۰هزار بار دانلود شده است طرفداران بسیاری دارد. با نصب این بازی از آزمون سرعت و دقت خود لذت ببرید.”

bazar

تعقیب و گریز بی پایان – معرفی بازی تخت گاز تحت تعقیب
۴ (۸۰%) ۶ votes

۱ دیدگاه

  • عالی

    ۵
    لادن Reply

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *