بهینه ساز هوشمند

با استفاده از این برنامه میزان حافظه رم خود را بهینه نموده و سرعت گوشی خود را افزایش دهید. مصرف باتری خود را به حداقل برسانید و از شر فایل های اضافی خود راحت شوید. همچنین دمای سی پی یو خود را همیشه خنک نگه دارید.

دانلود رایگان
آنتی ویروس پیشرفته

آنتی ویروس پیشرفته برای افزایش امنیت دستگاه اندرویدی شما مقابله با برنامه های مخرب و بدافزار

دانلود رایگان
ظاهر فریبنده – معرفی بازی بنداز تو لیوان

ظاهر فریبنده – معرفی بازی بنداز تو لیوان

ظاهر فریبنده - معرفی بازی بنداز تو لیوانReviewed by فاطمه قاسمی on Dec 2Rating: 4.5معرفی بازی بنداز تو لیوانبازی بنداز تو لیوان که توسط گروه والی گیمز به رایگان در اختیار کاربران قرار گرفته است ،شاید در لحظات اول ساده و قابل حل باشد اما وجود مراحل سخت که سپری کردن هر مرحله نیاز به تمرکز و دقت بالا دارد شما را به یک چالش دعوت میکند.

معرفی بازی:

بازی بنداز تو لیوان که توسط گروه والی گیمز به رایگان در اختیار کاربران قرار گرفته است ،شاید در لحظات اول ساده و قابل حل باشد اما وجود مراحل سخت که سپری کردن هر مرحله نیاز به تمرکز و دقت بالا دارد شما را به یک چالش دعوت میکند.

برای پیروزی در هر مرحله تنها باید توپ را از موقعیت فعلی اش به درون لیوان موجود پرتاب کنید. اما وجود موانع زیاد و متحرک باعث میشود تا این کار بظاهر ساده بسیار سخت باشد. هر کاربر با از دست دادن ۳ موقعیت یا ۳ توپ، یک کلید را از دست خواهد داد. هر کاربر تعداد محدودی کلید دارد و پس از اتمام کلید ها شما مجبورید برای ادامه ی بازی اقدام به خرید و دریافت کلید نمایید.

تمرکز و دقت در کنار سرعت عمل، عامل پیروزی شما در هر مرحله است، ذره بین این بازی را برای سنجش توانایی شما پیشنهاد میکند.

امکانات بازی بنداز تو لیوان:

رابط گرافیکی ساده و شکیل

امکان انتخاب پس زمینه بازی

امکان انتخاب موزیک متن بازی

امکان خرید کلید برای ادامه بازی

امکان پیمایش و سپری کردن ۱۰۰مرحله

و…

“بازی رایگان بنداز تو لیوان در کافه بازار بیش از ۱۰هزار بار دانلود شده است که این رقم روبه افزایش میباشد.ظاهر ساده داستان این بازی را در نظر نگیرید. سپری کردن هر مرحله ازین بازی یک چالش بزرگ خواهد بود. پس از نصب بازی، ازین تفاوت پیچیده لذت ببرید.”

bazar

ظاهر فریبنده – معرفی بازی بنداز تو لیوان
۴٫۳۳ (۸۶٫۶۷%) ۹ votes

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *