بهینه ساز هوشمند

با استفاده از این برنامه میزان حافظه رم خود را بهینه نموده و سرعت گوشی خود را افزایش دهید. مصرف باتری خود را به حداقل برسانید و از شر فایل های اضافی خود راحت شوید. همچنین دمای سی پی یو خود را همیشه خنک نگه دارید.

دانلود رایگان
آنتی ویروس پیشرفته

آنتی ویروس پیشرفته برای افزایش امنیت دستگاه اندرویدی شما مقابله با برنامه های مخرب و بدافزار

دانلود رایگان
یک باقلوای داغ همراه شما – معرفی بازی باقلوا

یک باقلوای داغ همراه شما – معرفی بازی باقلوا

یک باقلوای داغ همراه شما - معرفی بازی باقلواReviewed by فاطیما قاسمی on Dec 5Rating: 4.5معرفی بازی باقلوابازی باقلوا با ایجاد یک محیط جذاب با استفاده از بناهای تاریخی و وجود بیش از 400 مرحله که هر یک به تنهایی یک معما است توانسته سبک جدیدی از بازی با کلمات را برای کاربران اندرویدی فراهم سازد.

معرفی بازی:

بازی باقلوا با ایجاد یک محیط جذاب و وجود بیش از ۴۰۰ مرحله که هر یک به تنهایی یک معما است توانسته سبک جدیدی از بازی با کلمات را برای کاربران اندرویدی فراهم سازد.

بازی بدین صورت است که در هر مرحله شما با استفاده از حروف موجودباید کلمه یا کلمات مناسب و معنی دار بسازید. بوجود آوردن کلمه با درگ کردن خانه حروف و اتصال آنها انجام میشود. وجود راهنما و نمایش حروف یا کلمه ی کامل برای حل معمای هر مرحله نیز با کسر امتیاز شما امکان پذیر است که با جمع کردن امتیاز در هر مرحله میتوانید در استفاده ی بموقع از آنها، امتیازات خود را بخوبی مدیریت کنید اما اگر با کمبود امتیاز و سکه مواجه شدید، باقلوا با در اختیار گذاشتن سکه ی رایگان و امکان خرید سکه دست شما را در این قسمت نیز باز نگه داشته است.

باقلوا برای بازی خود رده سنی مشخص نموده است اما این بازی بدلیل بالا بردن تمرکز و  افزایش IQ و استفاده بیشتر از سلول های خاکستری برای تمامی افراد در تمامی رده های سنی مناسب میباشد. و همه از آن لذت خواهند برد. پیشنهاد ذره بین نصب این بازی و فراهم کردن یک بازی تقویتی برای افزایش هوش در اوقات فراقت است.

امکانات:

رابط کاربری ساده  قابل قبول

امکان استفاده از راهنما برای طی کردن مرحله یا نمایان کردن بخشی از معما به ازای کسر سکه های کاربر

امکان تنظیمات سطحی

امکان خرید سکه و اعتبار برای بازی

وجود بیش از ۴۰۰ مرحله در سطوح سختی مختلف

و…

“بازی باقلوا که به رایگان در کافه بازار در خدمت کاربران است تاکنون بیش از ۲۰۰ هزار بار دانلود شده و جایگاه خود را در بین بازی های مشابه بدست اورده است. گرچه گرافیک و محیط این بازی برای رده سنی کودکان بهتر بنظر میاید ولی معماهای موجود میتواند تمامی افراد را جذب خود کند.”

bazar

 

یک باقلوای داغ همراه شما – معرفی بازی باقلوا
۳٫۹۸ (۷۹٫۶۹%) ۱۲۹ votes

۱ دیدگاه

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *