بهینه ساز هوشمند

با استفاده از این برنامه میزان حافظه رم خود را بهینه نموده و سرعت گوشی خود را افزایش دهید. مصرف باتری خود را به حداقل برسانید و از شر فایل های اضافی خود راحت شوید. همچنین دمای سی پی یو خود را همیشه خنک نگه دارید.

دانلود رایگان
آنتی ویروس پیشرفته

آنتی ویروس پیشرفته برای افزایش امنیت دستگاه اندرویدی شما مقابله با برنامه های مخرب و بدافزار

دانلود رایگان
شگفتی جدیدی از یارا گیمز – معرفی بازی استیم کارت

شگفتی جدیدی از یارا گیمز – معرفی بازی استیم کارت

شگفتی جدیدی از یارا گیمز - معرفی بازی استیم کارتReviewed by فاطیما قاسمی on Sep 23Rating: 4.5شگفتی جدیدی از یارا گیمز - معرفی بازی استیم کارتامروز به معرفی بازی استیم کارت یکی از برنامه های استراتژی و کارتی بسیار عالی از گروه "یارا گیمز" سازندگان بازی های کارتی موفق "فوتکاردیا" و "خروس جنگی"

امروز به معرفی نسخه ی آزمایشی یکی از برنامه های استراتژی و کارتی بسیار عالی از گروه “یارا گیمز” سازندگان بازی های کارتی موفق  “فوتکاردیا” و “خروس جنگی” میپردازیم.

در این بازی کارتی شما وارد ماجرایی جالب و متفاوت میشوید. و جای خود را با فرد نقابدار عوض میکنید و بجای او، در دنیایش به بازی مشغول خواهید شد.

در این بازی شما با کمک ها و راهنمایی هایی که وجود دارد به راحتی میتوانید در داستان بازی غرق شوید و به بازی با حریفان حقیقی و یا مجازی لحلظات هیجان انگیزی را برای خود ایجاد کنید. در میدان بازی شما در مقابل حریفتان با ۱۰کارت نگهبان و کارت پایه و یک مخزن با ۳۰ کارت که هرکدام قابلیت های گوناگون و متفاوتی دارند بهره ببرید.

این بازی مهیج شما با قدرت انتخاب کارتهای مورد نظرتان در میدان نبرد به مبارزه دعوت میشوید که ساختار متفاوتی در بین بازی های کارتی دیگر دارد.

در هر برد شما باید کارتهای نگهبان حریف مقابلتان را با حمله های موفقیت آمیز از بین ببرید. شما میتوانید سطح کارت پایه ی خود را ارتقا دهید. کارتهای خود را احضار کنید و با رو کردن کارت، از قابلیتهای مختلف کارتها بهره ببرید و حتی برای موفقیت ها ی خود کارتها را قربانی کنید.

این بازی با قابلیت نبرد مجازی و حقیقی در سبکهای گوناگون (در این نسخه ی آزمایشی سبک داستانی آن فعال است) در روایت های گوناگون به دوئل با حریفان خود بروید. و با پیروزی به مراحل بالاتر صعود کنید.

همراه داشتن یک یار کمکی، به عنوان راهنما و پیشنهادات عالی او در این بازی، و همچنین جلوه های صوتی و تصویری بسیار زیبا در کنار افکتهای صوتی و تصویری جالبش میتواند هر کاربری را به این بازی جلب کند. محیط کاربری روان و قدرت جابه جایی سریع، همچنین اجرای خوب در اکثر دستگاه های اندرویدی باعث شده که این نسخه ی آزمایشی در کافه بازار بیش از ۱۰ هزار نصب فعال داشته و تمامی نظرات در مورد این نسخه حاکی از آن است که اکثر کاربران در انتظار انتشار اولین نسخه ی کامل استیم کارت میباشند.

ویژگی های بازی استیم کارت:

– بازی در دو نوع مجازی و حقیقی(آفلاین و آنلاین)

– گرافیک بالا و جذاب

– افکت های صوتی و تصویری زیبا

– داستان و ساختار متفاوت در بازی

– قابلیت اجرا در اکثر دستکاه های اندرویدی

و…

bazar

شگفتی جدیدی از یارا گیمز – معرفی بازی استیم کارت
۴٫۷۵ (۹۵%) ۸ votes

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *