بهینه ساز هوشمند

با استفاده از این برنامه میزان حافظه رم خود را بهینه نموده و سرعت گوشی خود را افزایش دهید. مصرف باتری خود را به حداقل برسانید و از شر فایل های اضافی خود راحت شوید. همچنین دمای سی پی یو خود را همیشه خنک نگه دارید.

دانلود رایگان
آنتی ویروس پیشرفته

آنتی ویروس پیشرفته برای افزایش امنیت دستگاه اندرویدی شما مقابله با برنامه های مخرب و بدافزار

دانلود رایگان
نقاش عکسهایت باش – معرفی اپلیکیشن Pencil Sketch

نقاش عکسهایت باش – معرفی اپلیکیشن Pencil Sketch

نقاش عکسهایت باش - معرفی اپلیکیشن Pencil SketchReviewed by فاطیما قاسمی on Oct 7Rating: 4.5معرفی اپلیکیشن Pencil Sketchاپلیکیشن Pencil Sketch قابلیت های گوناگونی دارد و علاوه بر تمامی امکانات ویرایش عکس نظیر: بریدن بخشی از عکس ، تنظیمات مربوط به نور تصویر، تنظیمات مرتبط با رنگ عکسها، عبور از فیلتر های رنگی ، ایجاد قاب برای تصاویر، امکان فوکوس کردن بر روی بخش خاصی از عکس و.... توانایی تبدیل عکسهای شما به یک نقاشی رنگی و یا سیاه سفید را نیز دارد.

معرفی ویرایشگر عکس Pencil Sketch:

تاکنون برنامه های زیادی برای ویرایش عکسها بوجود آمده است، اما این بار ذره بین به معرفی اپلیکیشن Pencil Sketch میپردازد. برنامه ای که به شما امکان میدهد تا عکس هایتان را در حالتهای سیاه و سفید به نقاشی های زیبا مبدل سازید.

اپلیکیشن Pencil Sketch قابلیت های گوناگونی دارد و علاوه بر تمامی امکانات ویرایش عکس نظیر: بریدن بخشی از عکس ، تنظیمات مربوط به نور تصویر، تنظیمات مرتبط با رنگ عکسها، عبور از فیلتر های رنگی ، ایجاد قاب برای تصاویر، امکان فوکوس کردن بر روی بخش خاصی از عکس و…. توانایی تبدیل عکسهای شما به یک نقاشی رنگی و یا سیاه سفید را نیز دارد.

در مورد محیط این برنامه میتوان گفت که تمامی قسمتها هوشمندانه طراحی شده است. یک ساختار جامع که تمامی قابلیت ها را در خود براحتی گنجانده ولی در عین حال محیط گرافیکی بسیار ساده ای دارد. آیکن های ساده و مفهومی که کاربران بدون پیچیدگی های خاصی میتوانند از کار با آنها لذت ببرند

میتوانید عکس را از گالری انتخاب و یا یک عکس جدید ایجاد کنید.سبک Sketch مناسب برای طراحی صورت و Doodle برای طراحی از مناظر طبیعی و اشیاء کاربرد دارد. امکانات گوناگون این برنامه شما را شگفت زده میکند، کافی است با کمی تأمل کار با این اپلیکیشن را فرا بگیرید.

ویژگی ها:

– قابلیت ویرایش عکسهای ذخیره شده و عکسهای جدید

– قابلیت تنظیمات نور و فیلترینگ های مختلف عکس

– فابلیت تبدیل عکسها به نقاشی های سیاه و سفید و همچنین رنگی

– امکان چرخش تصاویر در هر زاویه و جهتی

– امکان فوکوس بخش های مورد نظر در عکس، در هر ابعادی

– امکان بریدن بخش مورد نظر از عکس

– و …

اپلیکیشن Pencil Sketch تنها در کافه بازار بیش از ۱۰۰ هزار دانلود فعال داشته و توانسته به خوبی نیازهای کاربران را برآورده سازد. هم اکنون میتوانید آخرین نسخه ی این برنامه را دریافت کنید و از آن لذت ببرید”

bazar

نقاش عکسهایت باش – معرفی اپلیکیشن Pencil Sketch
4 (80%) 3 votes

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *