بهینه ساز هوشمند

با استفاده از این برنامه میزان حافظه رم خود را بهینه نموده و سرعت گوشی خود را افزایش دهید. مصرف باتری خود را به حداقل برسانید و از شر فایل های اضافی خود راحت شوید. همچنین دمای سی پی یو خود را همیشه خنک نگه دارید.

دانلود رایگان
آنتی ویروس پیشرفته

آنتی ویروس پیشرفته برای افزایش امنیت دستگاه اندرویدی شما مقابله با برنامه های مخرب و بدافزار

دانلود رایگان
دنیای ماشین ها – معرفی اپلیکیشن کافه آنلاین

دنیای ماشین ها – معرفی اپلیکیشن کافه آنلاین

دنیای ماشین ها - معرفی اپلیکیشن کافه آنلاینReviewed by فاطیما قاسمی on Sep 20Rating: 4.5دنیای ماشین ها - معرفی اپلیکیشن کافه آنلایناگر از آن دسته افرادی هستید که در صدد خرید خودرو و گرفتن قیمت ماشین دلخواه خود، هر روز متحمل زحمت زیادی میشوید. و یا علاقه مند به اطلاع از و قیمت بروز انواع خودرو هستید، ذره بین بهترین گذینه را به شما معرفی میکند. اپلیکیشن کافه آنلاین(فیمت خودرو)

اگر از آن دسته افرادی هستید که در صدد خرید خودرو و گرفتن قیمت خودرو دلخواه خود، هر روز متحمل زحمت زیادی میشوید. و یا علاقه مند به اطلاعات و قیمت بروز انواع خودرو هستید، ذره بین بهترین گذینه را به شما معرفی میکند: اپلیکیشن کافه آنلاین(فیمت خودرو)

این برنامه یکی از پرطرفدار ترین برنامه های اطلاع رسانی در مورد ماشین هاست. شما بدنبال هر ماشینی که باشید، چه تولید داخل ،وارداتی ،و حتی قیمتها منطقه آزاد و تولید هر کمپانی و با هر برند و در هر مدلی، کافه آنلاین پاسخ گوی شماست.شما میتوانید در هر مکان و در هر زمان با ورود به این برنامه و اتصال به اینترنت به راحتی از آخرین قیمت انواع خودرو بهره مند شوید.

این برنامه با گردآوری قیمت انواع خودرو در دسته بندی برندهای جداگانه، در قالبی ساده، با محیطی کاربر پسند و زیبا و با سرعت جابجایی مناسب و همچنین بدون پیچیدگی های ظاهری و بروز رسانی سریع توانسته رضایت اکثر کاربران خود را جلب کند.

دراین برنامه سعی شده بدون وجود منو یا آیکن های اضافه کاربر سریعتر و راحت تر به مقصود خود برسد. اینکه در این اپلیکیشن از جلوه های گرافیکی و یا صوتی استفاده نشده نیز میتواند دلیلی بر سادگی و روان بودن عملکرد برنامه و متناسب بودن محیط با موضوع باشد.

تولید کنندگان برنامه ی کافه آنلاین سعی دارند تا با بروز رسانی های سریع و دقیق، کاربران خود را بیش از پیش ازین برنامه خشنود و راضی نگهدارند. این برنامه که در سیستم عامل اندروید تعریف شده تاکنون در کافه بازار بیش از ۱۰۰ هزار دانلود داشته است.برنامه ای رایگان که میتواند نیاز اطلاعاتی کاربران را به راحتی برطرف سازد.

ویژگی ها:

-بروز رسانی های سریع و دقیق

– استفاده از ساختاری ساده  و ایجاد محیطی با سرعت دسترسی بالا

– محیطی ساده و بدون پیچیدگی های ظاهری

– دسته بندی های کامل و مناسب

و…

bazar

به این مطلب امتیاز دهید

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *