مترجم هوشمند همه کاره

برنامه مترجم هوشمند همه کاره دارای امکانات بی نظیری همچون دیکشنری کلمات آفلاین، مترجم متون آنلاین به 10 زبان زنده دنیا، تلفظ کلمات و قابلیت OCR (تشخیص کلمات) به وسیله دوربین دستگاه می باشد.

دانلود رایگان
بنرساز (عکس نوشته ساز)

ساخت عکس نوشته حرفه ای به همراه اضافه کردن بی نهایت متن به عکس با انواع رنگ و مدل فونت با افکت هایی چون سایه دادن و محو کردن

دانلود رایگان
آسوده سفر کنید (معرفی اپلیکیشن سایجیک)

آسوده سفر کنید (معرفی اپلیکیشن سایجیک)

آسوده سفر کنید (معرفی اپلیکیشن سایجیک)Reviewed by فاطیما قاسمی on Sep 15Rating: 4.5آسوده سفر کنید (معرفی اپلیکیشن سایجیک)با بهترین اپلیکیشن مسیریاب آسوده سفر کنید. برنامه ی سایجیک یک مسیر یاب پیشرفته ومناسب است که با ساختار و محیط گرافیکی و با قابلیت های مختلف همراه شوید.

یکی از دغدغه های اصلی همه ی مسافرین در مواقع سفرهای خانوادگی و با وسایل نقلیه شخصی گم کردن مسیر ها و جاده ها است. یا اینکه افرادی که به شهر های مختلف سفر میکنند و دریافتن مسیر و مقصد خود دچار مشکل میشوند. دیگر نیازی به نقشه های شهری و نقشه های جاده ها در مواقع نگرانی نیست. این بار به راحتی و تنها با داشتن گوشی همراه خود با هر سیستم عاملی (چه سیستم عامل های اندروید و چه سیستم عامل های آی او اس)با بهترین اپلیکیشن مسیریاب آسوده سفر کنید . در این قسمت ما به معرفی اپلیکیشن سایجیک میپردازیم که یک مسیریاب پیشرفته ومناسب است.که با ساختار و محیط گرافیکی و با قابلیت های مختلف خود توانسته بیشترین محبوبت را بدست آورد.

یک برنامه معروف ناوبری که بدون نیاز به اینترنت با تنها یک بار دانلود نقشه میتواند جوابگوی نیاز کاربران خود باشد.این برنامه با نصب رایگان در اختیار کاربران قرار گرفته است اما این نسخه ی رایگان تنها ۷ روز اعتبار دارد و فعال خواهد ماند .افراد برای نصب نسخه ی اصلی آن باید به سایت sygic.com مراجعه کنند. تا بتوانند برای همیشه این اپلیکیشن ناوبری را در دستگاه های خود داشته باشند و بدون هیچ نگرانی سفر های خود را آغاز کنند. و بدون دغدغه از سفر خود اذت ببرند و حتی دیگر قابلیت های آن را نیز در موارد مورد نیاز خود استفاده کنند.

اگر از نقشه های کاغذی و.. خسته شدید و به دنبال یک برنامه ی مناسب برای سفر هستید،پیشنهاد ذره بین یکی از برترین برنامه ها یعنی سایجیک است.

ویژگی ها:

– دانلود کامل نقشه بصورت یکپارچه و کامل.

نقشه های با کیفیت بالا.

– استفاده از نقشه آفلاین و برنامه بدون نیاز به اتصال به اینترنت.

– امکان انتخاب مسیر مورد نظر کاربر.

– امکان مسیر یابی آسان.

– قابلیت منحصر به فرد جهت یابی گویا.

– امکان استفاده از قطب نما

– وجود امکان قدم شمار

– وجود قابلیت تایمر در برنامه

bazar

آسوده سفر کنید (معرفی اپلیکیشن سایجیک)
۳٫۸۹ (۷۷٫۸۹%) ۱۹ votes

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *