برنامه مای رند

رابط کاربری زیبا

امکان خرید و فروش هرنوع سیم کارت

دارای جست و جوی پیشرفته

دارای لیست علاقه مندی

امکان قیمت گذاری سیم کارت ها

ارائه خدمات رایگان

شماره دلخواه خود را انتخاب نمایید

درباره مای رند بیشتر بدانیم

رابط کاربری

رابط کاربری یکی از مهم ترین فاکتورها برای هر اپلیکیشن می باشد. طراحی رابط کاربری برنامه مای رند به صورت زیبا و کاربر پسند بوده و به دور از هیچ گونه پیچیدگی خاصی می باشد. استفاده از فونت فارسی بسیار زیبا، رنگ بندی شکیل و متناسب باهم، استفاده از آیکون های استاندارد، رعایت استانداردهای طراحی متریال و … باعث شده تا محیط کاربری جذاب و تا حدودی بی عیب و نقص را ارائه کند. همچنین استفاده از منوی کشویی برای دسترسی سریع تر به امکانات و بخش های مختلف برنامه باعث شده تا دسترسی به همه قسمت ها به آسانی امکان پذیر باشد.

کارایی

اگر نیاز به یک شماره رند و جدید برای خود دارید و یا می خواهید سیم کارت خود را در معرض فروش قرار دهید، مای رند در اختیار شما است. همچنین اگر یک فروشنده هستید و امور مشترکین، شرکت، نمایندگی، مغازه و … می توانید با مای رند سیم کارت های خود را در معرض فروش برای کاربران قرار دهید. بنابراین چه فروشنده باشید و چه خریدار می توانید از این اپلیکیشن استفاده نمایید. بدون شک بسیاری از افراد نیازمند یک شماره رند برای کارهای خود هستند که با مای رند آسان تر به آن دست پیدا می کنند. همچنین فروشندگان بسیاری هستند که با استفاده از این برنامه می توانند سیم کارت های خود را در معرض فروش قرار دهند و فروش بیشتری داشته باشند. با توجه به توضیحات گفته شده مای رند یک برنامه کاربردی در زمینه خرید و فروش سیم کارت ها است که در این زمینه بسیار مفید واقع شده است.

امکانات

  • امکان خرید و فروش هرنوع سیم کارت
  • دارای جست و جوی پیشرفته
  • رابط کاربری زیبا و کاربرپسند
  • امکان نمایش سیم کارت ها بر اساس استان، اپراتور، و حالات نمایش مختلف
  • امکان اضافه کردن سیم کارت ها به لیست علاقه مندی ها
  • امکان ثبت نام به عنوان فروشنده، امور مشترکین، نمایندگی، شرکت و …
  • ارائه خدمات کاملا رایگان
  • امکان قیمت گذاری سیم کارت ها

بخش

بخش خالی. برای افزودن محتوا صفحه را ویرایش کنید.

دریافت اپلیکیشن مای رند

برنامه مای رند هم اکنون در کافه بازار به صورت رایگان منتشر شده است که می توانید آخرین نسخه آن را دریافت و از امکانات و مطالب آن بهره مند شوید.

بررسی تخصصی مای رند

استفاده از تلفن همراه و دستگاه های هوشمند روز به روز بیشتر شده و رو به افزایش می باشد. در این میان نمیتوان نقش اپراتورها را نیز نادیده گرفت و هرکدام از آن ها با ارائه امکانات مختلف به کاربران خود از جایگاه ویژه ای برخوردار هستند.اما چیزی که چه در گذشته و چه در حال برای ما بسیار مهم بوده است، شماره سیم کارت ما می باشد که علاقه مند هستیم یک شماره رند داشته باشیم تا همه بتوانند آن را به آسانی در حافظه خود بسپارند. همچنین بسیاری از فروشندگان و افرادی که کار آن ها از طریق تماس می باشد نیز یک شماره رند بسیار ضروری و مهم خواهد بود. اکنون اپلیکیشن مای رند در اختیار شماست تا بتوانید شماره دلخواه خود را را انتخاب نموده و خریداری نمایید. با ذره بین همراه شوید تا به بررسی این اپلیکیشن کاربردی بپردازیم

تصاویری از محیط برنامه

ارتباط با توسعه دهنده برنامه

نام شما (الزامی)

ایمیل شما (الزامی)

موضوع

پیام شما